Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooona

kolorowe buty do ślubu

Polecane posty

Gość ooona

Co myślicie - zielone lub czerwone... a nie tak jak wszyscy - białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie niebieskie
wpadajace w granat ale wszyscy robia wielkie oczy znajomi pytaja czy bedzie pasowac i jak to tak nie biale mama grozila ze sie mnie wyrzeknie jak je zaloze na slub i ze egoistka jestem bo panna mloda musi wygladac odpowiednio na slubie i te moje niebieskie buty nikomu sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooona
tez się nad tym zastanawiam jak zareaguje rodzina. Ale w końcu to mój dzień i mam prawo wyglądać tak, jak sobie wymarzyłam :) czerwone buty, bukiet i samochód do ślubu :) u pana młodego czerwony krawat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie niebieskie
ps ja ma to gdzies moj slub moje buty zreszta sa bardzo piekne i mimo ze wszysc mowia ze nie na slub to kazdemu rowniez bardzo sie podobaja a ja ci powiem ze ci co beda ktrykowac to tylko ludzie ktorzy beda ci zazdroscic tego ze robisz to co chcesz i masz gdzies co powiedza inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooona
poza tym później mogę je jeszcze nie raz założyć, a nie wrzucić w kąt, żeby miejsce zajmowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona stara panna młoda
ale wy już wymyslacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt ci nie uwierzy
Nikt nie potraktuje tego jako prowokacji. Wszyscy będą myśleć, że białe buty, jakie kupiłaś w ostatnim momencie uległy uszkodzeniu (coś się odkleiło, urwało) i dlatego musiałaś założyć inne. Zamiast podziwu spotkasz się z milczącym współczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatammloda
miałam fioletowe i nikt nie miał nic przeciwko - do tego fioletowe bukiet, dodatki przy sukni, fioletowy wystrój sali i samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancia rej
Oni http://www.unibut.net/ na moje zamówienie zaprojektowali buty czerwone i wszystkim się podobały, ale moja suknia również nie była standardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopanci rej
pancia - nie odpisuja na maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewna nie sniezka
Chodziło mi o te błękitne, ale link prowadzi na początek. Mówię o błękitnych Ryłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam to za wspaniały pomysł, pięknie wyglądaja kolorowe buty o sukni ślubnej, choc ja będę mieć białe, uwazam to za wspaniały pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykupstryku
jak komus pasuje fioletowe to ok. mi najbardziej podobaja sie czerwone , ale za bardzo mi to flage przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te purpurowe :) Nie wiem tylko, czy takie kolorowe, a zwłaszcza w ciemnych odcieniach, buty, pasowałyby do lekkiej sukni np. z muślinu? Czy nie lepiej kupić białe z jakimś dodatkiem w danym kolorze? Czy to wszystko zależy od fasonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Piękne... moja koleżanka miała na ślubie w sierpniu podobne, wręcz identyczne i wyglądała pięknie;) do tego miała fioletowy bukiecik w różnych odcieniach fioletu, młody miał fioletowy krawat i butonierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miec niebieskie z linku wiolka_walerina ze zdj nr 4. Suknie mam w kolorze ''smietankowym'' i buty pasuja i pieknie sie z nia komponuja, do tego niebieski kwiat we wlosy oraz skromna bizuteria i wyglada naprawde elegancko :) jak najbardziej polecam. Widzialam panne mloda i pana mlodegow trampkach i to jest dopiero obciach. rozumiem poczucie humoru,ale bez przesady. mimo to niech kazdy robi jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooooalaaaa
A myślicie że takie purpurowe czółenka będą pasowały do koronkowej sukni z trenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to Twój dzień!:) I to przede wszystkim Ty masz się dobrze czuć:) Pamiętaj jednak, że moda przemija..Dlatego pod tym względem warto się zastanowić:) Jednak wybór należy do Ciebie i na pewno nie powinnaś się sugerować tym, co mówią inni(choć czasem warto ich posłuchać, bo niektórzy dobrze nam radzą;) ). Ja całkiem niezłą galerię butów ślubnych znalazłam tutaj : http://supersluby.pl/buty-slubne-galeria-a2510.html . Ach w temacie butów- zalezy też jaką masz sukienkę i ogólnie w jakim klimacie jest wesele:) Efektowne buty sprawdzają się najlepiej w połączeniu z krótką sukienką, najlepiej gładką:) Pamiętaj, żeby nie przedobrzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala - Wydaje mi się, że przy bardzo zdobnej sukni kolorowe buty będą odwracały od niej uwagę i spowodują, że wszystko razem to będzie już za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma miala
blekitne buty do bialej koronkowej krotkiej sukienki ( w sensie za kolano) i blekitne dodatki do bukietu i super wyglala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe buty
są popularne "na zachodzie" już od dawna. najlepiej prezentują się kolory, które współgrają z bukietem kwiatów i elementami garderoby pana młodego - większość odcieni niebieskiego, fiolety, śliwki, fuksje, kolory wina/szampana. liczy się nie tylko sam kolor ale i tekstura - mat albo satyna (broń boże lakierki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinka-0987654
kiedy miesiąc temu kupowałam suknię ślubną w salonie, pani, która tam pracuje właśnie wspominała, że teraz panny młode często decydują się na kolorowe buty i nie mówiła o takich "normalkach" jak buty w kolorze szampana, czy pudrowego różu, tylko właśnie mega nasycone kolory - krwista czerwień, kobaltowy - podobno najczęsciej wybierane, więc nie jest to wymysł nielicznych jednostek:) Zainspirowała mnie tym do kupna szpilek w kolorze nude:) Co prawda nie będą mega ekstrawagancją, ale po pierwsze - nie podobają mi się klasyczne buty ślubne, po drugie - są one na raz! Po co wydawac tyle pieniędzy na buty na raz, których w dodatku prawie nie widać pod suknią! Także dziewczyny, jesli wybrałyście kolorowe buty, to się tego trzymajcie i nie dajcie zaszantażować, że się ktoś was wyrzeknie z powodu butów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iljona
ja miałam rózowe kokardki przy butach i rózowa kokarde w tali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×