Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bukiet_marsala

Kolor marsala na ślubie

Polecane posty

Gość bukiet_marsala

Czy któraś z Was marzy o kolorze marsala na swoim ślubie? Czy przejmujecie się w ogóle czymś takim jak "kolor/motyw przewodni"? Bardzo mi się ten kolor podoba, ślub biorę we wrześniu i będzie w sam raz pasował do jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój slub, Twój motyw :) My wybraliśmy fiolet, do tego motyw podróży. Teraz na slubach nie ma ograniczen co do wystroju. A ten kolor faktycznie bedzie do jesieni pasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiolet to był mój pierwszy typ. Taki głęboki, śliwkowy. I takie są zaproszenia, które zresztą podobały się gościom :) Ale im bliżej ślubu, tym bardziej mi się podoba marsala i chcę ten kolor wykorzystać. Zwłaszcza wrażenie na mnie robi bukiet z kalii w tym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo fajnie i wyjątkowo brzmi? zauważyłam że kolory typu morski, magenta pudrowy róż fuksja to kolory przewodnie ,,najmodniejsze" a żółty zielony niebieski czerwony to już takie ,,zwykle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółty, zielony czy niebieski najlepiej służy blondynkom. Nie każdemu każdy kolor pasuje. Ja mam ciemne włosy i nie chcę wyglądać jak śpiąca królewna w żółtym czy niebieskim. Marsala to odmiana koloru czerwonego wina. Ale odmiana, bo kolorów czerwonego wina jest mnóstwo. Czerwony jest dla odważnych stylizacji, najlepiej pin-upowych. Do beżowej, koronkowej sukni ślubnej moim zdaniem nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was słyszała o tej akcji z malowaniem na paznokciach motywu "&"? Ma to wspierać chorych na białaczkę, a że często akcje dobroczynne są na ślubach prowadzone (zabawki dla domów dziecka np) to może takie coś też warto zrobić, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może przestań spamować żałośnie tą "akcją", której jedynym celem jest sprzedaż konkretnych marek, co? :o Bo już rzygać się chce, wszędzie śmiecsz tą debilną reklamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet_marsala
To że sobie namaluję & na paznokciach na pewno nikomu w walce z białaczką nie pomoże :P gdzieś jest haczyk. I g****o mnie obchodzi gdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to sie nazywa "motyw przewodni" Chyba od zawsze wiadomo,ze sukienka, kwiaty, wystroj sali powinny do siebie pasowac stylowo i kolorystycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×