Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość munija

Jaki fotograf i kamerzysta z rzeszowa

Polecane posty

Gość munija

Wpisujcie swoje typy, będę bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
mam to samo pytanie a skad dokładnie jesteś/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
ja mieszkam w rzeszowie, dokladnie na dąbrowskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
słyszałam o Panu piotrze szczepaniku podobno robi śliczne zdjęcia a ja jestem z boh. westerplatte:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Sabci, to całkiem niedaleko od siebie mieszkamy:) może nawet się znamy z widzenia a nawet o tym nie wiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
bardzo możliwe że sie znamy:) a co do kamerzysty badz fotografa to kogo polecasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Sabcia ktoś nam dał jakieś namiary na fotografa ale mój narzeczony je ma, a ja niestety nie pamiętam. Obiecuję, że jutro Ci napiszę. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
dziękuje bardzo i pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munija
Sabcia przepraszam za opóźnienie, nie gniewaj się na mnie:):) Mogę podać Ci namiary na fajnego fotografa http://www.zebradesign.pl/galeriasluby.html , on jest z rzeszowa. Kamerzysty jeszcze nie mam i nikt nie zna nikogo kto by nie chałturzył;) pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
ok dzięki bardzo zaraz zadzwonie i zorientuję sie w cenach:) A w między czasie rozmawiałam z koleżankami już mężatkami i polecały mi Piotra Szczepanika jeszcze Go sprawdzę bo widziałam ulotkę z paroma zdjęciami i bardzo mi się spodobały:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Sprytny sposób na wciskanie adresu swojej strony. Sabcia85 i munija to jedna i ta sama osoba. Po co takie ceregiele. Jest jeszcze poczta internetowa, gdyby ktoś chciał porady to wystarczy podać adres i czekać na porady. Autor tej strony chyba cały dzień siedzi w necie i kradnie pomysły ze stron innych uznanych fotografów. Żadnej własnej inwencji w pomysłach, i w dodatku techniczna klapa. Życzę powodzenia w pozyskiwaniu klientów. Ale taka droga raczej przynosi odwrotne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Inkwizytor, to chyba Ty nie masz co robic tylko tropic duchy w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Aga owszem sporo spędzam czasu w necie, to moja praca. Twoja zapewne też bo znana jesteś ze swojej wścibskości i pogardy dla innych osób robiących zdjęcia chyba że ktoś z tobą współpracuje to wtedy postępujesz inaczej. Po pierwsze mam chyba największą agencję konsultingową na Pomorzu i w centralnej Polsce a po drugie często jestem proszony o sprawdzanie stron i ich opiniowanie. Zajmuję się też profesjonalnym pozycjonowaniem stron. A ciebie wyjątkowo nie lubię, sporo słyszałem od kilku osób na twój temat. Dziwne, że jeszcze nikt ci nie dokopał, choć słyszałem, że ktoś zbiera materiały na twój temat. Nawet jedno forum dziki tobie zrobiło reorganizacje, aby uniknąć kłopotów. CZY TERAZ MI DOKOPIESZ-chyba tak bo byś nie była sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
ciagle ten sam tekst.... nudny już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
do INKWIZYTOR Lecz się chłopie!! i jak nie wiesz to nie zabieraj głosu my tylko wymieniamy między sobą spostrzeżenia i chyba nam wolno bo to jest właśnie Forum o ślubach także jak coś Ci nie pasuje to spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Pani Agnieszko nie wiem czy nudny, ale na pewno aktualny. Sabciu85 czy mam spadać to już moja sprawa. Takie słowa troszkę nie pasują do kobiety no chyba, że nie pisze je kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a może to Ty nie jesteś 100% facetem?? Każdy ma prawo do swojego zdania i ja to rozumię tylko nie rozumię jak można pisać takie głupoty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blegot
Sabciu kochana munija podała do siebie adres e-mail. Ty zresztą też masz podany adres, czemu więc nie wysłałaś adresu strony na pocztę. Ciekawe, że te dwa konta są założone z tego samego IP. No cóż cuda w przyrodzie się zdarzają to, czemu nie mają zdarzać się i w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Jasne....a jakiemu normalnemu uzytkownikowi forum ślubnego chce sie zagłebiać i sprawdzac nr IP???? A czemu nie mejlem - bo łatwiej i szybciej jest napisac na forum, poza tym, temu to forum służy, a Ty przestan mieszać cały czas na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
szczególnie, że obie dziewczyny polecaja dwóch róznych fotografów... wrrr, jak ja nie lubie takich mącicieli, szukających zawsze i wszedzie dziury w całym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
dzięki Aga B Czy już nie można normalnie sobie porozmawiać na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor jest super
chłopie:) lubię Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Sabcia - no jak widać średnio normalna rozmowa tu wychodzi, zawsze znajda się węszyciele i podżegacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Pani Agnieszko i kto to mówi. A po jakie licho pani tu na forum siedzi i jaki ma pani tutaj interes?? Mącenie, podżeganie, obrażanie innych to chyba pani domena. Znam sporo ludzi z pani branży i wiem, jaką ma pani wśród nich opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
Prosze Pana to jest Forum o ślubach więc co Pan tu robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Do fotograf Agi Jeszcze jedno, zadałem sobie trochę trudu i pogrzebałem w necie. Jest pani na trzech czy czterech forach tematycznych w jednym portalu ślubnym gdzie się pani ogłasza za całe 45 zł no i ma pani całkiem zgrabną stonkę. Wniosek: Jak najmniej inwestować, jak najwięcej kombinować, i jeśli są fora to czemu z nich sprytnie nie korzystać. Moja rada: Zainwestowana uczciwie złotówka daje wielokrotność w zysku. Żyć w zgodzie ze swoim środowiskiem zawodowym, bo w jedności siła a czasy są coraz trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
Sabciu To samo pytanie mogę z całego serca zadać i tobie. A może mi zabronisz tu być? Sabciu trochę uczciwości, nie wszyscy na forum to idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor
MOJA RADA DLA FOTOGRAFÓW, VIDEO, FLORYSTYK itp. Nie szukać na forach zamówień na usługi ślubne. Do tego służą portale tematyczne. Wiadomo że portale to kasa ale kasa dobrze zainwestowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
ja akuratnie rozmawiam o rzeczach które mnie interesują w sprawie mojego wesela a Ty jak widzę nic nie wiesz na ten temat więc mo że nie zabieraj głosu i idź gdzie indziej sobie podyskutować ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
munija jesteś tu jeszcze?? i jak z tym fotografem zamówiłaś go sobie ja się jeszcze porozglądam a jkbyś wiedziała coś o dobrym kamerzyście to napisz ok?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×