Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maurentyna

Jaka bielizna na noc poślubną?

Polecane posty

Gość degterhbvcgtbdfvc
po weselu nie będzie nocy poślubnej, wierz mi będziesz myslała tylko o tym by iść spać, ja miałam jeszcze pożegnanie gości o 10 rano więc o 6 rano myłam 4 razy włosy nie molam zmyc lakieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja uroczystość weselna będzie skromna, nie będzie to duże wesele, więc i do 10.00 rano na pewno trwać nie będzie. Powinno zostać trochę energii dla męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Żadna dziewczyno, żadna. My byliśmy tak skonani organizają, stresem i calą imprezą, że żadnemu z nas figle nie przyszły nawet do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
a ja wiem jaką bielizne zaraz zareklamuje maurentyna... na K taką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało kto ma na to siły
Niestety, ale taka prawda, że w noc poślubną albo nie ma czasu (bo do bladego świtu jest zabawa), albo jest się tak skonanym, że ledwie ma się siłę na jakiś prysznic. My wyszliśmy z restauracji przed pierwszą, koło 2 byliśmy w hotelu, szybka kąpiel i jak padłam na łóżko tak jedyną chęcią była chęć na porządny sen. Ja miałam kupioną bieliznę, ale raczej z myślą o późniejszych nocach. Dokładnie tak wygląda -> http://www.empio.pl/uploaded/product/mini3_1679_1.jpg Co jakiś czas teraz też ją ubieram, bo mąż ją uwielbia, a zwłaszcza rozpięcie z przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda S
Wiesz co, myślę że bielizna na noc poślubną to bardzo indywidualna sprawa. Myślę, że warto pójść w stronę i stylu i pobudzenia wyobraźni pana młodego :) Co powiesz na taki mleczny gorset? http://nipplex.pl/Magda_gors_milk.php I elegancki i seksowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda żona ułożona
a ja tam miałam noc poślubną :P i miałam po prostu białą koronkową bieliznę i pończochy samonośne (obowiązkowo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam koronkowy gorset, ekskluzywne majteczki i białą podwiązkę, którą miałam na sobie podczas całej ceremonii. Ponieważ ślub był latem pończoch nie ialłam w ogóle. Podobało się. Czasem jeszcze zakładam ten komplecik dla ożywienia wspomnień. Chociaż gorsecik robi się coraz bardziej ciasny, penwie rośnie mi biust, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja miam kumpelke ktore jak brala slub to na noc poslubną kupila sobie jakis lateksowy strój bicze pejcze maski zorro i te sprawy, byla najarana na maksa, a skączylo sie tak ze ledwo co weszla do pokoju ze swoim swiezo poslubionym to zabrala sie za liczenie kasiory z kopert, a stroj podobno lezy do teraz nieuzywany. to jest dopiero mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję czysty!
Po całym wieczorze i nocy to cokolwiek byś nie założyła, będzie już nieświeże, przepocone i chyba lepiej, żeby on ci tego nie zdejmował. Może jeszcze gdzieś być plamka, bo to w takich warunkach trudno o higienę. Jeśli chcesz, to sobie kup coś ekstra, ale nie na noc poślubną. Po ślubie, to się rozbierz sama i połóż obok niego (po prysznicu!) najlepiej bez żadnej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jaka. taka jak codziennie, w kazda noc czyli sexowna koronkowa w odwaznych kolorach najlepiej no chyba ze codziennie mu dajecie w bawelnianych reformach w grochy no to radze uisc po NORMALNA kobieca bielizne w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka nie napisala ze pyta o bielizne na noc PO WESELU tylko na noc POSLUBNA wiec skad wniosek ze bedzie jakiekolwiek weselicho zanim wyjasnila wam ze wesele bedzie ale skromne to kazda juz z gory zalozyla ze autorka bedzie miala wesele i beda skonani i nocy nie bedzie co wy takie staroswieckie wsyzstkie i myslace stereotypowo? autokra pytajac o bielizne na oc poslubna mogla miec na mysle sam slub a wy od razu zakladacie zalosne weselicha... odpowiadajcie na pytane, jak pyta o bielizne to piszcie na jej temat a nie na temat tego czy w ogole beda mieli sile na sex po slubie. bo nie kazdy planuje chuczne wiejskie weseliho na 200 osob. niektorzy nie robia tego cyrku wcale i chwala im za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Spamerki, wam się wydaje, że ktoś się jeszcze na te wasze żałosne wpisy reklamowe nabiera? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jemu on mi?
nie czaje, piszecie jakie to jesteście zmęczone, że nie ma nocy poślubnej itd. skoro już w noc po ślubie nie macie ochoty na seks, a zwłaszcza wasi męzowie to współczuję. przecież w dniu slubu tak pięknie powinnyście wyglądać, że od poczatku wesela powinien was pragnąć i czekać na tę noc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jemu on mi?
a poza tym tej bielizny nie musicie od razu zakladac pod suknie, mozna wziac prysznic- co zreeszta tak czy siak po weselu jest wskazane i sie przebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
katarzynkaa23, idealnie żałosna, jak twoja żałosna "reklama" :o precz, spamerko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie wiem, jak to można byc aż tak zmęczonym, żeby na noc poślubna nie miec juz siły.. Myslę, że cała ta otoczka, wasz wygląd i wygląd męża powinny sprawić, że obudzi się w was resztka energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graboska
czy ponczochy nie zjada mi z nog???????? chyba kupie jeszcze pas do ponczoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczochy samonosne nie zjada Ci z nog... pozatym w nocy poslubnej chyba nie chodzi o to "zeby nie zlecialy z nog.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graboska
ALE CHODZI MI O TO CZY PODCZAS WESELA NIE ZJADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Lampart-Sterowicz
Dajcie sobie spokój i tak im nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majasklad
ja tez myslalam ze z nocy poslubnej nic nie bedzie, ale ubralam sexowna bielizne i swiezo upieczony maz nie mogl sie oprzec chociaz bylismy padnieci na maxa! pamietam jak powiedzial do mnie ze musi ruchnac swoja zonke....hehe nie bylo to romantyczne ale wspominam milo te slowa:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksowna bielizna, dzięki której każda kobieta poczuje się mega atrakcyjna! Ja wybierałam z oferty sklepu Grzeszek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaKrosno
Ja byłam pewna że padniemy zmęczeni i nawet na myśl mam nie przyjdzie na baraszkowanie ale pomimo iż impreza zakończyłą się o 5.30 :D mój juz mąż nie dał się zbyć tym że jestem padnięta :D Od dziewczyn na panieńskim dostałam wprawdzie mega sexowną sukienkę http://www.erotyczny24.pl/feelia-sukienka-i-figi-l-xl-p-2344.html i jaki komplecik (zapowiedziałam im że nie chce białego) http://www.erotyczny24.pl/roseberry-koszulka-i-stringi-l-xl-p-2327.html ale nie liczyłam że będę je używać a jednak :D Komplecik ubrałam szybko gdyż zorientowałam się że nie będzie spania no i nie było ;D Nie zakładajcie więc że i u Was będzie odpoczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu po weselu może nie będzie prawdziwej nocy poślubnej, ale przecież będą też kolejne noce jak skończą się te wszystkie ślubne wariactwa ;) i wtedy ta bielizna jak najbardziej się przyda :D A jaka to ma być bielizna to już nie my powinnyśmy wybrać :P jest mnóstwo sklepów nawet internetowych w których wybór jest przeogromny, zależy co kto lubi. Ja na swoją noc poślubną robiłam zakupy w sklepie nowedoznania.com.pl i oboje z mężem byliśmy zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×