Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselna bez fryzjera

KRAKÓW i okolice potrzebny fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość weselna bez fryzjera

Hej witam Was. potrzebuje namiarów na fajnego fryzjera i kosmetyczkę w okolicach krakowa. nie ma mnie w Polsce juz kilka lat i jedynie co mi pozostaje to zdanie się na opinie, bo ja dawno się na wesela nie czesałam. Prosze pomóżcie - wesele w czerwcu a ja zielona :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beześensu
na co drugiej ulicy krakowie teraz fryzjer, wiec ze znalezieniem nie bedzie problemu. w jakiej czescie krakowa szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna bez fryzjera
powiem tak od strony polnocnej musze i tak i tak dojechac 50 km wiec pare km mnie juz nie zbawi. Chodzi o to ze nie mam namiarow na zadnego fajnego fryzjera, bo nie ma mnie w kraju i moje znajome sa rowniez poza nim. zazwyczaj jesli szlam na wesela prostowalam sobie wlosy, ale jako pannie mlodej to juz nie pasuje, bo chce wygladac porzadnie przez cala noc. Stad moj temat. najbardziej by mi pasowala opcja by ktos dojechal do domu, no ale wiem jakie to moga byc koszta, wiec zdecydowalam ze ja dojade do krakowa, byle ten fryzjer by;l sprawdzony. a do kraju przyjade dopiero na 2 tygodnie przed weselem wiec moge wtedy miec duuuuzy problem ze znalezieniem kogos i w ogole wolnego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????hmmmmmmm
a ktora to jest polnocna częsc krakowa?? a w tej wiosce w ktorej bedziesz nie ma fryzjera, nie masz tu nikgo znajomego? do kogo przyjezdzasz? a bedziesz sama na tym wesleu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardeks
U Szymona Kaczmarzyka próbuj. Chodzę do nich od ponad pół roku, za każdym razem wracam zadowolona. Po jakości fryzur, włosów widzę, że pracują na porządnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okolicach Krakowa to nie wiem, ale w Krakowie jest salon, który niedawno mnie bardzo pozytywnie zaskoczył :) Nazywa się Vici i przyjmuje tam fryzjerka, Pani Ania. Pani Ania zdecydowanie zna się na rzeczy. Zrobiła mi na głowie piękny flamboyage, dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłam. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsza
Po przeczytaniu wszystkich pozytywnych opinii zdecydowałam się na pójście do Pani Ani z Vici. Rewelacja :) Flamboyage dokładnie taki, jak go sobie wymyśliłam :) Super efekt. Polecam wszystkim tą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka8
Chodzę do Kaczmarzyka. Fajne jest to, że można zamówić sobie wizytę przez internet- http://skaczmarzyk.pl/ Jestem zadowolona z ich usług- Pani Aldona zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoje wesele malowałam się i czesałam w Pure Diamond. Całość wyglądała bardzo nowocześnie i naturalnie, na czym mi zależało. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić salon Pure Diamond zarówno jeśli chodzi o fryzjerstwo, jak i makijaż i manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czesałam i malowałam w Hair Design na karmelickiej i polecam jak najbardziej :) wcześniej byłam tam na wersjach próbnych całej stylizacji, także nie bałam się, że coś pójdzie nie tak :) trwałość też była w porządku, tutaj masz cennik http://www.hairdesign.pl/cennik/ , ale najlepiej jak sama się tam przejdziesz i popytasz co i jak, bo bardzo fajnie doradzają :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia1
Zdecydowanie polecam Panią Ewelinę Szułakiewicz z Vici Clinic. To świetna fryzjerka z bardzo dużym doświadczeniem. Potrafi stworzyć dokładnie taką fryzurę, jak sobie wymarzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia polecam Salon Colette. Do ślubu czesała mnie pani Patrcyja, a makijaż robiła Pani Kasia. Byłam bardzo zadowolona, wyglądałam tak jak to sobie wymarzyłam. Cudowna atmosfera i wysoki poziom usług. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcona pozytywnymi opiniami zapisałam się na koloryzację do Pure Diamond i nie zawiodłam się ;) Przyszłam ze zdjęciem ombre i udało się uzyskać prawie identyczny efekt. Polecam to miejsce :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannahannah
Od kilku lat na specjalne okazje na makijaż i fryzurkę chodzę do Hair Design. A trafiłam do nich całkiem przypadkiem. Jestem zadowolona i polecam dalej. Sprawdź ich adres http://www.hairdesign.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali44
no ja też tam chodzę, do pana andrzeja http://www.hairdesign.pl/team/. To dobry fryzjer plus stylista. Nie robi fryzur tylko dla młodych osób, doskonale dobrał włoski dla mnie, pani po 50-tce. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś z Was wspominała tu niedawno o Pure Diamond. Bardzo fajny salon! Zrobiłam sobie keratynowe prostowanie włosów i efekt trzyma się już trzeci miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riru67
W pobliżu centrum da się znaleźć fajnego fryzjera i kosmetyczkę. Jeśli chodzi o fryzjera to wybieram Hair Design http://www.hairdesign.pl . Bardzo ładny zakład, miła atmosfera. No i słuchają klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki to warto wejść na stronę tego gabinetu www.naturalnie-piekna.com . Gabinet mieści się na Pilotów i można u nich wykonać praktycznie każdy zabieg upiększający. Ja najczęściej chodzę tam na depilację woskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten gabinet w krakowie i on jest na Dobrego Pasterza. Chodzę tam ja i moja siostra - kosmetyczka oferuję bardzo fajne zabiegi na ciało na przykład masaż bańką Chińską, zabiegi antycellulitowe, zabiegi na widoczne blizny i rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda

Ja jestem wierna Sekretom Pięka z ul. Cegielnianej. Kosmetyczka i fryzjer. I pogadasz, i zmarszczki wyprostujesz, i kolor włosów na koniec zmienisz. Mąż nie pozna 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×