Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poiloiopine

"Jelenie w Terenie" ktoś ich zna, słyszał??

Polecane posty

Gość Poiloiopine

Cześć, Czy ktoś z Was był może na weselu na którym grał zespół "Jelenie w Terenie" i może coś więcej o nim powiedzieć ? Zespół z okolic Lublina, stronkę ma fajną ale zero opinii w necie na ich temat. Proszę o opinie o zespole - tylko nie piszcie że polecacie zespół taki, siaki czy owaki bo chodzi mi jedynie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam,nigdy nie slyszalam wiec nie licz na mnie ze ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroAgat
Mam wesele w czerwcu i też się zastanawiam nad Jeleniami. Potrzebuję opinii czy demo jest naciągane, czy rzeczywiście fajnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiS
Zespół "Jelenie w Terenie" grał na naszym weselu 4.06 w Warszawie. Zdecydowaliśmy się na kontakt z Jeleniami, znając tylko ich demo ze strony. Pierwsze, co mnie pozytywnie nastawiło, to przemiła i profesjonalna rozmowa telefoniczna. Pani odpowiadała cierpliwie na wszystkie moje pytania (a muszę przyznać, że niektóre były dosyć... hmmm... infantylne? ;)). Wzór umowy dostaliśmy jeszcze tego samego dnia, a nasze sugestie, co do poprawek zostały bardzo szybko naniesione. Nie słysząc zespołu na żywo, zdecydowaliśmy się na współpracę :) Kontakt z zespołem był wzorowy! Wszystkie nasze prośby i wskazówki zostały wzięte pod uwagę, by w konsekwencji zaowocować bardzo fajną zabawą na weselu! Oczepiny były kulturalne i "smaczne", a śmiechu było co niemiara. Przedział wiekowy na naszej uroczystości był dosyć szeroki, ale mimo to wszyscy się dobrze bawili i do tej pory wspominają, że wybraliśmy super zespół. Nawet wujek, który od 8 lat nie tańczył, nie mógł usiedzieć w miejscu :) Z czystym sercem polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×