Odpowiedz na ten temat

KRAKÓW-sale weselne !!!!!!!!!!!

• N-i-k-i 2006.08.25 [11:40]
    Czy moze ktoś polecić jakiś dworek, sale weselną w Krakowie lub okolicy. Ceny równiez mnie interesują. Kto jest zadowolony, a kto nie.
  • N-i-k-i 2006.08.25 [11:41]
    Na 2007 rok usmiech.gif
  • N-i-k-i 2006.08.25 [11:50]
    dzięki za odzew! Planuje wesele tak do 120os i wolałabym mieć 1 sale, nie chce dzielić gości po piętrach, ani po kilku pomieszczeniach. Ale bardzo dziękuje za propozycje! Pozdrawiam!
  • polecam goraco 2006.08.25 [11:53]
  • validos23 2006.08.25 [13:39]
    Gorąco polecam Petro-tar w Łężkowcch pod krakowem. Ja miałam tam ślub 5 sierpnia. za osobe płaciła 120 od osoby -w tym obiad(3rodzaje mięsa) i 3 gorące posiłki, tory, owoce, napoje, 0.5 sobieskiego na osobe-mozne wymienić na wino część! pieknie sala przygotowana -kwiaty na stołach. Na górze jest chotel -80 zł od pokoju nawet 5 osobowego -a w tej cenie sniadanie dla wszystkich.Ja byłam bardzo zadowolona i mimo ok 30 km od krakowa polecam goraco!! wsapniałe jedzenie i obsługa!!
    jak cos to czekam na pytania !! odpowiem
  • N-i-k-i 2006.08.25 [13:54]
    W którą strone to jest poza Krakowem?
    Czy mają może strone internetową (w googlach mi nic nie wchodzi)
  • Już po ślubie jestem 2006.08.25 [14:37]
    Widze, że ktoś już podał linka do restauracji, gdzie ja akurat miałam wesele - w "Mieszczańskiej" na ul. Zwierzynieckiej. Mogę polecić ten lokal. Niedrogo i calkiem przyjemnie. W salach zmieści się do 80 osób. A sale są bardzo ładne, że w zasadzie jak ktoś chce to nie musi ich przystrajać, bo są ładne same w sobie. Wszyskie pomieszczenia są tak z soba połączone, że muzyka taneczna nikomu nie przeszkadza, a jednocześnie nikt nie jest odizolowany od reszty gości.
    Koszt ok 130 zł od osoby, ale radze porozmawiać z właścicielem. Bardzo symapatyczny człowiek. W cenie był m.in. alkohol (wódka do wyboru), soki, woda, kawa i herbata - to wszystko bez oganiczeń. A jedzenie było przepyszne, świeże.
    Znajomi mieli wesele pod krakowem w "Grube Ryby" - też byli zadowoleni.
  • validos23 2006.08.25 [15:18]
    http://www.petro-tar.pl/
    Naprawde polecam!!!ten lokal i włascicielka prze miła! wszystko tak jak chciałam było załatwione!a jedzenie reszte pakuja na wynos i prze pyszne!!!
  • ****************************** 2006.08.26 [14:10]
    no no no piszcie!!!!!!!!!!!
    czy tylko tyle Was jest tu z Krakowa, nikt tu się nie hajta?
  • Zwodnicza82 2006.08.26 [14:57]
    http://www.weselneforum.pl/viewtopic.php?t=20 541

konmpendium wiedzy o wszelkich salach i cenach w Krakowie. Polecamusmiech.gif
  • Kiedyś 2006.08.28 [14:16]
    Ja polecam Hotel Kazimierz na Miodowej. Mają pyszne jedzenie, są bardzo elasyczni, a oferty zaczynają się już od 99 zl za osobę. My wybraliśmy opcję 119 zl za osobę, jest indywidualny dobór dań. W tych 119 zl był dwudaniowy obiad z przystawką i deserem + trzy dania gorące później, zimne płyty - wędliny i sery, sałatki i sosy, pieczywo, kawa, herbata i napoje zimne bez ograniczeń, chleb \"ozdobny\" i szampan na powitania oraz w cenie było 100 gram ciasta na osobę. Dokupiliśmy trochę ciasta, tort i alkohol na własną rękę. Jestem bardzo zadowolona z Kazimierza, polecam.

