Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedna biednaa

Jakie obrączki wybrałyście?

Polecane posty

Gość Biedna biednaa

Jestem ciekawe jakie modele Wam się podobają? Ja na początku byłam nastawiona na łączone(białe i żółte)ale ostatnio zaczynam przechylac się w stronę żółtych....Nie zdecydowaliśmy się jeszcze,więc proszę Was o propozycje...może coś wpadnie w oko? :) Oto pare moich wzorów http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,127 http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,213 http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,167 http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,198 Wklejajcie Wasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Kurcze...nie wiem czemu ale te strony z Apartu nie chcą chodzić :( To modele 229 351 361 363

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam...
Mi najbardzeij z tych odowiada 229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam...
Mi wszystkie się podobają :( I jak tu coś wybrać??? Kochane wklejajcie swoje typy...może macie własnie "to"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaa
juz od 2 tyg....no kobieto co to za tandeta...buahahahahhhahaa ..i ten zalosny brylancik....dajze spokoj wsiowa babo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Stawiam na żółte złoto z delikatnym zdobieniem. Łączone kiedyś mi sie podobały, al e zrezygnowałam ze względów praktycznych, bo ponoć: 1. W razie powiększania może pęknąć 2. Z białego złota z czasem ściera się rod i to brzydko wygląda. A wolę się uczyc (akurat w tym wypadku) na cudzych błędach, bo obrączki chcę mieć na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po od 2 tyg
do magdaaa aaaa aaa...zloto i brylancik to tandeta? hmmm.. podejrzewam, ze to prowokacja, ale jesli komus nie podoba sie Nasz wybor moze to wyrazic w mniej chamski sposob! swoja droga ciekawe jakie magdaaa aaa aaaa wybrala obraczki.. pewnie z 30 na calym obwodzie.... cyrkoniami;) zatopionymi w srebrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMii9867
ale wy to macie problemy.kazdy wybiera jakie mu sie podobaja.my wybralismy klasyczne, gladkie z zoltego zlota, plaskie.4mm.takie nam sie podobaly i juz.i dziwi mnie ze inni sie pytaja-a czemu bez ozdob?ze takie zwykle.a jakie maja byc?obraczka to obraczka a nie zdobiony pierscien.przynajmniej dla nas. widze ze teraz modne jest biale zloto, albo laczone.moja kolezanka pracuje w Kruku i powiedziala mi co sie dzieje z bialym zlotem, jak wyglada sprawa poszerzania. i wcale nie sa takie ladne po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Już po 2 tyg-->Głupia gadka wrednych ludzi :D Fajne te Wasze obrączki,klasyczne i brylancik tez mi się podoba...Wklejajcie dziewczyny wklejajcie linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna suknia wyglądająca
extra na modelce a modelka w pasie chyba 40 cm:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna suknia wyglądająca
pomyliłam tematy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knb
ja mu wybralam obroczke na siura zeby nie startowal do innej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccchhhhhhhhhhhhhhhhh
do 'juz po od 2 tyg' : macie bardzo ładne obrączki, a najważniejsze jest to ze to wam sie podobaja, nie ma to jak zawisc chamskich swin typu magda czy jakos tam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
a jak to w koncu jest z tymi z bialego zlota? bo my bysmy akie wlasnie kupili bo zoltego zlota nie nosimy tylko srebro no i ja pierscionek zareczynowy wlasnie z bialego zlota. slyszalam ze wygladaja rownie ladne po kilku latach co z zoltego zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
biale zloto jest piekne, popros tylko o biale- nie pokryte rodem. nierodowane inaczej. sa one nie tak "srebrne" jak te rodowane, ale warstwa rodu ci sie nie zetrze, bo jej nie ma. sama takie mam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fajną promocję trafiłem niedawno na stronie www.savicki.pl Mieli akurat złote obrączki ze zniżką, a tak się składało, że czegoś takiego szukaliśmy z narzeczoną. Już kupione, dostarczone i są w porządku. Co najważniejsze – pasują. A ja mam dość dziwny palec wąski na czubku, potem szeroka kostka i znowu wąski u rdzenia. Ale pasują obrączki elegancko i wyglądają bardzo ładnie, złoto wysokiej próby i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrączki to piękny symbol. Wybraliśmy tradycyjną obrączkę dla mojego męża. Jest gładka, półokrągła, ze złota. Ja wybrałam delikatną obrączkę z diamentami, z białego złota. Są piękne i nasze :) Zakupu dokonaliśmy w Krakowie w salonie Diamond Sky, przy ul. Wiślnej 2. Obsługa jest bardzo pomocna, oraz uprzejma. Plusem jest opieka nad obrączkami: czyszczenie, kontrola mocowania kamieni, to jest najważniejsze :) To Nasze piękne obrączki: https://www.sklepjubilerski.com/d/S40150T87b,obraczki-z-bialego-zlota-z-brylantami-0-28ct-si1h-z-certyfikatem-autentycznosci-proba-585-0600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apart ma dużo ciekawych wzorów obrączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaW26
Ja i mój mąż mamy bardzo proste, klasyczne obrączki z białego złota które przygotował dla nas złotnik Jacek Sikorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×