Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kytuk yuk y

Jak wygląda wasz pierścionek zaręczynowy ??

Polecane posty

Gość kytuk yuk y

Samą niedługo czekają mnie zaręczyny ... tak sie zastanawiam ... są jakieś zasady co do wyboru pierściona? Same sobie wybierałyście czy to był zupełny wybór waszego faceta ?? aha, i jesli to nie tajemnica to podajcie również jego cene ... mniej wiecej oczywiscie bo nie w tym rzecz Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierścionek jest cienki ma ciąg 7 cyrkoni i pomiędzy nimi przegródka z białego złota boki zółte złoto, mi bardzo się podob zresztą sama wybierałam ale niektórzy mówia że mały za skromny a mi poprostu te duże się nie podobały a tym bardziej te które sa w kształcie kwiatuszka :( bleee a kosztował 190 zł cena bardzo niska w porównaniu do moich koleżanek które mają pierścionki 500-900 zł i nieszczególnie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kytuk yuk y
cena?? hmm ... no własnie teraz najczesciej na to sie patrzy ... ludzie sa dziwni. Oglądam sobie teraz roznie pierscionki rózny firm w niecie i niejednokrotnie tańszy pierścionek jest o niebo lepszy od droższych ...ale coz, nie bede krytykowac osób ktore maja pierscionki za kosmiczne ceny - jak kogos stac to super. Mi sie marzy białe złoto , albo normalne złoto ?? kurcze, sama nie wiem .... bl -> dzieki za wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kosztowal 260 zl...drogiego nie chcialam tez sama wybieralam..:) narzeczony wzial mnie na zakupy i poszlismy do jubilera i wyralam...opisac nie umie ale gdzies byl podobny temat tam wklejalam zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam, chociaz slubu nie planujemy to jednak moj facet sie zagapil i kupil. A, niech bedzie. Obwodka zlota, w tym taki trojkat z bialego zlota a w nim cyrkonia. Ladny. Facet chcial kombinowac z jakims brylantem (?!) no sorry, ale bez przesady - burzujami nie jestesmy. Kosztowal chyba 300 zl ale nie jestem pewna, bo aby poznac cene musialam posuwac sie do roznych dziwnych czynnosci :P Przyzwyczailam sie do niego, ale w zasadzie tesknie spogladam w strone szuflady, w ktorej spoczywa moj pierwszy pierscionek, ktory od niego dostalam. Srebrny, skromny i powykrzywiany - ale to TEN. Bo to nie o pierscionki przeciez chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat pierścionków
był tutaj wałkowany i wałkowany. Naprawdę ma dla was znaczenie z czego on będzie, ile i jakich kamieni będzie miał? Mi wystarczyłaby nakrętka, jaką Gustlik dał Honoracie. Byleby była dana z serca, z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam drogiego, kosztowal jakies 290 zł, taki mi sie podobał jest z białego złota ma 2 cykorie jedna mniejsza a druga wieksza. Skromy ładny :) Nie lubie przepychu. kupilismy go wspolnie na jakis zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Temat pierścionków ...dlatego mowimy ze cena nie jest najwazniejsza...jakbys nie zauwazyla bo domyslalm sie ze jestes kobietą ..:) .. sami z narzeczonym zartowalismy ze szkoda ze odpustu nie bylo ...bo byloby tanije...bo dla mnie moglby byc nawet taki jak do gum do zucia kiedys byly dawane...zwykly ale od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - nie jest drogi? 290 zl? dla mnie te 300 zl to kosmik byl, przeciez moglismy cos innego za to kupic... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdss
Moj jest identyczny jak Bl... bynajmniej z opisu :D kosztował pewnie też około 180 - 190. Wybierał Połówek.... Jest skromny = piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo jeszcze najlepsze to ze byl kupowany w aparcie cena niby 260 zl dochodzimy do kasy a Pan mowi 240 :) upust jakis byl...chociaz nic nie pisalo ze jest promocja wiec jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kytuk yuk y
