Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalala

Kto z Was bierze ślub 30 września 2006 tak jak ja?

Polecane posty

Gość lalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
Ja osobiście chciałam wziąść ślub na początku września,ale niestety wszystkie sale w moim mieście były już zajęte nie tylko na wrzesień,ale nawet na pażdziernik.Termin 30 wrzesień mam tylko dzięki temu że ktoś zrezygnował.W sumie już nawet zaczyna mi się podobać ta data,ale obawiam się czy pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasqo
Ja mam tydzień wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
wszystko już załatwiliście?Robicie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_81
Ja również mam wesele 30/09/2006.,tylko dlatego że orkiestra która chcieliśmy miała tylko ten termin wolny.Narazie załatwiona jest orkiestra i sala. Zaczynam zagladac nad sukienka ale sama nie wiem co mi sie podoba :) A jak u ciebie.Co juz załatwiliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 26 sierpnia i szukam orkiestry......moze polecicie swoją!!!! mam tylko sale....mam nadzieje ze zdąże ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_81
Do verka. Proponowałabym ci szybko załatwic jakąs orkiestre bo wszystkie dobre zazwyczaj juz maja terminy zajete, dlatego ja mam termin ślubu 30/09/2006 bo dostosowałam sie do orkiestry. tylko ten termin mieli wolny bo ktos zrezygnował i tak mi sie udało na ten rok cokolwiek zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
Z jakiego miasta jesteście dziewczyny?Ja nie jestem z wielkiego miasta,dlatego po sukienkę muszę wyruszyć gdzieś dalej./mieszkam 30 km od Kielc/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×