Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaaxix

Jakie życzenia złożyć?

Polecane posty

Gość Monikaaxix

Dzień dobry. Za dwa tygodnie ide na wesele jako osoba towarzysząca. Nie znam młodej pary więc nie wiem jakie życzenia im złozyć. Wycałować składając życzenia byłoby chyba niezręcznie skoro ich nie znam? Ostatni raz na weselu byłam jak miałam 12 lat i nic nie pamiętam. Proszę o odpowiedz ponieważ w tej sprawie jestem przysłowiową ''blondynką" bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia. Czy cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego, czego można "bezpiecznie" życzyć każdemu - pomyślności, spełnienia wspólnych marzeń, wielu przygód. Lepiej nie wspominaj o dzieciach (mnóstwa dzieci, szybko dzieci itd.) bo to zawsze gafa, a w skrajnych przypadkach mozna sprawić wielką przykrość. A co do całowania, to zobaczysz, z jaką inicjatywą wyjdzie para młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Możesz życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, zdrowia, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń :) Co do całowania - trzykrotny pocałunek w policzki to coś, co w sumie należy do naszej tradycji, więc nawet jeśli nie znasz pary młodej to nie będzie to moim zdaniem niczym nieprawidłowym. No, chyba, że będziesz widziała, że para młoda ewidentnie tego nie chce, jak nie będą mieli nic przeciwko to w sumie zobaczysz, że sami się przybliżają i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×