Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewek

Jaka cena za fotoreportaż i filmowanie wesela ???

Polecane posty

Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy (jak w temacie) cen? Bylam dziś z moim Misiem dowiedzieć się orientacyjnie o koszt takiej usługi. Facet powiedział Nam iż same zdjęcia kosztuja 1200zł a razem z filmem z wesela biorą 2800zł. Zdjęcia mi sie podobały ale film juz nie bardzo. Chciałam zapytać czy to normalna cena, wszędzie tak się cenia? Fotograf z miasta Opola, ślub i wesele bede 45km od Opola wiec jesli ktoś zna jakiegoś fajnego fotografa lub kamerzystę to będe bardzo wdzięczna za informacje. Z gory dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fzdsndsz
Coś ty to drożyzna!!!! Maksymalnie za wszystko biorą ok. 1200 zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
wiesz, cena na pierwszy rzut oka wydaje się nieco za wysoka............. za przeciętne filmowanie ceny są od 700 do 1500 zł, za zdjęcia trudno określić przeciątną bo jest za dużo opcji, np za kilka zdjęć w plenerze może to być od 200 zł - do nawet kilku tysięcy- jeżeli trzeba z parą gdzieś daleko wyjechać, inne są też ceny w atelier- tam zwykle liczą za pozycje- powiedzmy 50-100zł ok za jedną, inne za reportaż- tu zwykle umawia się na godziny lub ilość zdjęć- tak że możesz zapłacić od 150 zł do 2000zł. ( ceny zależą też od miasta- ja staram się podać przeciętną- poza Warszawą. natomiast ty nic nie napisałaaś o rodzaju usługi- ile zdjęć, reporaż- czy plener- jak film- jaką kamerą- ile kamer-czy w tym jest DVD- czy film będzie wymagał skomplikowanego montażu- ile wsumie będzie dojazdu, jaki termin. Ceny zależą też od miasta oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczenia
A ja mam inne doświadczenia Znajoma szukając fotografa w zasadzie patrzyła tylko na ceny i wybrała taniego fotografa. Wszystkim w pracy pokazywała album ze zdjęciami i się cieszyła, że są takie śliczne. Nam głupio było powiedzieć, że zdjęcia były bardzo kiepskie i nie ciekawe wręcz brzydkie. Co dziwniejsze miała na tego fotografa namiary z polecenia. Myślę, że doświadczony fotograf będzie zawsze się cenił, bo jego cena będzie się broniła poprzez pryzmat wykonywanych przez niego zdjęć. Ślub jest raz w życiu i nie ma sensu na zdjęciach zbyt oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam kiedys na targach slubnych i tam znalazlam dosc ciekawego fotografa. Ceny sa owszem dosc wysokie, ale sa ta pewne pakiety. Robia reportaze ze slubu i wesela, no jak kazdy chce, bez filmowania, ale zdjecia sa rewelacyjne. Jeden gosc jest niby blisko, natomiast drugi kilkadziesiat metrow dalej, rewelacyjne zdjecia wychodza na zewnatrz. Robia mnostwo zdjec i pozniej wybieraja najciekawsze.Sa opcje np 100 zdjec gwarantowanych, sa naprawde genialne i placisz okreslona kwote, jesli bedzie wiecej fajnych zdjec dostajesz wszystkie. Najdrozszy pakiet kosztowal rok temu chyba ok 2400 pln, ale byl to pakiet 1000 zdjec gwarantowanych. Do takiego wyniku fotografowie mowili, ze robia okolo 30 000 zdjec, lub wiecej. Naprawde bylam pod wrazeniem i jakos bardziej mi sie to podobalo niz film. Pakiet 100 zdjec gwarantowanych to byla cena okolo 1000. POZDRAWIAM SERDECZNIE:) Aha, miasto: Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie panna młoda a mężatka
Cena idzie w parze z jakościa. Jak cos jest tanie - to duze prawdopodobieństwo,ze kiepskie. Ktos tu napisał,ze dobrzy filmowcy i fotografowie sie cenią bo efekty ich pracy zawsze sa zadawalajace. I ja to potwierdzam. Miłam dobrego i drozszego fotografa oraz kamerzyste i moge powiedziec,ze jestem bardzo zadowolona z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam
