Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kwiaty na ten dzien

Jaka cena dekoracji sali weselnej?

Polecane posty

Gość kwiaty na ten dzien

Dziewczyny jaka jest orientacyjna cena dekoracji samej sali weselne? zalezy mi żeby na stołach stały piękne białe róże, ew. lilie, żeby było widać, że ta sala naprawde jest przybrana kwiatami...ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupe forsy
swieze kwiaty sa bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupe forsy
a poza tym lilie to nie jest dobry pomysl bo maja bardzo intensywny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatyyyyyyy
kurcze no dorze... a białe lilie przekładane różami np herbacianymi? ile może kosztować taka PIEKNA dekoracja sali wraz z bialymi pokrowcami na krzesła? moge zaoszczedzić na sukni, kamerzyscie, ale nie na wygladzie sali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sale masz na parę godzina arcydzieło zrobione przez kamerzystę na kilka lat więc nie warto na tym oszczędzać :D Wracając do tematu z tego co słyszałam od znajomych płacą 1000 -1500 zł. Za kwiaty dużo zapłacisz jeśli zlecisz to firmie dekoracyjnej lub jeśli kupisz sama w kwiaciarni.W tym p[przypadku najlepiej wybrać się na giełdę gdzie kupisz kwiaty dosłownie za grosze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Jeżeli chcesz salę w żywych kwiatach to jak podpowiada koleżanka kupuje się kwiaty na giełdzie ..Jakby nie liczyć za wystój sali zapłacisz koło 1.000 zł. a jak dojdzie ukladanie bukietów z żywych kwiatów i to na każdy stół + jakieś na boki to niestety kosztuje..zmieścisz się raczej w tej kwocie 1.500 zł. i to jak sama kupisz kwiaty. Lilie nie wchodzą w grę chyba, że bezzapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonuję kompozycje kwiatowe z krepiny .Idealne na różne okazje w formie prezentu; na urodziny ,imieniny ,komunie oraz jako dekoracje kościoła ,sali ślubnej czy też domu .Wykonuje też bukiety w koszyczkach wiklinowych.Możliwość wysyłki zdjęć kwiatów .Serdecznie polecam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina0981
Hotel Sułkowski ma sale samą w sobie piękną, a dodatkowa dekoracja jest w cenie pakietu weselnego. Nie trzeba nic dopłacać i się martwić. Generalnie w tym hotelu jest wiele gratisowych usług, więc można sporo zaoszczędzić i jednocześnie mieć piękne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram hotel Sulkowski,wesele moje bylo wspaniale,jedzenie pyszne a goscie mieli 2 noclegi gratis,takze polecam,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie też jak bogata ma być ta dekoracja weselna, ja usługę dekorację sali zamówiłam u http://www.artico.com.pl/ bardzo fajny wyszedł końcowy efekt, a opłaty nie były wysokie, mimo że to Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli świeże kwiaty, to lepiej kupić samodzielnie na giełdzie :) wtedy za samo przybranie sali zapłacisz o wiele mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluby nie są w modzie po co ci to dziewczyno po roku max 3 rozwod zobacz jakie są statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia1983
Wszystko zależy od tego na co się zdecydujesz. Najpopularniejsze są rzecz jasna kwiaty - przydadzą się kompozycje kwiatowe na stół (tutaj masz inspiracje http://amarantkwiaty.pl/bukiety-na-stoly-weselne-16-dekoracyjnych-inspiracji/ ) kwiaty na stojakach, przed stołami itp. Koszt w zależności od tego jakie kwiaty wybierzesz - im bardziej sezonowe, tym tańsze. Popularne są też kurtyny materiałowe i balony. Ja osobiście stawiałabym na kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa232
Obstawiam,że za taką sale z dekoracja kwiatową, przystrojeniem stołów itp. wydasz ponad 3 tysiace. Ja robie np. bardzo kameralną uroczystosc weselną na mniej niz 20 osób, a florystka wyceniła moją wizję tego dnia na 2.500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greffka
Co sądzicie o dekoracjach weselnych drewnaninych, np. coś w tym stylu : http://plastry-drewna.pl/winietki-weselne/ ? sądzicie, że sprawdzą sie tylko w takim drewnianym klimacie, czy można eksperymentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara_973
Zależy czego oczekujesz. Ja zamawiałam dodatkowo żyrandole z kryształkami. Firma cateringowa miała je od Mile Maison. Piękny, zamkowy efekt... polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękne dekoracje, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam, nie mogłam się napatrzeć na salę. Mój bukiet ślubny idealny. Obie Panie są profesjonalne i sympatyczne, od początku byłyśmy w bardzo dobrym kontakcie. polecam firmę http://www.artico.com.pl cena 2500zł za piękne i zjawiskowe dekoracje świeże kwiaty na każdy stół, dekoracje wejścia itp. i bukiety polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szter 22
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Najbardziej stresowała nas masa spraw do załatwienia. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Ustaliliśmy, że temat wystroju zlecić profesjonalistom , było warto. Byliśmy zachwyceni, nasi goście także, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×