Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 50

Jakie buty do ślubu jeśli nie szpilki?

Polecane posty

Gość gość 50

W lipcu ślub cywilny, a więc sukienka krótka, do kolana, może trochę za kolano i jakie buty, skoro ja na szpilkach nie dam rady? Nawet wysoki obcas odpada, co najwyżej 3 cm, ale nie ma w sklepach takich butów. I jaki ubiór do tego? Żeby było elegancko i wyjątkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papcie i worek po kartoflach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa niskie szpilki kitten, poszukaj w necie, masz czas. Do sukienki lekki plaszczyk, moze z koronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj o nawet najcienszych 5 DEN i MATOWYCH rajstopach, bo inaczej na zdjeciach nogi sie brzydko swieca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 50
Gościowi z 14.23 bardzo dziękuję za genialną radę. Niskie szpilki? No nie wiem, czy moje chybotliwe nogi dadzą radę na cienkim obcasiku. Ale może... jakby był niski... i obok stabilizujące ramię narzeczonego. Tak bym chciała bardzo wysokie, niestety nie dam rady, już nigdy w takich butach. :( Rajstopy oczywiście będą, nawet jakby było 35 stopni w cieniu. Matowe - to dobra rada. Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być nawet delikatne baleriny. To Twój dzień, ubierz się tak aby Tobie było wygodnie i abyś dobrze się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mogą być eleganckie baleriny albo buty na małym stabilnym obcasie (takie są ponoć zdrowsze od balerin). Jeśli nie chodzisz na szpilkach i czułabyś się w nich niepewnie to absolutnie nie ubieraj ich na tak ważny dzień - potkniesz się, obetrzesz kolana, potargasz suknię, będziesz się koszmarnie męczyć i ciągle stresować, nie będziesz ładnie wyglądać idąc chybotliwym krokiem, na weselu się lepiej wybawisz w wygodnych butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Wwa
Ja mialam taka zwiewna (naaaajpiekniejsza na swiecie) sukienke od Violi Piekut, ktora byla taka "świteziankowa", że aż nie pasowały mi do niej szpilki. Mialam wiec sandalki - plaskie, obwijaly sie wokol lydki. Nie pamietam niestety marki - to byl jakis no name butik, wiec trzeba poszukac. Wygladalam jak milion dolarow :) wiec da sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że ładne baleriny się sprawdzą. Bardzo mi się spodobały srebrne balerinki z multu.pl i nawet cena fajna, bo za 39,99 zł. Srebrny kolor Ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×