Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki alkohol

Polecane posty

Gość gość

jaki alkohol wzbrac na wesele? samą wódkę czy do tego jakieś wina, piwa itp. i pytanie najważniejsze, gdzie kupic, żeby nie zbankrutowac.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze % na wesele, to głównie wódka. wina, czerwone półsłodkie, półwytrawne, i białe półsłodkie i półwytrawne, Do tego piwa, na pierwszy i 2 dzień. U nas nie wszyscy piją wódke czyste, więc chcielismy się dostosować i dlatego piwaa, kupilismy też wódkę smakową, dla osób które nie lubią czystej. Wódka szczegolnie 0,5 poszła dość cenowo go góry, my kupowaliśmy w sklepie z trunkami po cenie hurtowej sobieski 18,90. smakowa droższa bo po 19,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy sobieskiego i kilka butelek wina - czerwone i białe bo różnie ludzie lubią, torchę półsłódkiego i chyba 4 butelki wytrawnego na wszelki wypadek a i tak zostało w większości to wino bo wszyscy prawie pili mocny alkohol. kupowaliśmy w polomarkecie wszystko, mieli akurat promocję na wódkę, a wina zawsze jakieś dobre i niedrogie można u nich znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alko na wesele to albo w jakimś markecie jak jest promocja albo w hurtowni jak masz dojście. inaczej się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas bedzie wódka, wino czerwone, białe i różowe i piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też będzie wódka i kilka rodzajów win, ale jeden z gości powiedział nam, że on chce pić drinki z whisky... :o No to co teraz mam kupić dla niego jedną butelkę czy jak? Wtedy reszta gości może poczuć się urażona, albo zaraz ktoś inny zasugeruje, że chce drinki z rumem, malibu itp i będziemy musieli wydac kolejne 2 tys na te dodatkowe alkohole :o Już czasami odechciewa mi się tego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09mz
Jako osoba pracująca na co dzień z alkoholem to jeżeli chodzi o wesela to mogę powiedzieć, że czysta i wino to taki standard już. Czasami się trafi jakiś barman albo inne mocniejsze alkohole typu whisky czy piwo ale to już bardziej zachcianka młodych lub gości niekoniecznie wymagana. ;) W sumie wy sami najlepiej powinniście się orientować czy będą mniej czy bardziej pijący ludzie, czy wolą czystą czy piwo czy wino, ale kiedyś tylko czysta była i nikt nie narzekał i dobrze się bawił ;) W temacie win mogę powiedzieć, że w zupełności wystarczą białe i czerwone półsłodkie. Absolutnie nie rozumiem szaleństwa z jakimś różowym winem,a już kompletnie odpadam jak widzę na stole Carlo Rosi albo inną sztampę. To jest sztucznie słodzony kompot bez smaku, po którym na drugi dzień ma się większego kaca jak po hektolitrach wódki -.- Generalnie chętnie pomogę z alkoholem na wesele, pracuję dla importera i mamy co miesiąc fajne promocje, do tego rabaty weselne na wódkę i jest możliwość wysyłki zamówienia gratis bez dopłat prosto pod drzwi albo od razu na sale weselną ;) w razie pytań śmiało można pisać - doradcaa4@klubdegustator.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
U nas na weselu będzie podstawowo- wódka, bimber, winko swojskie i do tego może kilka butelek półwytrawnego. Na drugi dzień wiadomo, to co zostanie z pierwszego dnia i dodatkowo kilka kart piwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy kto co lubi, byłam na weselu w zeszły weekend i goście oprócz zwykłej wódki postawili też sznapsa (lekki smakowy alkohol), sznaps najszybciej zszedł, mi też bardzo smakował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy wszystko: wódke, wion i piwo. Wszystko poszło :) Dla gości zaskoczeniem była perła w butelkach tu i tam. Kupiliśmy w hurtowni alko, my z lublina, musisz czegos takiego wygooglować, bo jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłem na weselu i dostępny alkohol był różnego rodzaju od czystej bo kolorowej. Z ciekawości spróbowałem cytrynowego absolwenta. Pierwszy raz widziałem takiego i powiem tylko tyle że nie ostatni raz to piłem. zasmakował mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj jest wódka czysta, do tego na każdym stole po 2-3 butelki wina, piwo. Ale sznaps to tez ciekawa opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmoniana
Teraz coraz mniej pije się białej wódki, coraz więcej drinków, whisky i kolorowej smakowej wódki, sznaps jest bardzo dobry, warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódka to ta z lepszej półki, Chopin i wina. Piwo jest dla patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkarra
Zimna wódka i wino - moim zdaniem wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też widzę taki trend, jak się spotykam ze znajomymi to praktycznie czystej się nigdy nie pije, wiadomo każdy pracuje i nikt nie chce mieć ciężkiej głowy na drugi dzień, często właśnie jest to sznaps albo coś innego z niewielką ilością %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remiiia
Sznaps ma coś powyżej 20%, mnie również bardzo posmakował, szczególnie smak gruszkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba smaki są bardzo dobre, warto ich spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam, myślicie, że takie smakowe wódki to dobry pomysł na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej par podąża na trendami, chce coś zmienić i urozmaicić w swoim przyjęciu, dlatego uważam, że to nie jest głupi pomysł ;) ale jak to mówi pewne przysłowie - jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził ;) Osobom, które chcą poznać tajniki polskich rodzin i historie ich zycia polecam http://dlakadejrodziny.yolasite.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, i tutaj jest spam tego kvrwaksa? gdzie nie wejdę w temat weselny, tam reklama tego badziewia... to musi być naprawdę obrzydliwe, skoro nikt tego z własnej woli nie chce kupić, i musicie tak wciskać jak idi0ci... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś jest dobre to się to poleca, smakuje ten alkohol to warto podać dalej , że warto wypróbować, nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię prostego drinka - wódka + cola, z lodem oczywiście. Tylko do tego musi być porządna wódeczka - Pure Vodka i taka mi odpowiada. Raczej unikam kiepskiej jakości alkoholi, kiedyś jakoś człowieka to tak nie raziło, ale teraz kiepskie wódki to dla mnie po prostu totalny dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fiik
Oczywiście że wino - można kupić białe i czerwone i dobra wódka weselna. Po co bawić się w kupowanie piwa. To już wg mnie przesada. U nas stało kilka butelek wina, nawet takie bezalkoholowe kupowałam, dla koleżanek karmiących:) i tak zostało... a co do wódki to wybraliśmy Polanina weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas mieliśmy wódkę Polanin, wino czerwone i białe no i szampan na dzień dobry. Najbardziej była chwalona wódka, bo ludzie trochę mniej ją znają, a naszym zdaniem i jak się okazało gości też, bardzo dobra była. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, może wybierz się też na targi ślubne? My tak zdecydowaliśmy się na wódkę :) gdzieś tak chodząc znaleźliśmy stoisko wódki Polanin i nie żałowaliśmy kompletnie. Goście też chwalili. Teraz z tego co wiem będą targi w Lublinie końcem listopada albo 15 stycznia w Poznaniu. Warto szukać takich rzeczy tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódka czysta, wino białe/czerwone i jakieś likiery. I kilka butelek whisky. Jest to już standard na weselach i znajdą się zawsze zwolennicy każdego rodzaju. U nas najwięcej zeszło oczywiście wódki (mieliśmy weselną z Polanina), whisky i białego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×