Kocham Najwspanialszego Mężczyznę na Świecie Połączenie na zawsze - 13.08.2006
  • KINDZIA NL 2006.09.15 [22:43]
    jest tu ktos jeszcze??? bralam slub w maju tego roku w Krakowie.Zamiast Usc polecam Dworek Bialoprondnicki i karczme rzym na tynieckiej.Hotel Perla jest w Swoszowicach,gwoli scislosci usmiech.gif
    Rowniez znam swietne tanie miejsce noclegowe dla gosci.

• pszczółkamadzia 2006.09.22 [07:54]
    A ja dziewczyny polecam Wam - piękną salę - jadąc od Ikei w stronę Nico po lewej stronie. Nie pamiętam nazwy, ale jest naprawdę prześliczna - jak z bajki. Ma dopiero dwa lub trzy lata. Byłam tam na weselu kuzyna i strasznie mi się spodobało. Wszystko jest piękne, od podłogi po żyrandole, nie wspominając o pięknych serwisach obiadowych. Gorąco polecam!!

Czym smak truskawek i czereśni, bez tego kogoś kto jest obok http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007051200100 130.png [/img][/url]
  • KINDZIA NL 2006.09.22 [19:52]
    ja tu milam przyjecie.Bylam baaaardzo zadowolona z obslugi.
    http://www.karczmarzym.krakow.pl/

a tu bralam slub usmiech.gif
    http://www.dworek.krakow.pl/

• pomarancza czerwona 2007.02.11 [13:20]
    podnosze podnosze
    szukamy sali na 120 osob-raczej w Krakowie niz na peryferiach
    moze cos polecic?
  • pomarancza czerwona 2007.02.11 [13:21]
    mozecie cos polecic?usmiech.gif
  • a-g-a 2007.02.16 [13:15]
    WSZYSTKIM SZUKAJĄCYM SALI WESELNEJ GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SALE NA UL.MAKUSZYŃSKIEGO 4 (nowa huta) . BYŁAM W TYM ROKU NA BALU SYLWESTROWYM I WSZYSTKO BYŁO SUPER --MENU!!! OBŁUGA!!! ATMOSFERA!!! SALA JEST NOWA KLIMATYZOWANA , DUŻA . WARTO!!!!!!!!!TAM ZAGLĄDNĄĆ BO I CHYBA CENOWO JEST OK!!! (110PLN)
  • pomarancza czerwona 2007.02.16 [13:51]
    a czy ktos z Was byl na weselu w Reducie (Centrum Konfererncyjno Bankietowe)? ciekawa jestem jaka jest organizacja i cena przy okazji

• Mortalek 2007.10.01 [12:09]
    Jesli chodzi o centrum konferencyjne reduta to jest miejsce gdzie odbywaja sie jednoczesnie dwa wesela. Jedna sala jest chyba na ok 200 osob a druga mniejsza...jesli chodzio opłaty to ok 140 zł od osoby przy czym płaci sie u nich tzw korkowe co oznacza ze za rozlewany alkohol płacisz im 22% vat smiech.gif , wystroj ładny, obsługa tez swietna jedzenie tez dobre oczko.gif
  • Patt 2007.10.01 [14:28]
  • ja polecam dworek 2007.10.01 [21:46]
    Białoprądnicki i pałacyk w Paszkówce oba super usmiech.gif
  • ankkieterka 2007.10.02 [13:28]
    do KINDZIA NL
    napisz proszę cos więcej o Karczmie Rzym bo szukam informacji bo właśnie planujemy tam zrobić wesele usmiech.gif jeśli możesz to napisz na @
    ankkieterka@o2.pl
    będę bardzo wdzięczna
  • A n i l e w e 2007.10.30 [19:20]
    A Ja polecam Pałac w Śmiłowicach. Dla tych którzy chcą wziąśc ślub w ogrodzie to wymarzone miejsce. Bardzo polecam.www.palacsmilowice.com

