Odpowiedz na ten temat

Jaki polecacie zespół na wesele z podlasia?

• agus2010 2010.03.15 [18:41]
    Jaki polecacie zespół na wesele z okolic Bialegostoku, Łap i Wysokiego Mazowieckiego?

• Biało-czarna 2010.03.16 [09:17]
    Hej!

ja mogę polecić zespól który grał na moim weselu. BROKER są z pod Sokółki, są rewelacyjni. Nigdzie się nie ogłaszają , nie mają strony internetowej oczko.gif Prowadzą wesele rewelacyjnie, bo lubią to co robią.
    Jest ich troje dwóch facetów i kobieta, nie mają wygórowanych cen w 2009 roku płaciliśmy 2 tys. zł
    Jakbys była zainteresowana to tel. 606965560
    Jak my się z nimi umówiliśmy zaśpiewali nam na zywo co zrobiło na nas duże wrażenie oczko.gif i pokazali na DVD przykładowe wesele i omówili jka co prowadzą. Bylismy zadowoleni na maxa!!

z kolei u mego brata grał zespół DUOBOYS, dwóch łebków....też nie drodzy i wesele było zaje...fajne oczko.gif tel. 607-982-691

Ja szukałam zespołu na wesele polecano mi LAJLAND...i nie pamiętam jakie jeszcze, bo to jednak jakiś czas temu było jezyk.gif

Skąd: podlaskie wiek: 32 TC: 38 skończony TP: 30.03.2010 płeć: prawdopodobnie córka waga +13
  • maaadziaaa89 2010.03.16 [11:47]
    Diadem Limit Dexter sporo ich jest

[url=http://www.waszslub.pl ][img]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2010071000400 430.png [/img][/url]
  • agus2010 2010.03.16 [14:03]
    no właśnie aż za dużo i dlatego cieżko jest wybrać, a mam trochę pietra bo pół roku temu byłam na weselu gdzie zespół grał tragicznie, totalna porażka. Zepsół całe wesele i dlatego mam obawy przed konkretnym wyborem. A czy możecie coś powiedziec na temat zespołu Modern bądź The Brothers Bracia Lewkowscy?
  • gfhjhgf 2010.03.16 [14:05]
    tylko Show Band ! pelny profesjonalizm
  • kkalunia 2010.03.18 [17:13]
    polecam broken beat. grali na moim weselu i było rewelacyjnie.
  • KorsRelax 2010.03.18 [20:00]
    Nie należy polecać siebie więc piszemy o zespołach, które widzieliśmy w akcji i bawiliśmy się przy nich, a Nasze nagrania znajdziecie nawww.korsrelax.pl

Zespół Muzyczny Forte Grają w czeroosobowym składzie(3+1)Bielsk Podlaski Chłopcy grają na 2 klawiszach, wokalista i wodzirej, Wokalistka Prowadzą genialnie wesela grają disco polo ale i standardy, Biesiada i wyjazdy w zależności od życzenia klienta na 2 akordeony lub 1 i tamburyn, Wesela Katolickie i Prawosławne - Mietek - 511000402www.forte.piasta.pl

Zespół Żubryczteroosobowy skład z Hajnówki 3+1, To kapela dla wymagających grają ze sobą juz 30 lat z okaliską od 2001roku, Klawisze, gitara, akordeon, Genialna muzyka i wokale. Śpiewają światowy repertuar- Andrzej - 605150874, Gienek - 606588964

Zespół Centrum Zespół Trzyosobowy bez wokaliski grają na terenie Podlasia wesela katolickie i prawosławne, Fantastyczna zabawa grają standardy i disco polo, repertuar polski, rosyjski, białoruski -Wiesław 602638866

Zespół Speed - Trzyosobowy skład, grają już kilkanaście lat na terenie Całej Polski Repertuar głównie Polski i z zakresu Disco Polo, biesiady i standardy - Sławek -693953809

Zespół Muzyczny Panama-Grzesiek 667554558 - z dorobkiem fonograficznym grają w składzie 3 osobowym głównie disco polo, cech*ją się jednak fajnym prowadzeniem!!! Cała Polska

Dekada bend - grają 100% na żywo młody zespół muzyczny, o wysokim poziomie muzyki i kultury, specjalizuja sie w imprezach okolicznościowych Marcin-728221251

