Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A może bezalkoholowe ;)

jaką wódkę kupujecie na własne wesele?

Polecane posty

Gość A może bezalkoholowe ;)

wpisujcie nazwy ;) ja nadal sie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qle
Finlandia. Ale o czym nalezy pamietac i o czym ludzie BARDZO czesto zapominaja, to to, ze wodka MUSI byc zimna, po ciepla to nawet najlepsza ciezko bedzie wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca z gór
N a własne wesele to trzeba sobie wódke samemu zrobić ,kupić lub zrobić z rórek /miedzianych(nie kwasówki -wszystkie browary ,gorzelnie i polmosy ,mają tylko miedż bo wtedy alkochol jest miąki i ma smak i aromat,a kwasówa jest łatwo dostępna dlatego widze że z robią na chandel sprżet) dobrą aparature,cukru i drożdzy albo inne zamienniki,wtedy goście bedą zadowoleni i zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy mieć krupnik, miała być żołakowa de luxe, ale ona sie popsuła i wg nas nie warto jej kupować, a finlandia jest dobra tylko bardzo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mars, snikers i milkiłej
raz w życiu na weselu wypiłam morze wódki i nie miałam kaca... przepalanka na karmelu własnej roboty to była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
też finlandia, ale mieliśmy dobrą ofertę i kupiliśmy przez znajomych co sklep mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą wódką robiona coś w tym jest, mój zrobił kilka butelek śliowowicy ale jest bardzo mocna, wiec do picia na weselu nie bedzie bo by wszyscy sie po jednej butelce opili, ona bedzie do dania gosciom na pozegnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich
ilosciach kupujecie wódke , jak liczycie ,ile na głowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0,5 na osobe
podobno jest taka zasada ilość butelek 0,5 x liczba wszystkich gości (nie ważne czy pijących czy nie, osoby są liczone razem z dziećmi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleś123
polecam Russkij Standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmika
Ja kupuję na 70 osób 7 kartonów wódki. Wolę więcej, bo a to damy komuś, a to bramka. Jak zostanie troszkę weselnej to też dobrze kiedyś postawi się na stół. Może rozda chociaż nie starczy dla każdego by rozdać. Zobaczymy. No i do tego 30 butelek wina dwa rodzaje:) tylko nie mam pojęcia jaką wódkę kupić. Jakąś do 25 zł bysmy chcieli za 0,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekkkk
U mnie na weselu była biała żubrówka, a w ramach odmiany postawiliśmy też kilka butelek Żubrówki Palonej :) Taki mix się sprawdził, zwłaszcza gdy ktoś chciał popić wódkę dla smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez finlandia, mysle ze nie jest az tak droga a zawsze pewna ze bedzie smakowala-oczywiscie to tez zalezy od tego jaka sie pije w waszej rodzinie. u nas finlandia to takie minimum. co do krupniku-lllo matko ci ktorzy ta odke piją, chyba nigdy nie pili jakiejs lepszej...ostatnio bylismy z narzeczonym na weselu jego pracownicy i tam byl ten krupnik-polowa gosci nie pila...moj sprobowal jeden kieliszek i podziekowal..no troche lipa, dodam ze nie bylo zadnego winka-co jest u nas nie do pomyslenia bo u nas kobitki cioteczki itd to zazwyczaj lubia popijac winko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkanineczka
U mojej siostry na weselu była biała żubrówka, jeśli chodzi o wódkę i kilka kolorów win (nie pamiętam nazw), no i oczywiście szampan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
tylko nie krupnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
dokladnie tylko nie krupnik ani luksusowa feeee. U mnie bedzie stock;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgcbvcb
stock to syf, nie wiem kto to kupuje i to na wlasne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfje;fjewlfj
ja miałam Pana Tadeusza, kupowaliśmy ma makro- wtedy - nie wiem czy teraz to byla lepsza wodka niz normalnie w marketach bo robiona m.in. na export.... skarg nie było:)Zbadaj rynek moze u ciebie w okolicy tez sprzedaja taką lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek849739483
Stock? hhhmmSam piłem nie raz - niestety z musu. Stock jakiś rewelacyjny w smaku nie jest, a butelka wydaje się wstrętna i ciężka, wiele osób odpycha - mnie też. Pracowałem na alkoholach i wierz mi najlepiej na wesela sprzedaje się Krupnik i Sobieski, ewentualnie Wyborowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek849739483
Eeee... nie żebyście pomyśleli, że mam coś związanego z tą firmą. Po prostu pracuję na alkoholach w hali Makro i doskonale wiem jakie wódki sprzedają się najlepiej. Słucham opinii ludzi i jeżeli chodzi o Stocka - najlepszej opinii nie ma pośród detalistów i hurtowników. Jak ktoś bierze karton - to jest WOW. A Krupnik, Sobieski, Wyborowa sprzedają się codziennie po kilka palet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka z wiśniami
Nie lubię Stocka, u mojej koleżanki na weselu była. U mnie jakoś znajomi też nie przepadają. U mnie będzie Gorzka Żołądkowa Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniuszy z doliny elfów
Krupnik jest wporzo wódką za rozsądną cenę. I co najważniejsze bije rekordy sprzedaży - to o czymś musi świadczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfje;fjewlfj
są dwie najważniejsze sprawy :1 była zagrycha;) 2 by była zimna. JA brałam tadeusza bo budelka mi sie podobała;) belvedere bardziej ale cena tez grała rolę:) a po gorzkiej - nie białej tylko zoladkowej zawsze rzygam:) - wspomnienie z dziecinstwa, krople zoladkowe - brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera wie
nie no ja krupniku nie znosze, dla mnie stock o wiele lepszy. Ale to nie dla mnie, takze wezme pod uwage w takim razie Wyborowa. Krupniku ani luksusowej nie, chociazby sie sprzedawala nie wiem jak, nie przeboleje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub 2013
na 80 osob kupilismy 108 wodek (9 kartonow po 12 sztuk). A postawilismy na wodke - Wyborowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynaa
ja i moi znajomi mieliśmy gorzką de luxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy gorzką de luxe kuzynka miałam stocka-ale jakoś nie przypadł nam do gustu kolega miesiąc wcześniej miał wyborową-ale jakoś źle mi się kojarzy:P moja siostra miała POLSKĄ niby nie mam zastrzeżeń, ale nie lubię powielać:P natomiast finlandia, bols to dla mnie porażka na całej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowaa2013
my bylliśmy ostatnio na weselu, gdzie byla zubrowka biala. i taka tez bedziemy mieli na naszym weselu;) kupujemy na 70 osob okolo 90 butelek 0,5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-alkohol0owa
Biała żubrówka ostatnio ma dobre opinie. ale my weźmiemy Pana Tadeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×