Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J-A-K-I-E

JAKIE macie OBRACZKI ? ? ?

Polecane posty

Gość J-A-K-I-E

białe złoto coraz bardziej popularne, podoba mi sie, ale przekonana do końca nie jestem. Słysze opinie, ze powinny byc tradycyjne złote... Nie lubie żółtego złota , nie moge sie zdecydowac:( A wy co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam
tradycyjną półokrągłą, z żółtego złota na 5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do takich
z białego to nie mogę się przekonać. Wyglądają trochę jak pierścionek za 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy
zlote, ale jasne, na 3 mm, polokragle :) sliczne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojdz na kompromis - odraczka mieszana! Pol biale zloto, pol zlote - naprawde to ladnie wyglada - tak wlasnie mam. Nie wygloda tandetnie jak cala zlota, ale jego odrobinka dodaje elegancji - i pasuje do wszystkiego! zlotei i nie bizuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obrączkę z żółtego złota grawerowaną z cyrkoniami. Ładne są obrączki mieszane białe i żółte złoto jednak obrączka tylko z białego złota kojarzy się raczej ze srebrem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworny babon
No to co , że wygląda jak srebro - grunt że jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nic, że wyglada jak srebro każdemu podoba się coś innego mnie osobiście nie podoba się obrączka z białego zlota (pierścionki również nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquafina
tradycyjne zloto sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobitka
Co to za stwierdzenie,że obrączka z zółtego złota wygląda tandetnie?? Trochę umiaru, drogie panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam prosciutka zlota. Jest calkowiecie nieregularnego ksztaltu - cos jakby jak ktos z gliny a nie ze zlota lepil - taka powyginana i dosc ciezka. Jest jedyna w swoim rodzaju, bo kazda obraczka z tego \"modelu\" jest wyrabiana inaczej i przez to, ze wygiecia zawsze jubilerowi wychodza inaczej - kazda obraczka jest inna. W srodku mam sekretny napis i rubin (moj Maz ma szafir). Sa sliczne i jedyne w swoim rodzaju. Nikt nie ma szans by miec takie same jak my - ewentualnie podobne... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia, takie obraczki sa ciekawe, ale wez pod uwage, ze calkowicie niepraktyczne. Obraczka to rzecz, ktora nosisz caly czas - robiac wszystko. Pielac, zmywajac, spiac, etc. Obraczka musi stapiac sie z Toba i idealnie dopasowac tak by w niczym Ci nie przeszkadzala i zebys nie musiala wiecznie cos w niej poprawiac, przekrecac, czyscic co chwila. Mi tez podobaly sie \"skomplikowane\" obraczki, ale one zupelnie nie zdaja egzaminu w zyciu codzienny. Lepiej miec prosta obraczke i kupic sobie \"pokrecony\" pierscionek.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.aas oczywiście zgadzam się że pokręcone obrączki są ...pokręcone:) mój brat ma tą z kolekcji \"ślubna\" jego żona logicznie też i zdają egzamin :) ale każdy ma swój gust a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje :) pozdrawiam również :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjna złota żółta półokrągła 6mm i jest super wszystkim się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tradycyjną półokrągłą, z żółtego złota na 3 mm a mąz na 4 mm prostota i klasyka najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam, ale będę miała z żółtego złota fazowane na bokach, jednolite, bo we wzory ani łączone mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam obrączki bo nadal jestem przed ślubem ;) poniżej podaje linki do moich typów, chciałabym kupić nam obrączki w tym stylu bo bardzo mi się podobają jest tylko jedno „ale” mój narzeczony uparł się do zwykłych prostych obrączek z żółtego złota a mi się podobają takie mieszane. Plusem posiadania takich mieszanych obrączek jest to, że można nosić do tego srebrną jak również złotą biżuterie a szczerze mówiąc mi nie podoba się złota biżuteria i nosze tylko srebro więc taka obrączka była by dla mnie idealna. Mój narzeczony zaproponował żeby każde z nas miało inną obrączkę on był miał prostą z żółtego złota a ja mieszaną skoro każde z nas upiera się przy swoim co na ten temat myślicie, że mielibyśmy różne obrączki? http://www.wec.com.pl/product.php/1,3/629/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-103.html http://www.wec.com.pl/product.php/1,3/527/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-30.html http://www.wec.com.pl/product.php/1,3/498/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-51.html http://www.wec.com.pl/product.php/1,3/540/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-53.html http://www.wec.com.pl/product.php/1,3/619/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-92.html A to pierścionek zaręczynowy który sobie wybrałam :) http://www.wec.com.pl/product.php/1,7/349/GORECKI-GP-304-biale-i-zolte-zloto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J-A-K-I-E