Ja byłam w zeszłym roku na targach w Katowicach i w tym roku w Warszawie. Najbardziej chodziło mi o fotografa i ładne zaproszenia ślubne. Bardzo się na targach jednak zawiodłam. Owszem fotografów bez liku, zdjęcia super oczy aż bolały. Wszyscy fotografowie namawiali mnie, aby z nimi na targach podpisywać umowy, miało być nawet taniej, bo jakieś tam rabaty są przewidziane. Mnie nie tak łatwo naciągnąć, bo wiem ze na targi zawsze wybiera się najładniejsze zdjęcia, suknie itp. Umówiłam się z trzema fotografami po targach i wyszła kompletna klapa. Poza zdjęciami pokazywanymi na targach nic więcej nie potrafili zaproponować i pokazać. Na dobre zaczynam szukać fotografa od lutego i wiem, że będę miała z tym wyborem kłopoty. Wolę zaprosić na wesele dwie osoby mniej, aby te pieniądze dopłacić do naprawdę dobrego, sprawdzonego z wieloletnim doświadczeniem fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry ale dwie osoby mniej na weselu to jakieś 200 zł (100zł za osobe lub nie wiele wiecej), nie wydaje mi sie żeby 200 zł zrobiło wielka różnice, facet powiedział mi, że za same zdjecia 1200 zł czyli 12 osób mniej, w moim przypadku to prawie połowa gości, patrząc w ten sposób to niedługo kamerzysta nie bedzie miał nikogo oprócz młodych komu mogłby zrobić zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
do >> doświadczona wiesz ja pracuję w branży od wielu lat rocznie mam do czyniena z ok 300parami conajmniej z połowy Polski............ i nie zgodzę się z tą ceną, zuważyłam taką tendencje szczególnie w dużych miastach, że niektórzy zawyżają ceny tylko po to aby "podbić" swój profesjonalizm............ oczywiście porządnie wykonana usługa musi kosztować.......... ale nie kierowałabym się tylko ceną! zgodze się natoniast z tym, że ludziom wiele można wmówić, że w stosunku do własnych zdjęć są zupełnie nieobiektywni............. w tym roku miałam do czynienia z paną, której fotograf zrobił zbyt ciemne zdjęcia i w dodatku nie poddał ich obróbce........... wmówił im, że zdjęcia przyciemnił specjalnie aby ukryć mankamenty pleneru! dlatego, na pewno warto porównać kilka ofert.......... aby mieć jakieś rozeznanie! Polecam, poszukiwania poprzez znajomych którzy brali ślub wcześniej........... cóż, firmy renomowane, zazwyczaj nie wystawiają się zbyt często na targach.............. po prostu i tak mają wystarczająco dużo zlecań................. w tej branży najlepszą reklamą jest zadowolona para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
A ja właśnie oglądałam fotki ze ślubu warszawskiego mojej koleżanki, która za 20 kilka fotek ze ślubu w usc zaplacila ponad 2 tys. zl i jest bardzo zawiedziona. Przyznam, że za fotki takie ludzie placą ok. 300 zl. Nie zawsze cena idzie w parze z jakością niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polej woda
do doświadczonej w weseliskach Ape z Ciebie to polej woda, pamiętaj ze jest zima i woda zamarza. Doswiadczenie z 300 parami rocznie. Ale leje się woda!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
zazdrościsz czy co? mam 20-paro osobową firmę.................. nie wiem - niektórym obsługa wesela kojarzy się z wujkiem kamerzystą i ciotkami kucharkami.............. to już przeszłość! z resztą jak chcesz to pytaj? dzisiaj mamy tylko 6 imprez więc to jakby wolny wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O żesz... to dopiero archeolog... Odkopany temat sprzed 9 lat (!) w celu durnej reklamy nędznych zdjęć. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo dobrego kamerzystę na wesele z firmy Wenafilm. Zarówno zdjęcia, jak i film są bardzo dobrej jakości i profesjonalnie zrobione, nie ma niepotrzebnych kadrów. Wszystko wyszło naturalnie, nie widać śladów obróbki graficznej. Polecam http://wenafilm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaj
