Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kilka pytań dla tych już bardziej doświadczonych w organizacji wesela

Polecane posty

Gość gość

Czyli np. dla tych którzy są już bliżej niż dalej w zorganizowaniu wszystkiego albo już mieli wesele :). 1) Czy opłacacie noclegi dla wszystkich gości 2) czy udało się przenocować wszystkich gości w tym samym miejscu, tj. przy samej sali weselnej 3) Ile mniej więcej średnio wołali za "talerzyk", i czy 210 zł to jest mniej więcej standardowa cena 4) Czy organizujecie wesele jak tradycja nakazuje, czyli raczej w rejonach panny młodej, czy robicie gdzie indziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata po ślubie :) 1) Nie były opłacane pokoje dla gości, tylko dla rodziców z obu stron i świadków z partnerami/partnerkami, reszta dostała tylko informacje w zaproszeniach, że jeśli są zainteresowani to mogą sobie sami zarezerwować pokój, przedstawiony został im cennik oraz numer telefonu do recepcji i zastrzeżenie, że jest około 40miejsc, więc 'kto pierwszy ten lepszy' 2) odpowiedź wyżej 3) za talerzyk, czyli cena za osobę przyjęcia weselnego? u mnie to było 190zł/osobe 4) Wesele ani w miejscu w zasadzie neutralnym, choć stamtąd pochodzą oboje rodzice panny młodej, ale od ponad 30lat mieszkają w innej miejscowości. Wybrana inna miejscowość niż zamieszkania dlatego, że tam jest ładny stary kościółek i stary odrestaurowany pałac, który jest znany na całą okolicę, fajnie robią wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. tylko rodzicom 2. nie, niektórzy musieli rezerwować w innych hotelach 3. u mnie 190zł + poprawiny 4. zupełnie gdzie indziej, bo tu mamy znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak: 1. Wszystkim przyjezdnym (czyli spoza okolic miasta, w którym odbywały się ślub i wesele) opłaciliśmy nocleg ze śniadaniem. 2. Tak, wszystkich gości przyjezdnych przenocowaliśmy w hotelu, w którym odbywało się wesele. 3. Ok 150zł za talerzyk bez poprawin. Cena nie obejmowała alkoholu, słodkości i owoców. 4. Ślub oraz wesele odbyły się w miejscowości, w której mieszkamy, a mieszkamy w innym województwie, niż moi rodzice. Tak było dla nas wygodniej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nocleg opłacaliśmy wszystkim gościom przyjezdnym, którzy zgłosili taką potrzebę. Część przyjezdnych rozlokowała się sama czy to w hotelu, czy też np. nocowali u rodziny. 2. Tak, wszyscy się zmieścili i jeszcze sporo miejsc zostało wolnych. 3. U nas cena to było 170 zł od osoby, bez alkoholu i ciast 4. Organizowaliśmy w mieście, w którym mieszkamy. Tak jest zdecydowanie wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie koszty związane z organizacją weselna najszybciej sprawdzisz i porównasz przeglądając oferty zamieszczone na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 nie, bo mialam bardzo duzo gosci i cena noclegow bylaby wieksza, niz cena wesela, oplacilam albo nocowalam u nas w domu tylko ok 10 osób . Ale za to nie chciałam zadnych prezentow ani kopert, bo ludzie przyjechali głownie z zagranicy i wydali kupe kasy na podróz no i hotele. 2.Mieszkali w roznych miejscach, bo niektorzy chceili luksusowy hotel, inni hostel. 3. Ok 250 zl bez alkoholu i dekoracji kwiatowych 4. rejon panny mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My opłacamy noclegi wszystkim tym, którzy będą musieli zostać na noc z powodu zbyt dalekiej odległości od domu. U nas akurat wszyscy zmieszczą się w jednym miejscu. Wesele będziemy mieć w połowie drogi między naszymi miejscowościami (po ok. 30 km w każdą stronę). A powiedzcie jak robiłyście z zaproszeniami ślubnymi? Kupowałyście gotowe? Bo teraz zajmuję się właśnie tym tematem i nie ma nic ładnego w normalnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaproszenia robiłam swoje bo po prostu taniej mi wyszło niż te które podobały mi się w sklepach. Nie chciałam klasycznego, wołałam coś swojego i wymyśliłam sobie wzór, napisałam swój tekst i kolega pomógł mi to zrobić graficznie. Dokupiłam koperty na list.com.pl i wyszło mnie wszystko (około 100 zaproszeń) jakieś 250 zł chyba. A miałam tak, jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje zaproszenia zamówiłam z tej strony: http://www.zaproszenia.com.pl/ Mają tam śliczne zaproszenia wycinane laserowo, są one również personalizowane na życzenie. Poza tym da się tam dobrać menu i winietki pod motyw z zaproszenia, jeśli ktoś lubi mieć wszystko spójne, to jest to dobra opcja :) Za 70 zaproszeń personalizowanych itd zapłaciłam 236 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nocleg opłacaliśmy tylko przyjezdnym - reszta byłą z naszej miejscowości mieli transport po weselu do domu. 2. Tak szukaliśmy takiej sali przy hotelu znaleźliśmy. 3. U nas było to 160 zł/ os ale 200 - 250 to standardowa cena zależy od miejscowości. 4. Z mężem pochodziliśmy z jednej miejscowości więc takiego problemu nie było. Jednak mieszkamy na co dzień 200 km dalej. Zdecydowaliśmy, że rodzinna miejscowość będzie najlepsza. Znajomi, przyjaciele zostali zaproszeni ale jak pisałam wyżej mieli nocleg zapewniony 200 km to kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanaetacie
Moim zdaniem najlepiej zdać się na profesjonalną obsługę. Ja na przykład zamawiałam catering z http://www.raut.pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni. Super cena i przede wszystkim pyszne jedzenie! Wszyscy sobie chwalili. Chociaż ja akurat miałam małe wesele, w dużym mieście i nie musiałam się martwić zakwaterowaniem i takimi tam innymi sprawami... więc jak kto uważa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie opłacamy, bo nie mamy gości, którzy przyjeżdżaliby z daleka. Opłacamy każdemu transport do domu po. 2. Goście nocują w swoich domach, więc to nas nie dotyczy. 3. Płaciliśmy 140 za przystawki, 2 dania, desery, zimną płytę, w tym się mieści tylko kieliszek wina, a dodatkowo za większą ilość alkoholu dopłacaliśmy i za tort też. 4. Jesteśmy z tego samego miasta i w nim organizujemy, w mojej (panny młodej) dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaa454
Jeśli masz jakieś pytania na które nie możesz znaleźć odpowiedzi jeśli chodzi o ślub to polecam portal http://www.dwieobraczki.pl/ wszystko co ze ślubem jest związane znajdziesz właśnie tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele w hotelu,noclegi dla 40 osob gratis,cena 190 zl ze sniadaniem,wesele bylo w rejonie pana mlodego bo wiecej bylo gosci z okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 15:29: A można wiedzieć jaki to lokal? I gdzie się znajduje :) Też szukam czegoś z noclegiem dla 40 gości, a cena 190 zł z noclegami to bardzo tanio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaproszenia, winietki i zawieszki na alkohol od firmy www.poli-art.eu . Firma ta wykonuje bardzo eleganckie zaproszenia! Bez problemu przerabiają projekt na zamówienie - lub tworzą nowy . Dla mnie stworzyli takie zaproszenia jakie sobie wymyśliłam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sale weselna ze swojej strony zdecydowanie mogę polecic http://www.ballaton.pl/. Maja rewelacyjne warunki i naprawde przystępne ceny co jest wazne szczególnie dla osob o ograniczonym budzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedrogo a bardzo fajnie jest też w Hotelu Sitarska www.sitarska.pl sprawdźcie sobie galerię, a ceny uzgadnia się indywidualnie. Poziom obsługi lepszy niż w niejednym wielkim domu weselnym - nie robią masówek i dbają o gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×