Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kazikowa

Karczma pod gołębiem zławieś wielka OPINIE

Polecane posty

Gość kazikowa

planujemy ślub i jesteśmy zainteresowani Karczmą pod Gołębiem w internecie trochę jest negatywnych opinii o tym miejscu i już sama nie wiem, sala jest bardzo ładna, ale boje się, że jedzenie okropne byliście może tam na weselu??? jakie jedzenie??? duże porcje??? jaka obsługa??? proszę o pomoc i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wesele w karczmie pod gołębiem na sali weselnej. Powiem tak ,że szczerze polecam. Niczym nie musieliśmy się przejmować , obsługa zasuwała na najwyższych obrotach:) jedzenie jest bardzo smaczne i nie wiem gdzie to słyszałaś ale po weselu zostało tyle jedzenia ,że poprawiny bym mogła zrobić. Ja osobiście polecam w 100% , z właścicielami można się ze wszystkim dogadać byłam zachwycona i przedewszystkim goście zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca o Karczmę
Hej, Ponawiam temat, szukam opinii o tym miejscu ponieważ mam zamiar zorganizować tam komunię. Na jednym z forum oceniacz sprzed kilku lat znalazlam bardzo negatywne opinie na temat malej ilosci jedzenia i glodnych gosciach. Jeśli jest na forum ktoś kto był w tym miejscu na uroczystości komunijnej bede wdzieczna za jakiekolwiek opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka01
Jezeli chcecie miec tylko ladna sale i przestrzen wokol to tak,natomiast jesli stawiacie na reszte to nieoczekujcie na cuda,bo wlasciciele tna na wszystkim, jedzenie dobre,ale w zadnym wypadku nie ma takiej ilosci jak jest przedstawiona w menu,pod tym wzgledem to jedno wielkie oszustwo.Uwazajcie,bo ja bym na drugi raz nie wybrala tego lokalu,oszczedzicie sobie niemalego stresu i nerwow,a przede wszystkim wstyd przed rodzina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala OK, jedzenie kiepskie, jeszcze gorsza właścicielka, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że to bardzo fajny lokal na wesele :) Dużo informacji i opinii o Karczmie pod Gołębiem znajdziecie na www.gdziewesele.pl/Restauracje/Karczma-pod-Golebiem.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyliście na Zajazd nad Wisłą w Jordanowie. Ja się zastanawiałam nad jednym i drugim i finalnie wybrałam Zajazd. Miałam część gości z Olsztyna, a część z Warszawy także chciałam mniej więcej po środku. Ale finalnie Zajazd wygrał bardzo ładną okolicą i rabatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla88
Organizowałam swoje wesele w karczmie pod Gołębiem, osobiście jestem zachwycona obsługą, jedzeniem i jego ilością i całą organizacją.. wystrój robił ogromne wrażenie na wszystkich a właściciele byli bardzo zaangażowani,mili i bardzo pomocni:) dla mnie wszystko na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda100
czy ktoś organizował przyjecie komunijne w tym miejscu? Podzielcie się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×