Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe skromne wesele

Jak wyglądały u was małe przyjęcia weselne na 20-30 osób?

Polecane posty

Gość małe skromne wesele

Przede wszystkim chodzi mi o to do której godziny trwały,czy tylko obiad i koniec czy np do północy, czy była jakaś muzyka,kamerzysta itp i przede wszystkim ile was to wyniosło tak orientacyjnie. My chcemy wziąc skromny ślub, na jakieś 30 osób,ale nie wiem jeszcze dokładnie jak to zorganizować,będą tylko najbliżsi,a nie chcemy dużej imprezy,bo to takie sztuczne dla mnie,wszystko na pokaz,ja mam takie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyglowaty
Cudów nie oczekujcie i jakiejś super atmosfery też nie, byłem na paru takich i ogólnie raczej smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamioculcas
A ja uważam, że taka impreza może być bardzo udana, gdyż zaprosicie tylko te osoby, na których obecności Wam naprawdę zależy i które dobrze znacie. Na wielkim weselu robi się zazwyczaj sztuczny spęd i to wcale fajne nie jest. Myślę, że w przypadku takiego przyjęcia sprawdzi się DJ. Nie ma sensu wyznaczać końca imprezy, najlepiej by było, gdyby przyjęcie trwało dopóty, dopóki goście fajnie się bawią, a potem naturalnie wykruszają:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
JA byłam na takim. Było fajnie. SAmi najblizsi pary mlodej (rodzina i przyjaciele). Byla muzyka, rozmowy, tanczyc nikt nie chcial, bo towarzystwo nietanczace, ale jesli ktos chcial to bylo miejsce. Ja sie poddałam o 1 w nocy, bo musilam rano wstac, by zdazyc ze wszsytkim i jeszcze dojechac 200km w srodku zimy. Reszta padła o 4 nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na jednym.mieli mala rodzine,nietanczaca i malo przyjaciol.tancow malo,szczesc osob padla juz przed 24,ale tez dlatego,ze przyjechali rano z daleka.zainwestowali strasznie duzo,a impreza padla.drugim razem bym im polecila jednak tylko obiad i ciasto.ewentualnie jakby atmosfera nie padla,to zawsze mozna cos domowic. tak robilismy u babci na imprezie.byl obiad,ciasto,zimna plyta i gdyby cos to mozna bylo domowic bogracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam poprawiny schludne, ale wesele na maksa. Więc tak impreza do około 24 a 1 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 25 osób, sami najbliżsi, wszyscy się znali, bardzo rozrywkowi więc zabawa była bardzo fajna, bardzo mi się podobało, było 5 ciepłych potraw, tort, lody, dj, tańce, wąż, normalne wesele, tylko że 25 osób :) mieliśmy fotografa tylko :) najfajniejsze wesele na jakim byłam, nienawidzę spędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Kolega wydał na całość około 11 tysięcy (w tym noclegi dla gości, miejscowych było może z 6 osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
my robimy na jakies 30osob.. za talerzyk placimy 160PLN (3 daniacieple, 8 przystawek,tort, ciasto,napoje bez ograniczeń). jedynie musimy kupic alkohol(nie ma korkowego), owoce,kwiaty.. wezmiemy fotografa i jakiegos grajka.. zaden zespół czy DJ..planujemy tak max do 24 bo w ciąży jestem i nie chce sie meczyć calej nocy a poza tym nie lubie tych wielkich wesel w style postaw sie a zastaw sie.. masakra... mysle ze w 10tys spokojnie sie zmiescimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
my robimy na jakies 30osob.. za talerzyk placimy 160PLN (3 daniacieple, 8 przystawek,tort, ciasto,napoje bez ograniczeń). jedynie musimy kupic alkohol(nie ma korkowego), owoce,kwiaty.. wezmiemy fotografa i jakiegos grajka.. zaden zespół czy DJ..planujemy tak max do 24 bo w ciąży jestem i nie chce sie meczyć calej nocy a poza tym nie lubie tych wielkich wesel w style postaw sie a zastaw sie.. masakra... mysle ze w 10tys spokojnie sie zmiescimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvadfagagadgag
