Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinka wkrótce żonka.....

jakie buty do ślubu

Polecane posty

Gość Karolinka wkrótce żonka.....

Kochane, pomóżcie, za kilka tygodni ślub, nadal nie mam butów i nie wiem gdzie szukać:( Przymierzałam w Ryłko ale nie powaliły mnie. Widziałam kilka stoisk z butami ślubnymi ale firmy nieznane, oczywiście sprzedawcy zapewniają że są super ale czy to prawda? Jaką firmę polecacie??? Mam sukienkę jasny ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga,,
Buty slubne powinny byc przedewszystkim białe ( lub ecru) i wygodne. I na tym koniec. I tak ich nie widac spod kiecki, chyba ze masz krótką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka wkrótce żonka.....
No ale mam obawy czy buty które w czasie przymierzania wydaja się wygodne przetrwają całą noc, a właściwie ja w nich czy nie będę miała odcisków po pierwszym tańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka wkrótce żonka.....
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie jakies normalne niedrogie buty, wcale nie markowe. jedna noc przetrwają każde, wiec jakość nie jest istotna. byle wygodne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
nie wiem skad jestes, ale moge ci polecic sklep typowo z butami slubnymi http://www.butyslubne.com.pl/ jest to na prawde spory sklep, wybor duzy (wiele wiekszy i ciekawszy asortyment niz na stronie) w dodatku wydaje mi sie, ze skoro masz sukienke ecru, to spokojnie mozesz wybrac takie buty, w ktorych bedziesz mogla potem spokojnie chodzic po slubie, bezowe, ecru czy smietankowe spokojnie pasuja na lato do jakis kreacji :) moj typ : http://buty-slubne.pl/media/112/Foto/Venice/ys8e1.jpg powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka wkrótce żonka.....
fru fru, lokatka dziękuję za porady :) Jestem spod Warszawy. Lokatka Twój typ bardzo mi się podoba! Buty do wykorzystania na inne okazje :) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka wkrótce żonka.....
lokatka, a te buty które wkleiłaś to z tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
zdaje sie ze to sa te pierwsze w zakladce Buty Ecru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssssssssssssssssst...
ja biore slub w czerwcu i na razie wiem tyle, ze na pewno nie kupie butow bialych :O zastanawiam sie miedzy zlotymi a srebrnymi. pozniej bede mogla je wykorzystac na inne wyjscia :) marka u mnie tez nie gra roli bo czesto z nich na pewno nie bede korzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
wykorzysta je tez po slubie a nie tylko na 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam tego sklepu butyslubne.com.pl bo przed ślubem też nie wiedziałam gdzie szukać butów dla siebie,pisałam do nich kilkakrotnie i na gg i na maila i nikt nie odpowiedział,a chciałam tylko zapytać czy mają gdzieś magazyny w okolicach śląska i zakupić je na żywo jeśli by była możliwość,w ostateczności zakupić je na stronie,ale odpowiedzi się nie doczekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaaa
Moja córka myśli o białych glanach;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
no tak wiadomo, na stronie internetowej tez bym nie kupila, ale akurat ten sklep jest niedaleko mnie, a buty maja fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka wkrótce żonka.....
Dzięki dziewczyny, śliczne buty wklejacie :) A myślałyście o butach ze sklepu tanecznego? Widziałam kolekcje ślubną, bardzo ładne no i na pewno wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryzeida332
Ja mam dość nietypową stopę, bo na wysokim podbiciu, a w dodatku numer też taki nijaki, bo 37,5 dlatego swoje butki zamówiłam w http://www.senity.pl/slub.html . Wykonał je polski producent Growikar i mogłam dokładnie ustalić jakie buty chcę. Wyszły idealnie i co najważniejsze bez problemu przetańczyłam w nich całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wygodne i dobrej jakości buty możesz dostać w sklepie Italshoe.pl. Są trwałe, wytrzymają spokojnie całą noc zabawy, w dodatku nie będą obcierać :) Miałam buty z tego sklepu na swoim ślubie i byłam z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×