imili86 ---> dzieki za zdjęcia. Przeglądajać rózne strony znalazłam pierscionek prawie identyczny kształetem do twojego, tylke ze białe złoto, a cena ??? troche ponad 200 złotych. A co do --->Temat pierścionków--> cena?? owszem ma znaczenie !! Nie chciałbym aby moj chłopak zbytnio sie wykosztował. Znajac go wyda ostatnie pieniadze zeby mi go kupic a mnie nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze ze ni był drogi, bo moje kolezanki twierdza ze chca takie od 500 zł. a dal mnie jest piekny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke nakrecilam slowa...wiesz jak napisalam ze niema cena znaczenia chodzilo mi to ze nie chcemy by byly drogie...bo to prawda to ze cos jest drogie nie rowna sie z okresleniem ze musi byc ladne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie imill., zgadzam sie z Toba :) mi w ogole sie nie podobaj takie drogie rzeczy!! Zreszta ja nie wiem ile moj M. chciał wydac na ten pierscionke bo mówil ze tylko 400 zł bo przeciez za rok mamy slub i trzeba na to zbierac!! Faceci maja zle poukładane w głowie odnosnie niektórych rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest platynowy, przez środek idzie paseczek z żółtego złota a w środku 2karatowy diamencik. bardzo mi sie podoba. Fakt, drogi był,ale ukochany kupil jak był za granicą i nie mialam nic do gadania, tylko boję się go teraz nosić:( Osobiście wolałabym coś mniej kuszącego oko złodzieja np, ale ogólnie jest śliczny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet nie chciałam żeby kupował mi zaręczynowy pierścionek nigdy nie nosiłam biżuterii bo poprostu nie lubię, a na odczepnego miałam założyć coś co już mam, ale nie żałuję naszego wyboru ponieważ jak założyłam ten pierścionek to zdejmuję go dopiero jak się myje :p a np. moja bratowa wyciągnęła mojego brata do jednego z droższych jubilerów i wybrała pierścionek na pół palca z białego złota z mnóstwem cyrkoni nawet bym powiedziała że z milionem cyrkoni - ogólna reakcja rodziny alllleeee duży ładny ale dużo za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abizelka
to nie ma znaczenia za ile jest;-) wiesz mój jest obłożony dookoła cyrkoniami i w środku czarny kamień i wcale nie błył drogi ok200zł:-) wiesz a to czy facet ci kupi sam a może tak jak mnie zaprowadzi do sklepu i pod pretekstem oglądnia pokarzesz mu co ci się podoba a potem sam wybierze i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abizelka
mam szwagierkę która dostała pierścionek z brylantem ;-/ i kosztował ok1500zł(o zgrozo) i zeby był taki piękny to bym się zastanawiała... skromnośc zawsze popłaca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn - hipokrytek
nie gadajcie tutaj, ze droga bizuteria was nie rajcuje jakbyscie dostaly porzadny pierscionek z diamnetem (mi) to byscie sie cieszyly nie mam nic przeciwko pierscionkom i bizuterii z cyrkoniami ( dotalam 2 pierscionki, naszyjnik i kilka par kolczykow, z zoltego i bialego zlota z kamieniami innymmi niz diamenty) a moj narzeczony sam mowil, ze zareczynowy musi byc z diamentem, i jest i to podkresla w jakis sposob wage tego wydarzenia, ze nie jest to zwykly pierscionke, jakie on daje mi na urodziny, tylko ten jedyny, zareczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dla mnie 240 zl wystarczy...jest drogo...bo nie nosze zlotej bizuterii w ogole...wiec nie wypowiadaj sie za ogol ludzi... nie ktorych rajcuje innych nie... i ja osobiscie nie chcialabym pierscionka za 1000 zl bo wole przeznaczyc na cos innego te pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj jest
z brylantem, zolte zloto, sliczny, zarazem skromny, delikatny, bardzo wygodny, wogole go nie zdejmuje, nie wyobrazam sobie sliczniejszego, wiem, ze sporo usial kosztowac, bo brylant jest tez spory, ale bede go nosila cale zycie, i cale zycie bedzie mi przypominal o tej decyzji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn - hipokrytek
mi tez do szczescia nie jest potrzebna droga bizuteria jednak milo jest miec swiadomosc, ze nosi sie na palcu diament od ukochanego. Uwielbiam byc przez niego rozpieszczana i lubie dostawac bizuterie co nie przeszadza mi na codzien nosic tylko pierscionka zareczynowego , lancuszka na szui i delikatnych kolczykow pokazcie mi kobiete, ktora tego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja nie mowie ze nie nosze w ogole bizuterii/...poza tym co do twojego nicka ...hipokrytka nie jestem....po drugie..owszem nosze lancuszek..ale srebrny...kolczyki od czasu do czasu rowniez...a pierscionek tlko jeden choc lezy pare srebrnych w pudeleczku...ale nosze ten jedyny zloty jaki posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×