Dobrych kamerzystów jest naprawdę niewiele, mało kto potrafi oryginalnie podejść do tematu, zazwyczaj wszyscy robią to tak samo dlatego jest to nudne i ludzie mają złą opinie o kamerzystach. Jedynie jeszcze ekipa Bycze Filmy robi coś ciekawego i oryginalnego, można zobaczyć na youtube i na byczefilmy.pl, kompletnie inne filmy z wesela niż te, które my znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płacimy 2600 za fotografa i kamerzystę (w komplecie są) i to jest jedna z najniższych cen w naszym mieście, ze względu na to że zdjęcia są super ale filmy nie powalają u nich. Sam film kosztuje od 2 do 4 tysięcy a fotografie od 1500 do 2500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podbijacie temat sprzed 9 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płacimy 7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.600 za foto + video to bardzo niska cena, ja zastanawiałabym się czy nie ma w tym jakiegoś haczyka, ale raczej na pewno jakość i zdjęć i filmu nie będzie najlepsza. My za fotografa i kamerzystę płacimy osobno (nie jest to jedna firma) i w sumie wyjdzie nam za to 5.500zł (fotograf 3000, kamerzysta 2500).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretha
Z ceną usług różnie bywa. Ja zapłaciłam 4000 zł. Koleżanka 3000 PLN - FilmLand z Grójca, ale jakościowo nasze materiały video są zbliżone do siebie, czyli bardzo dobrze wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kręcę sprzętem kupionym tu www.technika-filmowa.pl polecam, bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam znajomego - www.snapgraphics.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Nowacka
Skorzystaliśmy z usług studia filmowego Jetmax. Bardzo dobrze nam się współpracowało z kamerzystami. Do naszego pleneru użyli nawet drona. Będziemy mieli super pamiątkę. Zdecydowanie bezkonkurencyjne studio. Filmy naprawdę na wysokim poziomie. Mega profesjonalni. Bardzo gorąco polecam! Tutaj jest do nich strona jakbyś kogoś interesowało www.jetmax.pl Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycena w branży foto / video jest bardzo mocno subiektywna i zależy od marki i umiejętności firmy. Pozdrawiam http://www.high-flyhd.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako doświadczony kamerzysta ślubny, Kraków wiem, że w video ślubnym nie chodzi o zrobienie filmu, ale o wydobycie z niego tego, co najlepsze i najważniejsze. Ujęcie to więcej, niż słowa. Inspiruje mnie patrzenie, myślę obrazami. Dlatego też oferowane przeze mnie filmy ślubne są jedyne w swoim rodzaju, utrwalają tysiące maleńkich momentów, które składają się na ogólny charakter uroczystości. Moje filmy ślubne utrwalają każde spojrzenie, dotyk dłoni, każdą urojoną ze szczęścia łzę, każdy uśmiech tak, by z pozoru ulotne chwile stały się wieczne. Jako doświadczony kamerzysta na wesele , znam potrzeby Młodych i wychodzę im naprzeciw. Wykonuję reportaże z przygotowań do uroczystości, z samej ceremonii, jak i uroczystości weselnej. Wykonuję także nietuzinkowe zdjęcia plenerowe. Oferowany przeze mnie film z jednej strony jest ekspresyjny i spontaniczna, z drugiej zmysłowy i owiana nutką tajemnicy. Zapraszam! www.teledysk-slubny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeu
Fotograf Ślubny - www.switek.eu nowości na FB: www.facebook.com/www.switek.eu Fotograf Ślubny - www.switek.eu nowości na FB: www.facebook.com/www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 / 2018 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu kontakt@switek.eu Atrakcyjne ceny! Fotograf Ślubny - www.switek.eu ‪#‎panmłody‬ ‪#‎fotograf‬ ‪#‎fotografkatowice‬ ‪#‎fotografślubny‬ ‪#‎wedding‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×