Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bootsyyy

Jaki prezent z okazji ślubu?

Polecane posty

Gość bootsyyy

bedzie ślub cywilny, potem jakiś obiad tylko dla ścisłego grona najbliższych, zastanawiam się co dać młodej parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootsyyy
podpowiecie cos?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Trudno podpowiedzieć, gdy nie zna się czyjegoś gustu... My cieszyliśmy się z pościeli i ręczników dobrych jakościowo - po pierwsze dlatego, że dopiero zaczynaliśmy wspólne życie i wszystko było potrzebne, po drugie dlatego, że zazwyczaj bez okazji raczej nie kupuje się sobie drogiej pościeli... Nie dostaliśmy, ale ucieszylibyśmy się z kompletu dobrych szlafroków. Ucieszył nas ekskluzywny zestaw sztućców. Porcelanie mówię nie, wybór jest ogromny i można się pomylić co do preferencji młodych. My mówimy też NIE wszelkim kurzołapom, obrazom, zegarom i innym elementom wystroju. Dostaliśmy cudny zegar, ale co z tego, skoro nie pasuje nam do wnętrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu kasa zamiast piątego kompletu pościeli? Wolałabym dostać 100zł niż coś, z czego nie będę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootsyyy
100 troche głupio dac :O myslaam raczej o czymnś śmiesznym, czy symbolicznym... raczej nie porcelanie czy innym takim prezencie. A 500 zł tez nie dam jeśli to sam cywilny nawet bez żadnego przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z koncem
smieszne prezenty laduja w piwnicy :( dobra jakosciowo posciel zawsze sie przyda,dwa szlafroki tez fajny pomysl,np z wyszytmi imonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaks
Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionymi odciskami liniami papilarnymi młodej pary. Każdy z nowozencow ma czastke swojej polowki na sercu. Zakupu dokonalam w sklepie internet. ARTESS gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asuusylw
Może jakiś alkohol i kasę w kopercie. Najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_FLFL
Ostatnio spotkałam się że karty podarunkowe dostali młodzi też fajny pomysł do tego jakaś butelka alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcheffkidwie
Zamiast śmiesznych i nijakich prezentów można podarować pudełko pełne wrażenie: http://prezentokracja.pl/zestawy-prezentowe/kolekcja-przezyc-niezwykle-przezycia Młoda Para sama wybierze sobie jakieś przeżycie do zrealizowania: lot szybowcem, lot motolotnią, jazda subaru, flyboard, zabiegi spa, romantyczne kolacje .... I na pewno zapamiętają taki prezent o wiele bardziej niż kolejną kopertę czy pudełko z ręcznikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę do kuzynki na ślub,będzie kameralne przyjęcie dla zaproszonych gości tylko rodzice i rodzeństwo i ja jedna kuzynka.Nie wiem jak wygląda jej mieszkanie ani co potrzebuje,więc postawiłam na coś uniwersalnego. Pytanie, czy mogę dać zestaw filiżanek na 6 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj kopertę. Z takich filiżanek się nie korzysta na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energyoflove
Oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem wydaje mi się mozaika ze zdjęć. Sama bardzo lubię robić zdjęcia i teraz każdy je robi ale z doświadczenia wiem, że później "gniją" na dysku w komputerze i rzadko się do nich wraca. W sieci natknęłam się na firmę Mozaikowo, która z odpowiedniej ilości zdjęć tworzy przepiękne mozaiki. Chciałabym dostać taki prezent z okazji ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W dzisiejszych czasach to na jaki prezent powinniśmy się zdecydować dla pary młodej zależy także w dużej mierze od nich. Na niektórych ślubach zamiast kwiatów państwo młodzi życzą sobie książki lub też zabawki,które oddają do domu dziecka. (Swoją drogą gest godny podziwu). Artykuł na ten temat tutaj ->http://www.imbir.elblag.pl/slub-i-wesele/jaki-upominek-mozemy-dac-gosciom-weselnym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×