Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

byron1982

Jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Miałam finlandię- bardzo chwalono. Niezły jest też Pan Tadeusz i Soplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalem o Finlandii, ale w naszym przypadku, gdzie bedzie 200 osob to niestety jest zbyt droga:/ Myslalem o Maximusie, ta sama rozlewnia ja rozlewa co Finlandie, w smaku rowneizbardzo podobna a tansza od Finlandii. Co o niej sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katariiiina
maximus jest bardzo dobry, z tanszych sobieski i stock prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
Maximus sie ostatnio strasznie zepsuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklfg
Niemirof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
my po wielu poszukiwaniach postawilismy na Wyborowa :) udalo nam sie kupic 0,5l za 19,50 :) do tewgo beda jeszcze ajerkoniaki swojskie, piwo i winko - bo wiadomo nie kazdy lubi wodke czy to byl dobry wybor okaze sie jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka z poznania
smirnoff, kupowalismy w restauracji - cena 45 zl za but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy Lithuanian Vodka. Dobra litewska wódka produkowana przez AB STUMBRAS. Generalnie goście zdziwieni że głowa ich nie bolała na drugi dzień i dziwnie dobrze się czuli:) Polecam tyle że ciężko dostać, najlepiej w hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terterter
byłam ostatnio na weselu gdzie była wódka 'Sobieski' i goście byli bardzo zadowoleni, na drugi dzień brak 'kaca'. Wódka baardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mojego brata
była wódka Krupnik premium (nowość na rynku) za moją namową Okazała się strzałem w 10, dobra, lekki smak i nie za droga 18 zl za butelkę polecam ps. butelka ma fajny kształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość things will never be the same
my mielismy Pana Tadka.nikt nie narzekal,nikt sie nie podniecal.wodka jak wodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybieralismy miedzy wyborową, tadkiem a palace, wzięliśmy ostatnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdkdmcdkd
Maxsimus stock i pan tadeusz tą są najlepsze wódki na wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joko 3
Polecam wódkę Stumbras . Ładna butelka a w środku kłos pszenicy .Skontaktowałam się z przedstawicielem tej litewskiej firmy i okazało się że do zakupu 200 butelek dostaliśmy 10 butelek gratisowych. Cena za 0,5 to 21.50 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatni weekend bylam na weselu i byla wodka stock czy jakos tak. zajebista! nie palila, na drugi dzien zero kaca mimo iz naprawde sobie nie zalowalam. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO I WYLACZNIE
Czysta de Luxe Żołądkowa gorzka !!!!! Wlasnie jest podobna w smaku do Stocka ( z tej samej stajni:) ) Nie piecze, nie pali, kac minimalny - my zamowilismy na swoje wesele, pilismy ja teraz na weselu 3 tygodnie temu - polecam z czystym sumieniem! PONADTO: "Instytut PENTOR przeprowadził ogólnopolskie, konsumenckie testy jakości - Test Smakowy Wódek Czystych* .Wyniki jednoznacznie wskazują , że nowy produkt producenta Żołądkowej Gorzkiej Czysta de Luxe został wybrany jako najlepszy deklasując rywali we wszystkich kategoriach przeprowadzonego badania. Dzięki temu zebrano wśród konsumentów wiarygodne oceny sensoryczne i porównano nowy produkt Polmosu Lublin z innymi wódkami konkurencyjnych marek. Realizowany test został przeprowadzony w warunkach pełnej anonimowości próbek. Respondenci, ankieterzy, oraz organizatorzy badania nie wiedzieli jakie konkretne marki znajdują się w przygotowywanych próbkach alkoholu. Producent postanowił przeprowadzić konsumenckie testy jakości zanim Czysta de Luxe trafi na półki. „Oddaliśmy nasz produkt w ręce jednej