• RUDABIEDRONKA 2007.11.30 [07:34]
    a "SREBRNA GóRA"?? POLECACIE??
  • onela 2008.01.15 [01:27]
    Cześć wszystkim!!
    planuje ślub w sierpniu 2009 i właśnie szukamy sali w okolicach Krakowa od strony Zabierzowa lub Balic. Piękny jest pałac Radziwiłłów w Balicach ale drogo. Myślałam także o sali balowej Romantica w Mnikowie/k Kryspinowa. Czy ktoś może się wypowiedzieć o tej sali, lub polecić coś innego w tej okolicy. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdr.
  • narzeczona_ania 2008.02.25 [12:29]
    Ostrzegam przed Biała Wilczycą!! Sala piękna, otoczenie znośne ale organizacja i kultura właścicieli pozostawia wiele do życzenia.Miałam tam zaklepany termin , a na spotkaniu na ktorym mieliśmy omówić szczgóły okazało sie ze nasz termin został sprzedany dzien przed tym umowionym spotakniem "lepszemu" klientowi( tam mialo byc 300 gosci u nas 130), mało tego nikt nas nawet nie przerosił za zaistniała sytuacje tylko w sposob bardzo niekulturalny i nieelegancki zostalismy splawieni, wlascicielka na miejsu wymyslala tysiace wytlumaczen dla siebie a na koniec w rozmowie telefonicznej zaczela mnie obrazac i rzucila sluchawka bez ani jednego przepraszam .Jesli zatem chcecie aby wasze przyjecie weselne odbylo sie w ladnym miejscu ale jednoczesnie bylo dobrze profesjonalnie zorganizowane i zeby nie okazalo sie na trzy miesiace przed slubem ze nie macie tej sali to radze wam dobrze trzymajsie sie z daleka od Bialej Wilczycy( Wilków 90)
  • milpio 2008.03.11 [13:00]
    widzę, że nie jestem osamotniona w tym temacie. od razu poczułam się lepiej usmiech.gif mój przyszły mąż jest z Krakowa, ja niestety mieszkam 450 km i na odległość staram się wszystko załatwić. byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, typu uroczy kościółek, sala, orkiestra i oczywiście salon sukni ślubnych. dziewczyny, liczę na waszą pomoc.

• abee 2008.03.24 [14:41]
    Bardzo polecam "Srebrną Górę", moja siostra miała tam wesele, teraz chyba się jeszcze dodatkowo rozbudowali o pokoje dla gości. Ale naparwdę nie było na co narzekać, obsługa świetna, tańce na świeżym powietrzu, grill i samoobsługa przy dystrybutorze z piwem. wszytsko poszło zgodnie z planem.
    http://www.srebrnagora.net/
  • weselnica 2008.03.24 [15:07]
    Uwielbiam wesela i często się an nich bawię!
    No więc tak: jeśli chodzi o dworki w okolicahc Krakowa: Dworek w Tomaszowicach.
    Tam można sobie wybrać imprezę w oranżerii albo w samym dworku czy jakoś tak.
    Sala od ikei w kierunku Nico, to Margherita (chyba tak się pisze) - faktycznie, jest w okolicy baaardzo znana i z tego co wiem - bardzo oblegana.
    Ale dopracowana w każdym szczególe.
    Mogą się tam odbywac równocześnie dwa wesela.
    Słyszałam, że terminy mają nawet na dwa lata w przód!
    No i nie tak dawno bawiłam się na weselu w Restauracji Śląskiej, która nie dawno byłą odnawiana (przy ul. Królewskiej) i wygląda świetnie - bardzo polecam.
    I jeszcze jedna sala, tylko nie mam pojęcai jak się nazywa...trochę schowana wśród takich nowych budynków wtuż obok Geanta (czy jak on tma sie teraz nazywa jezyk.gif ) - bylam tam na weselu rok temu, bylo to tuz po otwarciu sali a organizacja wspaniala!!!
    Pozdrawiam!

PS. moze mnie ktos zaprosi na wesele...?? jezyk.gif
  • małe pytanie 2008.04.03 [18:44]
    Witajcie,
    a miała może któraś z Was wesele na barce pod Wawelem? Ile w ogóle kosztuje taka przyjemność?
  • kacperos30 2008.09.08 [22:15]
    Witam.
    Czy ktoś z was zna lub może coś słyszał na temat zespołu muzycznego z Krakowa o nazwie \"Tender\" ?
    Gdzieś usłyszałem ich nazwę i ktoś strasznie ich zachwalał.
    Obecnie jestem na etapie poszukiwania dobrej kapeli , która zagra mi na weselu tak , że każdy będzie się wyrywał na parkiet.
    Dzięki za wszelkie info .
    Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...