Dzwoniąc powołajcie się na Karolię z Kors&Relax cena ulegnie zmniejszeniu
  • sany 2010.09.15 [17:47]
    cześć Karolina. Nie wiem jakie jest twoje pojecie o muzyce i graniu zespołu na weselu, ale z tego co piszesz(wyłączjąc Dekada Bend - bo nie napisałaś ilu ich jest w składzie) wnioskuje że bardzo niewielkie. Jak można grać muzykę skoro grających w zespole jest jak piszesz dwóch, trzech i do tego ewentualnie wokalistka lub wodzirej. Oni absolutnie nie graja muzyki tylko ja puszczają z przeróżnych podkładów. Takie możliwości daje dzisiejsza technika: minidisc, podkład MP3, dyskietka, keabord, discman. To nie jest zespól tylko Didżej i oszukiwanie gości. Mały plus jeśli "tacy muzycy" cokolwiek dogrywają na żywca ale bywa często że nie mówiąc o muzyce, nawet wokal jest nagrany i ich praca zamyka się na przycisku Play i Stop. Polecasz "takie składy" i znizki bo masz układ z nimi a w takiej sytuacji twoje zdanie nie jest obiektywne. Twoje stwierdzenia są tendencyjne i nie trzeba mocno wczytywac się w twoje opinie, a same nasuwają się wnioski że jest to reklama i to wcale niezbyt mocno zakamuflowana. Pozdrawiam przyszłe młode pary, sugeruję rozwagę, porady fachowców i rozsądek.
  • Wiosenkaa 2010.09.15 [19:48]
    DJ nie śpiewa. To tak dla twojej wiedzy. Mega, Master Dance, Show Band też odtwarzją z MP3 i wszyscy mają to w nosie.
  • dagmara B. 2010.09.15 [19:55]
    Sony. Cos tak patrzę, że twój zespół to jakoś marnie z graniem. Krążysz i krążysz w róznych tematach. A moze napisz w jakim zespole jestes to też ocenimy twój poziom.
  • a mi nie 2010.10.14 [17:09]
    podobaja sie ci bracia... robia chamskie oczepiny wiec jak dla mnie odpada.ostatnio bylam na weselu gdzie ten zespol gral i powiem ze ludzie byli oczepinami zniesmaczeni.co do samego spiewu i grania to zespol jak zespol ale na swoje wesele bym ich nie wziela
  • sandra cihca 2010.10.14 [18:06]
    Nie byłam na zadnym weselu z nimi ale jak posłuchałam demo to mi się już odechciało. Chodzi mi o wocal - brzmi nieprzyjemnie.
  • konrad1068 2010.10.24 [15:02]
    Filmuję wesela od lat i stwierdzam z czystym sumieniem że Bracia Lewkowscy to zasłużenie ścisła czołówka białostockich zespołów weselnych.Nie pamiętam na ilu weselach wspólnie pracowaliśmy i w 100% przypadków-rewelacja.Poza nimi na wesele polecam MASTER DANCE,LAILAND,998.

• Albertk2 2012.07.12 [16:51]
    Jeśli szukacie profesjonalnego zespołu na wesele Bi8ałystok, to polecam odwiedzić serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Bialystok/Ze spol-DJ/ Znajdziecie tam wiele ciekawych ofert zespołów i DJ-ów z województwa podlaskiego i nie tylko. Zapoznacie się z informacjami o zespołach, poznacie komentarze klientów, którzy najlepiej orientują isę, czy warto zaangażować dany zespół lub DJ-a do oprawy muzycznej wesela, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z zespołem aby zapytać o termin lub omówić szczegóły.
  • Wicktor 2012.07.12 [18:55]
    Zajrzyj na portal RYDER.PL tam znajdziesz oferte!
  • dziewczynanglika 2012.07.13 [10:51]
    A ja polecam Whitestock, super graja i prowadza wesele. Bez zadnego chamstwa, kulturalna fajna wesola impreza ze swietna muzyka, 6 osob - 4 chlopakow i 2 wokalistki. Naprawde wyzsza polka polecam usmiech.gif
  • krolina-lapy 2012.07.13 [14:52]
    Byłan na weselu gdzie grali Bracia Lewkowcy.
    Zespół kulturalny, rozrywki nienachalne, nie śpiewają źle, ale repertuar monotonny, za dużo disko polo i biesiadnych przygrywek (te pojawiły się po północy).
  • krolina-lapy 2012.07.13 [14:59]
    oczepiny....przypomniałam sobie po wpisie kogoś wyżej.....masakra
    zdejmowanie spodni i latanie nago było może śmieszne 15 lat temu