z najlepszych agencji badawczych w Polsce z ogromną ciekawością mówi Wojciech Bortkiewicz Dyrektor Marketingu w Polmosie Lublin Wyniki testu konsumenckiego potwierdziły, że wyjątkowo dbamy o naszych klientów. Najwyższa jakość naszych produktów, to wynik 100 lat ciągłych innowacji i szukania najlepszych rozwiązań. Nad nowym produktem Czysta de Luxe pracowaliśmy ponad dwa lata i wyniki tego testu potwierdzają, że jest to produkt „uszyty na miarę zgodny z oczekiwaniami naszych klientów Przeprowadzone testy wskazują ,że Czysta de Luxe zyskała aprobatę konsumentów za sprawą dobrego smaku, ładnego delikatnego zapachu oraz odpowiedniej mocy alkoholu. Te kluczowe cechy trunku wyróżniające go spośród innych udało się osiągnąć m.in. dzięki oryginalnej recepturze i specjalnej technologii produkcji wódki czystej, polegającej na sześciofazowej destylacji z użyciem naturalnych filtrów węglowych. Temu właśnie zwycięzca testu zawdzięcza unikalny neutralny smak i najbardziej odpowiadający konsumentom zapach. Badania potwierdzają ,że Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka ma wszystkie kluczowe atrybuty dające jej pierwsze miejsce w przeprowadzanych ocenach mocnego alkoholu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
u nas była finlandia, w grę wchodził też pan tadeusz podobno maximus ostatnio się popsuł, co do wyborowej to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba kpinaa
udalo nam sie kupic 0,5l za 19,50 to bardzo drogo ! w hurtowniach na ślasku za flaszkępłci sie 16.50 do 17.00 przy zakupie minimum 50 flaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
tak sie sklada ze jestem ze slaska i troche hurtowni zjezdzilismy, i tylko w jednej zaproponowali nam za pol litra Wyborowej cene nizsza niz 20zl jesli mozesz to podaj namiary na hutrownie gdzie chca 16,l50, bo az jestem ciekawa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemiroff
nemiroff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam takie pytanko: W przyszłym roku mamy wesele na 150 osób. Piątek jest tłuczenie butelek(taka u nas tradycja fajna) no i sobota wesele niedziela poprawiny. Chcemy kupić 300 butelek 0.5 l. do tego ok 10 butelek winka no i piwko bo nie każdy wódkę pije do tego będzie wiejski stół i ok 5 l bimbru ...jak myślicie będzie spoko?? i teraz dylemat zastanawiamy się nad FINLANDIĄ 29 zł wychodzi nam 8.700 ALBO MAXIMUSEM 21 zł = 6.300 więc jest duża różnica. Co myślicie o Maximusie bo raczej na tą się zdecydujemy... No i takie pytanie bo chcemy ją kupić w następnym tygodniu czy ona nam nie wywietrzeje??? Dzięki za pomoc ! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez sie bardzo zastanawialismy nad Maximusem, wkoncu to ta sama rozlewnia co Finlandia, ale z tego co ost slyszalem niestety Maximus bardzo sie popsul.... i mam teraz dylemat co kupic:/ Tez myslimy o duzej ilosci 200 butelek 0,5 l. Faworytem jest Finlandia i Absolut.. ale na taka ilosc butelek to sa jednak wodki bardzo drogie:/ Myslimny troche teraz nad Stock, Pan Tadeusz, Nemiroff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
Pijący znajomi polecają Pana Tadeusza, ewentualnie Wyborową, Maximusa zaś odradzają. Przy wyborze wódki stwierdziliśmy, ze wolimy wydać więcej, żeby goście byli zadowoleni, niż zaoszczędzić trochę kasy i mieć świadomość, że ludzie będą narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co mam myśleć bo kogo nie pytamy to każdy chwali MAXIMUSA pierwsze słyszę że jest zły... nie wiem co mam już myśleć ale to ponad 2 tys różnicy w cenie więc to jest dużo pieniędzy... gdyby to było kilka set to rozumiem ale 2 tys... A powiecie mi czy wódka nie wywietrzeje przez rok czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza stała pół roku i nic jej nie było..poza tym w sklepach na półkach też stoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×