Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimfa009

Kiedy on zle Cie traktuje...

Polecane posty

Gość nimfa009

Jaka jest przyczyna tego,ze Twoj facet krzyczy na Ciebie i zdarza mu sie Ciebie popchnac,bo powiedzialas cos co Go zabolalo?Kobiety powinno sie szanowac nawet kiedy powiedza cos nie tak.Facet widzi tylko swoje racje,a z Twoimi liczy sie za malo by bylo dobrze w zwiazku.Obiecuje,ale niedotrzymuje slowa.Fakt dwa piwa to nie jest duzo,kilka papierosow na dzien to tez nie tak duzo(mimo iz ja nie pale przeszkadza mi to,a wiem,ze to nie jest jego nalog,a im wiecej pali tym jest wieksze prawdopodobienstwo,ze tak moze sie stac).Mowi "Kocham" ,a krzywdzi slowami i czasem czynami...Co robic dalej kiedy sie taka osobe bardzo mocno pokochalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LECZYC !!! i nie wierzyc ze on sie zmieni !!! jeseli moj facet podniósłby na mnie reke to po pierwsze oddałabym mu - a potem nie odezwala sie ani 1 slowem a wszystkim jego znajomym i moim tez opowiedzialabym jaki to z niego damski bokser!!! i zadzwonilabym do jego rodzicow zeby uslyszeli jak sobie syna wychowali !!! i sorrry ale uwazam ze to glupie ze z nim jestes, skoro cie krzywdzi !!! milosc miloscia ale do cholery nie wolno sie dac poniżac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Musze Ci przyznac,ze on procz popchniecia niczego innego nie zastosowal...,ale ja Go uderzylam w twarz kilkakrotnie za to co do mnie powiedzial zlego.Co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfo009 - zostaw go, nawet jezeli go kochasz; nie skonczy sie nastepnym razem na kolejnym popchnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impulsywna jestes ... ja tez... ale za co ty go uderzylas ? za to ze zapalil papierosa ? bo jak zrobil cos naprawde okropnego to sie nie dziwie, ale z byle powodu to to troche nienormalne - to go nie szanujesz ! no to ja sie nie dziwie ze cie pchnal. po tym jak sama sie na niego rzucilas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
daglezja//mialam powod!Wyzwal mnie,bo zobaczyl nr.kolegi mojego w tel.Przeciez to nic zlego miec nr.jakiegos kolegi,ktory oczywiscie dla mnie nic nie znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwww
dziewczyno ale pierdol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
wwwwww//Tak sadzisz?A ja sadze inaczej wiec...nie bede reagowac na Twoje wypowiedzi,poniewaz sa plytkie najprawdopodobniej tak jak i Ty:)Wiec to jest pierwszy i ostatni raz kiedy kieruje cos do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany co sie u was wyprawia ? on przeszukuje twoj telefon, potem cie wyzywa a ty go bijesz ... rewelacja .... jak tak jest naprawde to chyba sama wiesz co zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww
heeh widocznie ci to pasuje;) żeby facet cie szpiegował i lał - każdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa009
Jednak gryzie mnie sumienie,ze zrobilam to co zrobilam,ale jednak on nie jest bez winy.Ja do bledu potrafie sie przyznac,a on nie bardzo i to mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×