Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienka z Łodzi

jestem z Łodzi i chce wesele tylko gdzie??!!

Polecane posty

Gość panienka z Łodzi

jakie sale proponujecie i dlaczego?? ja chciałabym zrobić wesele na ok 100osób z poprawinami. termina mamy na kwiecień 2010r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z Łodzi
nie ma tu nikogo z Łodzi???? prosze odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z Łodzi
dzięki za stronke!! a ty z Łodzi jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mzoe tam...
moze Wodnik na Patriotycznej albo Amadeusz, na Brzoskwiniowej 2 tez jest fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadeusz nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byłam tam na weselu u przyjaciółki-byłam świadkiem...w środku nocy rozmawiała z adwokatem z sali bo jej kierownik prąd wyłączył,a obsługa jedzenie ze stołów,,,zabierała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ormo
ja jestem zokolic uniejowa i tam jest zajefajny zamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z Łodzi
no byłam tam kiedyś tym zamku... ale fajna tam sala jest??? ile za talerzyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ormo
zalezy cosie zamowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ormo
srednio od 80 wgore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy, kto szuka sali weselnej w Łodzi powinien zajrzeć na http://www.gdziewesele.pl/Lodz/ Znajdziecie tam sale weselne, restauracje i hotele. Galeria zdjęć ułatwi podjęcie decyzji, a dzięki profesjonalnej przeglądarce szybko skontaktujecie się z właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak zawsze
nie znalazłam bardziej aktualnego wątku, więc ponawiam pytanie - czy macie jakieś typy na przyjęcie weselne w Łodzi?? niewielu gości, podejrzewam, że zamkniemy się w 50. nie potrzebujemy noclegów. wesele planujemy w czerwcu lub we wrześniu, więc fajnie by było, gdyby był jakiś przyjemny ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym tego typu miejscem będzie restauracja Soplicowo doskonale położona i bardzo przyjemna. Mają wyśmienite menu i bardzo dobrą organizację, jeśli chodzi o każdego typu imprezy. No i, tak jak chciałaś, niewielki, ustronny ogród, i to w samym centrum miasta rewelacyjnie to wygląda. Z tym, że trzeba się bardzo szybko decydować, bo z tego co wiem, to są bardzo obłożeni rezerwacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naleśnik
Co prawda nie odnośnie wesela, ale też wypada mi napisać miłe słowo o tym miejscu. Wydaje mi się, że Soplicowo to jedyna tej klasy restauracja w mieście Łodzi – z miłą i dyskretną jednocześnie obsługą i wyśmienitym jedzeniem. Z bardzo dobrego, godnego zaufania źródła wiem, że nigdy nie oszczędzają na produktach i zaopatrują się u najlepszych. Zresztą, wystarczy skosztować… czysta poezja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitka2435
ja moge polecic odnosie muzyki: djnaimpreze.info - naprawde swietnie prowadzi imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaW
Fajne miejsce moim zdaniem to Restauracja Gościnna przy Puszkina 18 w Łodzi. Byłam tam na weselu koleżanki, bardzo miła atmosfera, ładna sala, dobre jedzenie. Koleżanka zamówiła dodatkowo stół wiejski, czy jakoś tak, więc można było, oprócz takiego typowego jedzenia weselnego, zjeść specjały wiejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry_poranek
zgadzam się z angelą. myślę, że spokojnie możesz spróbować w restauracji gościnnej. sala przyjemna, też tam byłam na weselu, w czerwcu. sala była bardzo ładnie udekorowana, a jednocześnie nienachalnie. nie jestem tylko pewna, czy będzie wystarczająca na 100 osób. na weselu, na którym się bawiłam, było chyba jednak mniej ludzi, i miejsca starczyło w sam raz. jedzenie – chyba dwa dania główne były do wyboru – całkiem niezłe. schab z pieczarkami palce lizać. ale stołu wiejskiego nie było, nad czym ubolewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli Ann
Ja polecam Hostel MOLO w Łodzi, na Bałutach. Menu nie było drogie, cena około 110 zł. Dodatkowo była zniżka dla dzieci - 50%. A jedzenie było prze prze przeeeepyszne :) Sala choć nie była duża to dość przestronna,nikt na siebie nie wpadał. Fajnie oddzielono parkiet od stołów. Miła i pomocna obsługa, szczególnie gdy ubrudziłam suknie ślubną :( Od razu przybiegli mi z pomocą :) Także ja gorąco polecam, wybawiłam się wspaniale, najadłam i przede wszystkim nie przepłaciłam :) Świeżo upieczona Pani M. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze jakieś fajne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabryśkaJ
A gdzie już szukałaś? Bo z tego co wiem to Sale Weselne w Łodzi dobrze jest szukać tutaj http://www.saleweselne.com/lodz/ . Widziałam ze mają tam sporą rozpiskę różnych sal i łatwiej jest znaleźć coś konkretnego. Sala jest chyba jednym z bardziej istotnych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w remizie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja organizowałam w łodzi w restauracji kwiat Lili obok parku Julianowskiego. Bardzo elegancka restauracja i w spokojnej okolicy. Nie było tez problemów co do dogadania się z obsługa . hak cos tu masz adres ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja organizowałam w łodzi w restauracji kwiat Lili obok parku Julianowskiego. Bardzo elegancka restauracja i w spokojnej okolicy. Nie było tez problemów co do dogadania się z obsługa . hak cos tu masz adres ich strony http://www.kwiat-lilii.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgość
Ja polecam retsaurację w hotelu Borowieckim, obok makro. Pyszne jedzenie, miła obsługa, jesli nie macie wesela na 200 osób, tylko mniejsze, kameralne - to będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam ten sam problem - gdzie zorganizować wesele w Łodzi? Byłam na spotkaniu w Borowieckim (hotel przy makro), zaproponowali mi całkiem fajne warunki zarówno za talerzyk jak i na noclegi gości. Czy ktoś organizował tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wesele w mhotel w łodzi, przy ul.św Teresy 111, przepiękna sala, wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa. Świetna zabawa do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonakamila
Szukam pilnie bardzo autka do ślubu na 19 września, macie może jakiegoś znajomego który ma fajny nadający sie samochód bo w tak szybkim czasie nie znajdę w wypożyczalni , już obdzwaniałam :( Z kierowca mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to juz Tobie pisałam w innym temacie ale napisze bo jak ktoś szuka na szybko to może się przyda - auto do ślubu w Łodzi Tomek 608 406 182 Sprawdzony na moim ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×