Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

krupnik czy sobieski

Polecane posty

Prosze was doradźcie czy krupnik czy sobieski kupić?? dziś dzwoniłam po hurtowniach i te 2wódki mają najatrakcyjniejsze ceny, na 80osób planuję mieć 160butelek, do tego trochę wina, dla kobiet bez piwa.dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beirz ten krupnik i idź
dziewczyno daj juz sobie siana kupuj ten krupnik ile razy jeszcze o tym samym bedziesz gadac przeciez juz mialas brac z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilon@21
Weź 80butelek krupniku i 80sobieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
ja bede miala krupnik w auchanie jest najtaniej, taniej niz w hurtowniach, bo po 16,99zł duzo tej wody na osobe planujesz ja na osobe o,5l i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo są również poprawiny i u mnie daje się wódkę na pożegnanie, bramki, obsłudze niestety u mnie tak jest, tylko nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
wódka sobieski Jan i trzy kreski!! królewska rozpusta całuje moje usta ( czy jakoś tak ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
nawet wice prezeski piją wódke sobieski bo smak jest królewski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wziela krupnik - dobra wodka sobieski tez nie jest zly ale kojarzy sie z wodka z nizszej pułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra z zakonu
Kościelny ślub i alkohol??! co za zakłamanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
my robilismy testowanie, sobieski ma ostry smak i pozostawia w ustach posmak goryczy, krupnik dobrze wchodzi, probowalismy jeszcze luksusowa i ona moglaby byc ale jest z tych 3 najdrozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nikt nie bedzie pił na ślubie!! no to chyba rzeczywiscie pozostanie krupnik, ja tam nie wiem alkoholu nie piję, nie lubię, jeszcze przełknę wino słodkie ale słabe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczka proponuję jednak przetestować - kupić po 1 butelce i sprawdzić, która lepiej "leży" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
od kwietnia wzrasta akcyza na alkohol i ja nie czekam, dzisiaj kupuje wóde i kropka. ja tez nie pijam alkoholu, przerazaja mnie te wszystkie bramy zakrapiane, gorzkie wódki w przyspiewkach itp... chyba butelke wody na stol postawimy sobie bo jak zapije wodke winem to zamiast sie bawic bede modliła sie do porcelanowego boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krupnik w 2013 to niezły syf, to samo żołądkowa de luxe.... polecam Wyborową lub Sobieskiego, Żubrówka biała też nie najgorsza ale trochę już się popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem na weselu nie dalej jak miesiąc temu i był krupnik, wcale się nie skiepścił. bardzo dobrze wchodził, bo jest dosyć 'obojętny' w smaku, przez co większa szansa, żę większej ilości osób podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wole na weselu żurek niz krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×