Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolor dekoracji w sali weselnej . Jaki?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny podpowiedzcie jaki wybrać kolor kwiatòw i dodatkòw do sali weselnej ? Sala koloru żòłtego z bordowymi akcentami. Dodam że wesele w okresie wakacyjnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od was, nawet najobskurniejszą i najbardziej pstrokatą salę weselną da się zakryć swoimi dekoracjami w wymarzonym kolorze. Poprzeglądaj różne dekoracje w internecie, zobaczysz czy bardziej podoba ci się styl rustykalny, czy nowoczesny, pastele czy ostry kolor plus biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam sale biała z fioletowymi zasłonami, wszystko było w okresie sierpnia dokładnie w pierwszą sobotę. Stoły były okrągłe za przyozdobienie wzięłam mech zwykły mech białe i zielone kwiaty. Oczywiście z przeplatanka owoców balony były zielone. Wyglądalo pięknie. Żółta z bordem?? Stawiam na zieleń biel i czerwień. Wykombinujesz coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy dekoracje w kolorach bało różowym. Ale sama nasza sala (Venge w łodzi) była bardzo ładna, także nie trzeba było zbyt wielu dekoracji żeby było pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia dekoracji to już sprawa danego hotelu. :) ja urządzałam swoje w http://zajazd-jonatan.pl/ i doskonale zajęli się wszystkim od podstaw. Jestem zachwycona tym, jak sobie poradzili. Wesele wyszło idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dekorację w kolorach biało chabrowym!Było przepięknie! W ogóle miałam w hotelu FOrum!Zdecydowanie na wesele najlepszy jest hotel Forum z Lublina. Ja w tym roku mam wesele tam. Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dekorację w kolorach biało chabrowym!Było przepięknie! W ogóle miałam w hotelu FOrum!Zdecydowanie na wesele najlepszy jest hotel Forum z Lublina. Ja w tym roku miałam wesele tam. Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym jeszcze wyglądają dekoracje w kolorach żółto- szarych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było różowo - biało. Bardzo fajnie to wszystko wyglądało :) Ale też dobrze współgrało z sala, a mieliśmy Venge w Łodzi. Także jakby ktoś tam chciał organizować wesele, to naprawde polecam. Można bardzo fajnei się dogadać z właścielami, sala jest śliczna, jedzenie pyszne no i generalnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wy ale ja kocham zamki, mury i na własnym ślubie chciałabym czuć się jak księżniczka :) mam taką już upatrzoną suknię, a ślub wesele mamy w Zamku Janów Podlaski, idealnie pasuje do mojego wyobrażenia <3 mam nadzieję, że wszystko się uda, trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zaufaliśmy naszej sali :) oni pomagają w dekorowaniu, ale jak się zobaczy zdjęcia - http://www.kwadratdg.eu/ to wygląda to niesamowicie, więc wolę oddać dekorację w ich ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_zona

Wszystko zalezy tak naprawde od miejsca i klimatu. My wybraliśmy z męzem bajeczną salę (Hotel Biały Dom w Paniówkach w pobliżu Gliwic) dlatego nie musieliśmy się martwic o duża ilość kwiatów i dekoracji, bo sala sama w sobie juz jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść

Dekorację sali warto powierzyć firmie bo oni mają na prawdę świetne pomysły. Warto zainteresować sie firmą Bella-Arte która potrafi robić prawdziwe cuda w wystroju sali i oprawie sali weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×