Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozdrawiamwszystkich

kolorowe buty do ślubu

Polecane posty

Gość pozdrawiamwszystkich

Odważyła się któraś z Was na coś takiego? Jeśli tak, to gdzie je kupowałyście? Ja szukam takich w kolorze starego różu/pudrowego różu, ale ni hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fac 35
ja bede miec dodatki w fiolecie i buty tez byly fioletowe:) kupilam w sklepie fleq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się myśleć :D
ja bym poszukałą na necie - w zeszłym roku szukałam mniej wiecej w tym kolorze i sie nie udało, a zjeździłam pół ślaska :( fajny pomysl,ja niecierpie tych koronkowych, paskudnyś ślubnych butów. Ostatnio widziałam stylizacje - sukienka w stylu szalonych lat 50 tych, opasana turkusowym paskiem i buty i kwiat we włosach w tym kolorze. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ja szukam pomarańczowych butów, ale w sklepie stacjonarnym. Widzialyście może gdzieś jakieś ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
pomarańczowe ładne widziałam w venezii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia z podlasia
a ja miałam zielone, uparłam się i już, byłam nawet w małej fabryce w łodzi produkującej buty ślubne, ale nie mieli mojego wymarzonego odcieniu zielonego ;) w końcu zamówiłam ze strony białebuty gdzie można wybrać inny kolor butów, jest też różowy - tylko czy Ci odcień odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam czerwone buciki w C&A :) we wszystkich sklepach były tylko na wysokich obcasach 8-10cm a te ktore ja mam sa super, bo maja 5cm i sa mega wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
nie za ma co..gdybys gdzies spotkala brudny/pudrowy/stary róż to daj znac:) ewentualnie faktycznie wezme ze strony bialebuty, ale naprawde ostetecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
Anielica, zdradz gdzie kupilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kupiłam strasznie tanio bo za 90zł, w małym niefirmowym sklepiku, za to na zmianę mam mega wygodne na koturnie kupione w ccc są dość wysokie bo mają 12cm, panie z salonu sukien ślubnych dopasują mi suknie na dwa wymiary (tak żebym mogła mieć 12cm a potem nawet balerinki na nogach:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam czerwone
sandałki.Suknia ecru i czerwony bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
Anielica, to interesujące. Nie wiedziałam, że tak się da..aż 12 cm różnicy to sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
polecam www.funindesign.pl zaprojektujecie sobie same buty jakie tylko zechcecie :) Znajoma zapodała mi tą stronę - można naprawdę wyczarować o czym się zamarzy. Ja już mam ślubne buty, żałuję że nie dowiedziałam się o tej stronie wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
Dzięki Ci jesienna! szukalam takich stron polskich i nie moglam znalezc, a tu taka niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda21
Cześć dziewczyny:) dobry temat... ;))) Poszukuję butów do ślubu w kolorze blady/pudrowy róż oraz jakieś nakrycie typu bolerko w tym kolorze. Chciałabym aby dodatki, które będę mieć były właśnie w kolorach blado różowych i białych, dlatego buty i bolerko byłyby idealne... Wychodzę za mąż w październiku :) Galerie w Krakowie obeszłam i nie znalazłam nic ciekawego :( buty kupowane przez internet odpadają, bo wiadome muszą być wyjątkowo wygodne i dobrane. Gdyby któraś z Was wiedziała, gdzie znajdę takie buty w Katowicach lub w Krakowie proszę o odpowiedź, bo czas ucieka :P A moja wizja już raczej się nie zmieni :P Bolerko jak nie znajdę zawsze mogę uszyć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciółka miała żółte buty, bukiet ze słoneczników, więc również zółty, a jej mąż żółty krawat :) Świetnie razem wygladali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
290 zł (czółenka, niezależnie od wysokości obcasa i ozdób i rodzaju skór) + 20 zł przesyłka. Myślę, że to super oferta, naprawdę niedrogo, skoro buty są ręcznie wykonane i na dodatek z koziej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiamwszystkich
a na okres zimowy będę się czaić na botki hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscewceqwxex
widziałam na nk taką jedną tandeciarę. miała czerwone buty !!!!!! ale wioska!!! do białej sukienki. wygląda poza tym z twarzy jak szczurek. i ma takiego przypakowanego jakiegoś osiłka z otwartą buzią z twarzy jak kretyn :O:O:O dobrali się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się odważyłam i to w dodatku były balerinki :) były zielone i miałam zielony pasek, mąż zielony krawat, bukiet biało-zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Leffe - a jak prezentował się zielony krawat? Bo sama myślę o zielonych butach i dodatkach, więc może uda mi się namówić mojego na zielony krawat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja mam do ślubu trzy pary butów. Pierwsze do kościoła i na pierwszy taniec są w kolorze pudrowego różu z Zary : http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269191/828386/BUTY%20NA%20%C5%9AREDNIM%20OBCASIE%20ZE%20SZPICEM . Potem mam na przebranie buty srebrne UWAGA ZA 20 złotych haha z przeceny :) a na wszelki wypadek jeszcze pudrowe lakierkowe baletki na małym obcasiku :) Suknię mam klasyczną i skromną z koronki dlatego uważam że z butami można poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja uważam że nie ma sensu wydawać na typowe buty ślubne 200 złotych bo po ślubie te buty będą do wyrzucenia bo nikt już ich nie założy a wątpliwe jest że ktoś je od nas odkupi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×