Obraczki które mi sie podobają to te: http://www.wec.com.pl/product.php/1,20/82/APART-B19-biale-zloto-szer-4-mm.html ewentualnie gdybym sie na żłte złoto zdecydowała to te:http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/489/Obraczki-tradycyjne-polokragle-C310-szer.-3-mm.html juz by mogły być złote ale ja mama pierscionek zareczynowy z bialego złota i co, nie bede go nisic po slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o gustach się nie dyskutuje
i Tobie ma się podobac pierścionek i obrączki, a nie nam.Ale ja strasznie nie lubię tych łączonych. Po prostu mi się nie podobają. Uwielbiałam srebro, ale odkąd mam mój złoty pierścioneczek przestalam je lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zareczynowy z białego złota i pieknie sie komponuje ze zwykłą złota obraczką. Ona tak jakoś w nim odbija swój kolor ze wyglądają jak by były z złótego złota i pierścionek i obrączka :) dziewczyny a wybierałyście sobie pierścionki zareczynowe? bo mi mąż to zrobił nieposdzinke z oświadczynami, a pierscionek sam wybrał i do tej pory nie wiem skąd wiedział ze o takim własnie marze, nigdy nic przy nim nie mowiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-A-K-I-E własnie ten drugi mogel obrączek mam z mężem :) mi one podobaja sie najbardziej te wszytskie łączenia i kolory sa dla mie jakieś takie nieobrączkowe... ale w koncu ludzie lubią różne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
J_A_K_I_E Sama odpowiedziałaś już sobie , jakie chcesz wybrać. Nie lubisz żółtego, lubisz białe. A to, że niektórzy mówią, że powinny być z żółtego.....jak takie lubią, niech takie noszą. Ważne jest, żeby Tobie i Jemu sie podobały. http://www.wec.com.pl/product.php/1,20/82/APART-B19-biale-zloto-szer-4-mm.html - te są bardzo fajne, z moim narzeczonym mamy (odebrane już) 5mm. I nie słuchaj sie innych, że powinny być z żółtym, że mieszane, że wygląda jak srebrna za 10 złotych. Ważne,że Wam się podoba, bo to w końcu Wy będziecie je nosić do końca życia. I tak szczerze nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby moja orączka nie pasowała mi pod jakimś względem. Jak ktoś CI mówi, że tradycyjna złota, to po prostu poiwiedz mu, żeby sobie taka sprawił. Trochę nonkonformizmu..... Z pbrączką msz się spajać, a jak można się spajać z czymś, co się nam nie podoba??? I jeszcze jedna kwestia: weźcie pod uwagę ich uzyteczność, funkcjonalność i łatwość konserwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
Hadrysia obrączki są fajne.....ale ma dość ubogie wzornictwo. wejdź ma www.ebey.com (jakże sie nazywa ta strona największa aukcyjna) i pooglądaj sobie wedding rings:) Sama się przekonasz,że białych jest od metra. Z platynowymi włącznie (właśnie takie chciałąm, jednak jubiler nam wyttłumaczył, że platyna jest za miękka do obrączek) i stąd zostało białe złoto 18K:) Nie daj się innym, bądź sobą........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
A akktoś pisze, że tradycyjna z zółtego i że wszystkim sie podoba. To ja mu mówie: mi się nie podoba!!!!!! I gdzie tu wszyscy?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dwukolorową
dwa cienkie paseczki, jeden żółty drugi biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiKa
my z mezem mamy proste polokragle zlote obraczki 5 mm przez srodek przechodzi plytkie zaglebienie a moja dodatkowo ma male oczko z cyrkonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze myslalam ze \"oczko\" z cykorii lub diamencika wklada sie po urodzeniu dziecka! to jak to jest? Tytan rzeczywiscie jest piekny - ale nie kazdemu niestety pasuje... a biale zloto nie wyglada jak srebo! No chyba ze tez nie widzi ktos roznicy pomiedzy diamentem i cykoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×