od 15 do kosciola pote, 16,30-17 rosolek i jedzonko sie azczyna, 21 tort , i tak do 12 -1 sie posiedzi i barszczyk na pozegnanie, i koniec iprezy chyba strczy za kase za prezenty to i tak dlugo sie goscili:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele na 18 osób, najbliższa rodzina ale bardzo wesołe towarzystwo, wszyscy się wytańczyli i wybawili do rana. Muzykę wybrałam sama i nagrałam na płytę. Bardzo długo selekcjonowałam odpowiednie piosenki ale było warto się tak namęczyć. Powodzenie takiej imprezy zależy w 90% od gości, musi być ktoś kto zgra całe towarzystwo i nie dopuści do "stypy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszty ok 12 tys ale większość gości była z daleka i doszły koszty noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg123
witam chciałąbym zrobic przyjecie zarem ze chcinami, tak na około 40 osób, impreza od 15 do 22 jak ma to wygladac, jaka kiecka, czy to ma byc pierwszy taniec ? muzyka z laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko generalnie zależy od Ciebie, w końcu to twoja impreza i ty masz się czuć najlepiej na niej. Do 22 - 24 jest całkiem ok, Ja organizowałam takie przyjęcie weselne w hotelu www.hotelukroczka.pl i nie było problemu z niczym, zarówno czas jak i drobny poczęstunek dla gości świetnie się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg123
tylko to jest przyjecie z chrzcinami, muzyka to będzie z laptopa. nie będę miała sukni slubnej, tylko jasno sukienke. nie chciałabym tanczyc pierwszego tanca. nie chcem zeby była to stypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam fajne miejsce http://zakatek-smaku.pl koło Warszawy i tam zaprosiliśmy w sumie 40 osób i jak porównuję do tych wszystkich wielkich wesel to jednak wolę skromniejsze uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie, że duże wesela to "na pokaz" i "zastaw się, a pokaż się". Niewielka część może tak robi, ale zrozumcie, że niektórzy chcą zaprosić więcej osób i ich stać na to. Równie dobrze mogę napisać, że chcecie się wykpić tanim kosztem :P. Bo niby nie chodzi o pieniądze, ale pytanie "a ile was to wyniosło" padło... Mnie było stać i na duże wesele i na podróż poślubną - dodam, uprzedzając "a ja wolę gdzieś wyjechać, zamiast robić duże wesele" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przyjęcie weselne w ogrodzie, było ok. 50 osób, wynajęte był namioty, zamówiony catering od www.lasuch.waw.pl i zabawa trwała do późnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako jedną z bardziej oryginalnych i zawsze pozytywnie postrzeganych ostatnimi czasy są fotobudki. Wraz z przyjaciółmi kiedyś mieliśmy okazie skorzystać z czegoś takiego, naprawdę super sprawa : ) Jak nie wiesz skąd taką wziąć, możesz skorzystać z usługi tej firmy www.fotohihi.pl/ . Maja całkiem ok cennik i fajne gadżety do tego! Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budki foto z www.fotohihi.pl na wesela i przyjęcia ot naprawdę rozrywka w sam punkt! Ja również miałam, polecam, wybawiłam się jak nigdy do tego mają naprawdę rozsądne ceny, nie to co u innych. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wynajęliśmy jedną z sal w Zajeździe u Przemka w Zgierzu. Był obiad i coś słodkiego. Miło i sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restauracja w Warszawie
Hej! U nas sprawa była dość prosta :) Wesele było na 26 osób, więc bardzo kameralnie.. Postanowiliśmy, że najlepiej będzie je zorganizować w sprawdzonym miejscu :) Padło na naszą ulubioną restaurację Akademia https://restauracjaakademia.pl/ w której tydzień po rozpoczęciu lokalu, dowiedzieliśmy się, że organizują tam przyjęcia weselne. Nasze ulubione jedzenie, ukochana rodzina i kameralna, fajna atmosfera :) Nie żałuję, że z wielkiej sali weselnej wybrałam restaurację i najbliższe grono znajomych. Takie uroczystości też mają swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska12345
Wprawdzie moje wesele jeszcze przede mną, ale niedawno byłam gościem na takim bardzo skromnym weselu, a właściwie przyjęciu weselnym. Był to ślub mojej siostry, zaprosili niecałe 40 osób, tylko najbliższą rodzinę i kilkoro przyjaciół. Przyjęcie było zorganizowane w warszawskiej restauracji Akademia, gdzie udaliśmy się po ślubie. Zjedliśmy przepyszny obiad i spędziliśmy cudowny wieczór w gronie najbliższych. Było fantastycznie i gdy sama będę organizować swoje wesele, to chyba też zdecyduję się na takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×