Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KAMERZYSTA GDAŃSK

Polecane posty

Gość gość

Hej ! Mam pytanko znacie może jakiegoś dobrego i no i niedrogiego kamerzystę na wesele? z okolic Gdańska? pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My znamy bardzo fajnego kamerzyste i możemy go polecić. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na priv thalassa@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieshkaligut
Kamerzystów niestety ostatnio coraz więcej, kwestia ceny i jakosci. Na naszym ślubie kręcił Pan Tomasz z http://av-studio.pl/ - powiem jedno, pełen profesjonalizm! Na film trochę czekaliśmy ale z pewnością było warto i to nie tylko nasze zdanie :) także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiam namiar na portfolio www.szarafinska.pl . Fotograf i kamerzysta w pakiecie. Zamawiałem filmowanie dronem i dość dynamiczny film z wesela, z przygotowań, kontaktu z rodzicami. Przerabiałem chyba tysiące zdjęć w portfolio różnych fotografów, ale przyznam, że trudno znaleźć pasjonatów, ludzi obeznanych w sprawach technicznych, którzy mają sporo ciekawych pomysłów. Tutaj to występuje, a szukałem chyba 3 miesiące. To i tak krótko, bo widzę po moich znajomych, jak się z tematem męczą, dlatego zostawiam namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie poszukac fotografa na www.gdziewesele.pl, mają samych profesjonalistów, ja tam wybralam i bylam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×