Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekosanka

Jak sprzedać używaną suknię ślubną?

Polecane posty

Gość czekosanka

Chcę sprzedać suknię ślubną, ale wystawiać jej na aukcjach chyba nie ma sensu. Kupiłam ją za średnią cenę 2400 zł. Porobiło się troszkę problemów i potrzebne są pieniążki. Czy komuś udało się sprzedać? albo może ktoś wie jak się do tego zabrać? Wiecie dziewczyny jak jest kiedy kaska potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzedałam suknię w miesiąc :) wiele zależy od tego jaka to kiecka i od rozmiaru. moja była zupełnie prosta i dlatego miałam sporo zainteresowanych. problemem był za to rozmiar 36. dopiero trzecia oglądająca się w niego zmieściła :P odradzam wystawianie na allegro, za to polecam komis we-dwoje :) aha, no i cena jest ważna. ja sprzedałam za 800zł, a kupiłam za 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekosanka
Ojeeej! jak to czytam to mam stracha:P moze ja tez wystawie w takim razie w komisie:) dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dość szybko ślubie wystawić ja na sprzedaż. Bo moda się zmienia wchodzą nowe modele. I za rok suknia już nie będzie taka popularna. Dobrze jest też znaleźć jakieś lokalne portale. Dużo dziewczyn szuka suknie niedaleko żeby łatwo było o przymiarkę. NO i nie ma co szarżować z ceną. Suknie baaaardzo tracą na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie należy nastawiać się na nie wiadomo jaki zysk. Suknie tracą na wartości, tak samo jak auta tuż po wyjeździe z salonu. W ogłoszeniu sugeruję podać jak najwięcej przydatnych detali (np.dokładne wymiary). No i tytuł ogłoszenia musi przykuwać uwagę. Na portalach wszystkie suknie są: "wyjątkowe, piękne, niepowtarzalne i dla prawdziwej księżniczki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
sama wkrótce chcę sprzedać moją suknię, możecie polecić jakieś portale lokalne ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrum00[A]wp -pl
Witam. Sprzedam używaną suknię "Pronuptia Paris". Na tę okazję sprowadzona do Kraju z Paryża. Kontakt tylko e-mailowy. Cena 45% nowej. Pozdrawiam Piotr PS. Lokalizacja --Wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc. Jak skutecznie sprzedać suknię ślubną ? Jest prosta i elegancka a chętnych brak. Kosztowała mnie 4 tyś. zł. Myślę, że 2 tyś. do negocjacji będzie w porządku. W gratisie dodam bolerko o wartości 350 zł. HELP ME!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ślicznie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Młoda 2015
sprzedam suknie model z tego roku (2015). Zamówiłam ją w listopadzie a ślub brałam w walentynki. Suknia nie jest nigdzie uszkodzona. Cudownie się w niej czułam przez całe wesele. Cena do negocjacji: sprzedajemy.pl/suknia-classa-c-1057-rozmiar-38-40-rok-2015,20113882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suknie bezpłatnie mozna dodac do komisu sukien na stronie www.marketweselny.pl ja swoja sprzedałam po 4 dniach. udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do @Panna_Młoda 2015 wczoraj sprzedam suknie model z tego roku (2015). Zamówiłam ją w listopadzie a ślub brałam w walentynki. Suknia nie jest nigdzie uszkodzona. Cudownie się w niej czułam przez całe wesele. Cena do negocjacji: sprzedajemy.pl/suknia-classa-c-1057-rozmiar-38-40-rok-2015,2 0113882 x x jak chcesz sprzedać to: -suknie tracą na wartości (większość idzie za mniej niż 50% ceny nowej, ty chcesz 2/3 ceny nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno sprzedaż jak i kupno używanej sukni ślubnej przynosi pecha. Pewny rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam piękną suknię ślubną BOHOBOCO. Suknia jest NOWA Z METKAMI a kolekcji AW2014. Piękna z kolekcji wieczorowej, jednak idealnie nadaje się na suknię ślubną - prosta, klasyczna, elegancka i seksownie podkreślająca biodra i pupę :) OKAZJA! Raz założona w butiku BOHOBOCO w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie ją kupiłam. Niestety nie miałam okazji jej założyć, więc może ktoś inny szuka klasycznej pięknej sukni :) Polecam! http://www.gumtree.pl/a-suknie-ślubne/poznań/bohoboco-nowa-piękna-suknia-ślubna-z-metkami-r-36-kolekcja-2014-ślub-studniówka-bal-sylwester/1001525915050910856743509?activateStatus=pendingAdActivateSuccess Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj ją bezpłatnie na www.marketweselny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×