Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematy dylematy

Ktora sala?? Okolice warszawy! Kilka przykladowych..

Polecane posty

Gość dylematy dylematy

Jestem w trakcie szukania sali na wesele na 2013 rok, wrzesień. Kilka ktorych mi sie podoba (narazie zadnej nie widzialam w realu) 1. Ośrodek Kuklówka, ok cena 200-240zł ale menu jakoś mnie nie przekonuje. Od 100osob brak korkowego. 2. Gr-and przy Nieporęcie, cena 220zł, menu w porządku, nie ma korkowego ale jest opłata za roznoszenie własnego alkoholu przez kelnerów. 3. Sala Magnolia wizualnie mi się podoba 4. Srebrny Świerk wizualnie też ok, natomiast znalazłam niepokojce opinie na jej temat 5. Villa Bellisima Wołomin - tyle co ze zdjęć: wygląda że jest osobne pomieszczenie na tańce, raczej chciałabym by tańce były "przy stołach" no niedaleko 6. Sala weselna Zameczek w Halinowie hmm... no całkiem całkiem Może ktoś widział, ma więcej informacji na temat tych sali, mial wesele/bedzie tam miał? :) Licze na szczere opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz sobie jeszcze
salę IZYDA w Zielonce k. Warszawy, bo tych co wymieniłaś nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy dylematy
Sala rzeczywiscie ładna.. ale chyba to wszystko, dekoracja kwiatami nie jest wliczona w cene, oraz zimne napoje/soki to 1l na osobę.. nie podoba mi się to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyfall
Byłam w Srebrnym Świerku i było ok, reszty nie znam. Polecam salę Andara w Tłuszczu(niedaleko Wołomina), bardzo ładna sala, choć dosyć mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta w halinowie ok, na dużą liczbę gości trochę przyciasna, ciekawa jestem jaka jest cena? jedzenie ogólnie mi za bardzo nie smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może sala weselna
KOWALEWSKI w Wołominie? tam na pewno masz w cenie napoje do bólu i kwiaty na stołach w cenie. Sala na wesele myślę, że tak do 100 osób, bo nie za wielka, tylko, że ich strona internetowa nawet w kilku procentach nie oddaje jej uroku. Nie wiem czym to się ma, ale w rzeczywistości jest 1000 razy ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy dylematy
Kurcze, dziekuje za podpowiedzi, ale chyba zdecyduję się na sale bankietową Europa :) Ceny takie jak w wyzej wymienionych... poza tym blisko mnie, podoba mi się, a takze znalazłąm same pozytywne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy dylematy
do kochaj siebie, a bylas na weselu w tym zameczku, jedzenie dlaczego Ci nie smakowało? nie bylo swieze? czy po prostu Tobie nie przypadło do smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam salę Akant II (trakt lubelski 46)... miałam tam wesele we wrześniu br. Właściciel - bardzo pomocny, dobrze nam doradził, impreza wyszła super. jedna z osób wspomniała o Wierzbowym Ranczo - też b fajne miejsce, z klimatem - dla nas niestety było trochę za daleko - nie po tej str wawy był ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... co do bellissimy to wprawdzie tam nie byłam, ale moi rodzice byli tam na weselu córki znajomych. bardzo im sie podobało. ale w porównaniu z akantII jedzenie ciut gorsze (tzn może po prostu inne - nie wiem , nie byłam...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy dylematy
do dziki-dzik, zastanawialam sie tez nad tą salą, wesele planuje na 100-110 osob. Mozesz zdradzic jakie byly ceny w tym roku? Ja jutro zadzwonie i umowie sie na ogladanie sali i omowienie ewentualnej wspolpracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematy dylematy
A i za dja dziękuje, bedziemy mieli zespoł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 zl chyba - chyba, bo my nie robiliśmy pełnego wesela, tylko takie 6godzinne przyjęcie i stawka była inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprecyzuj o jaki region Ci chodzi bo wwa duża. Z mojego doświadczenia z zielonka to polecam Sala Bankietową Izyda. Mniejsza sala bo chyba tak na 120 osób ale byłam już na dwóch uroczystościach i zawsze jest tam smacznie. Sala też ładnie wygląda ... tak na szybko adres mogę podać www.restauracja-izyda.pl Spójrz sobie jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. Sala weselna Zameczek w Halinowie hmm... no całkiem całkiem odradzam polecam Klub Galop w Zielonce, jedzenie pierwsza klasa, bardzo fajny klimat miejsca, mają 3 różne sale, duża do 300osób, średnia chyba 100-1300 i mała do 80 chyba, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W godne polecenia są Dwór Sulejów i Sala Bankietowa na Trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronowaa
widzę że nie padła propozycja http://www.hotelponiatowski.pl/ w Łazach k. Warszawy. wydaje mi się, ze to miejsce też jest godne uwagi, przede wszystkim ze względu na nietuzinkowy wystrój - elegancja przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala weselna w hotelu Groman. Cena za wynajęcie jest niewielka, sala może pomieścić nawet 300 osób (to zależy którą z 3 dostępnych sal wybierzecie), w cenie jest wliczone przygotowanie jedzenia i drobnych atrakcji. Organizacja pierwsza klasa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mniejsze wesele sprawdź www.zakatek-smaku.pl byłam tam z mężem ostatnio po ślubie znajomych i świetnie się bawiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tyle osób w takim miejscu to sprawdź hotel Trylogia http://hoteltrylogia.pl przy Warszawie. Ostatnio tam spędziliśmy trochę czasu do przygotowania przyjęcia i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×