Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ślubna panna

Kamerzysta/Fotograf - Radom okolice

Polecane posty

Gość Ślubna panna

Witam wszystkie ślubujące w tym roku naszym zwiastującym 2010 :) Polecicie mi moze jakiegos kamerzyste i fotografa z okolic Radomia ? narazie wybrałąm coś takiego : http://www.film.weselny.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlenowa kobietka
Ale ta strona http://www.film.weselny.com.pl/ to jest kicha. Zdjęcia czarno białe z kolorowym akcentem to kicz nad kicze wręcz król kiczu. Podeszwa buta większa od głowy. Ten fotograf nie tylko nie ma pojęcia o robieniu zdjęć ale i nie ma gustu. Następny co to kupił sobie w necie aparat i dorabia teorie o swoim profesjonalizmie. Naprawdę chyba ciężko jest na rynku usług foto video że panowie tak muszą się tu reklamować. Co reklama to coraz większe dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlenowa kobietka
Artis-Kam- WIDEO-FOTO KIELCE wszędzie się wciskacie i szkoda że tak naprawdę nie macie nic do zaoferowania. Najpierw trochę nauki a dopiero potem propozycje. Jednak wiem że rynek was zweryfikuje... Jednak co tu mówić kilka osób da się na was nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o fotografa to polecam www.fotoreportaz-slubny.pl Fotki robiło nam dwóch fotografów i są mega boskie. No a co najważniejsze wcale nie było drogo i bardzo miło się z nimi dogadywało. Na prawdę Wam polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do Maisi pytanie
Maisi zapoznałam się z proponowana przez ciebie stroną i jak czytałam ich ofertę to się uśmiałam. Czemu tak mało proponują zdjęć w formie papierowej a dają setki w formie cyfrowej. Jest to bardzo podejrzane bo jesli ma sie tyle zdjęc obrobionych to co za problem dac ich np 150 w formie papierowej. Piszą ze robia zdjęcia dyskretnie. To znowu kłamstwo bo trudno aby dwóch fotografów w kosciele było mniej widocznych niz jeden. Zresztą po co ten drugi fotograf ma zasekurowac tego pierwszego? Co do zdjęć na stronie to każdy widzi ich poziom techniczny i ich urodę. Maisi Fajnie że zrobili ci takie piękne zdjęcia i jesteś z nich tak bardzo szczęśliwa ale wytłumacz mi po co zalogowałaś się na czarny nick aby napisać tego twojego pierwszego posta. Zazwyczaj tak logują się dziewczyny które są przed ślubem i chcą uczestniczyć w życiu forum aby ułatwić sobie organizację ślubu i wesela. Ty chyba już jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem juz po ślubie. u nas było dwóch fotografów i wydaje mi się że byli dyskretni, tzn nie rzucali się w oczy. A co do czarnych czy innych kolorów nicka - jestem na chorobowym i po prostu z nudów weszłam sobie na to forum, poczytałam i postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami. My akurat dostaliśmy album z 40 zdjęciami 15x21, i album 200 zdjęć 13x18 ale myślę że to sa już indywidualne ustalenia. No i myślę ze dziewczyny , które szykują się do ślubu czasami czytują posty tych dziewczyn, które sa już mężatkami. Droga moja przedmówczyni, więcej pogody ducha życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy fotografa tego www.sluby.radom.pl bardzo fajne zdjecia byl z nami od blogoslawienstwa do ok 1 w nocy plu plener w poniedzialek po slubie 6 godzin nam sie bardzo podoba. A kamerzyste http://www.gabivideo.pl/ tez jestesmy zadowoleni rowniez od blogoslawienstwa do 1 w nocy plus plener w poniedzialek.. mamy nagranie na 3 plytach czysto wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoszyk
Nie będę wciskał kitu jaki jestem wspaniały www.fotoszyk.pl oceńcie sami czy warto. Co do filmowania to mało jest na stronie bo zabieram się do uzupełniania strony jak sójka za może ale jak ktoś by był zainteresowany to w zakładzie dysponuję całym swoim dorobkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
Hej wszystkim poszukuję kamerzysty który kameruje wesele wraz z kolegą na dwie kamery, chyba z Kielc nie jestem do końca pewna, prawdopodobnie ma na imię Artur i jest w wieku mniej więcej 23-30 lat max. Jeżeli ktoś ma jakieś namiary nazwisko i nr tel to będe wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj ogłoszeń fotografów na portalu aktywnamarka.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia28y
Iza Adamska ta dziewczyna jest spoko, dobre zdjęcia, klimatyczne, romantyczne, nikt się przy niej nie stresował. Z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni na FB ma swoją stronę Izabela Adamska Photography

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo

Mają bardzo dużą bazę usług i lokali związanych z weselem i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×