• Karolina2013 2013.01.16 [15:18]
    Może ktoś sie bawił na weselu z zespołem Puls z łap ? chce wiedziec jakies opinie na jego temat.
  • poczytaj tutaj 2013.01.16 [15:25]
  • YoucanWedding 2013.03.28 [12:59]
  • karrrrla432 2013.04.13 [16:14]
    Przestrzegam was przed zespolem LAILAND z białegostoku ja wybrałam i będę żałowała do końca życia. Już od pierwszego tańca zespół mnie zdenerwował bo nie właczyli pierwszego tańca tego co chieliśmy, prosiliśmy o inne utwory puszczali inne , nie wspominając ze prowadzący 3 razy przekręcił moje imie , a jak gość poszedł prosić o utwór to nie dość że kazali mu płacić to jeszcze nie miło go potraktowali ! Ja nie pisze po to żeby komuś zrobić antyreklame chcecie to bierzcie ale ja przestrzegam żebyście nie żałowali .
  • Karollaa86x 2013.04.18 [15:28]
    W przypadku Mazowsza, szczególnie Warszawy, to warto wybrać się na próbę zespołu Kapelanawesela.pl. Grali u mojego brata i sobie chwalił, mi też się podobało, więc polecam, zwłaszcza że w przypadku imprezy weselnej za bardzo nie ma pola do błędów smiech.gif
  • gość 2013.05.30 [12:37]
    ostatnio byłam na weselu w Bielsku Podl. i grał zespół Dekada Band... super! od początku do końca super! żywe instrumenty, żywe wokale - śpiewa dziewczyna i chłopak. Uśmiechnięci, żywiołowi no chce się być na takim weselu, chce się tańczyć, bawić się. Ile biorą za wesele - nie wiem ale widziałam, słyszałam, warto!
  • zośka100002 2013.09.04 [15:20]
    Co do Kapeli na Wesela, to nie tylko na Mazowszu grają - grali u mojej przyjaciółki na weselu w Białymstoku, mimo iż jest to zespół z Warszawy. Nazwa co prawda mało oryginalna, ale orientowałam się jak się dokładnie nazywa ten zespół, który konkretnie u niej grał - Dobra Zabawa, bo sama chciałabym skorzystać z ich usług smiech.gif Z tego, co wiem od przyjaciółki (miała wesele w maju) ceny u nich są w porządku i nie odbiegają znacznie od cen zespołów z Podlasia (czego nie powiem o jakości - wystarczy wejść na parę stron zespołów podlaskich i posłuchach ich mp3 oczko.gif . Nie mogę więc powiedzieć, że polecam, bo moje wesele jest za rok, ale byłam na weselu, na którym grali, słuchałam i sama umowe podpisałam smiech.gif
  • martpop 2013.09.05 [19:10]
    ja zdecydowanie zespół Flores mogę polecić http://www.zespol-flores.pl/
  • gość 2013.09.05 [20:22]
    Odradzam Braci Lewkowskich, chociaż chłopaki na poziomie, potrafią zamulić każde wesele :/
  • gość 2013.09.21 [13:24]
    Ostatnio bylam na weselu gdzie grali Bracia Lewkowscy, dawno na weselu nie bawiłam się tak dobrze. Poza tym co do konkursow, przyspiewek itp to nie jest zalezne od zespolu. Takie rzeczy wybiera para mloda chyba, ze nie ma pomyslow wtedy leci sprawdzony repertuar zespolu.
  • gość 2013.09.21 [13:46]
    Nie wiem jaki wpływ miała para młoda, ale byłam na weselu w sierpniu gdzie grali Lewkowscy (nuda), niektórzy nie dotrwali do oczepin, ja wychodziłam około 2.00 (większość osób opuściło wesele o tej porze), impreza była duża, ponad 200 osób.
  • antekk55 2013.09.26 [20:21]
    Ja z kolei polecam zespół Bracia Lewkowscyusmiech.gif bardzo fajnie grajausmiech.gif a disco polo na weselu musi być wiec chłopaki świetnie sobie radzaoczko.gif
  • gość 2013.10.01 [10:25]
    hej wszystkim
    ja też szukam zespołu na swoje wesel
    zastanawiam skąd bierze się rozbieżność w cenach
    zespoły nad którymi się zastanawiam to tango, vega, ekscellent, zmrevers
    proszę o wasze opinie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...