Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobór odpowiedni....

Która z tych fryzur? Włosy długie, czarne, twarz pyzata.

Polecane posty

Gość dobór odpowiedni....

Która z tych fryzur: 1) http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/55b/acc/db9/cbf/e02/935/cb7/5a2/996/3be/25_500x640.jpg Z tym, że bez welonu i zamiast diademu delikatna, posrebrzana opaska albo jakaś inna ozdoba 2) http://z5.kowbojki.pl/ec8b81267aad9def6db333910e975e43 3) http://www.stylistka.pl/katalog-fryzur/286/ loki- coś w tym stylu, ale przedziałek po środku i wpięte kwiatki, ewentualnie 1 kwiat. Podałam akurat takie fryzury, bo włosy muszą być rozpuszczone koki mi nie pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
mi podoba sie najbardziej ostatnie, zreszta druga tez jest w porzadku, a z boku jakis kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiąż włosy
jakiś kok, albo warkocz - w rozpuszczonych bedziesz sie męczyć - będzie upał, będzie ci gorąco i niewygodnie, wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
boooozeeeeeee - czy wy w ogole czytacie co kto pisze:o????? dziewczyna napisala, ze KOKI JEJ NIE PASUJA I ICH NIE CHCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
sorry ale ta fryzura od piwo z sokiem malinowym jest okropna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
boze piwo jaki Ty masz gust??????????????????????? sama robisz te fryzury czy co, bo nie wierze, ze komus moze sie podobac taka masakra w stylu 20 lat do tylu:O ani ladne, ani gustowne, ani dobrze wykonane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
boze piwo jaki Ty masz gust??????????????????????? sama robisz te fryzury czy co, bo nie wierze, ze komus moze sie podobac taka masakra w stylu 20 lat do tylu:O ani ladne, ani gustowne, ani dobrze wykonane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ładna ale czy przetrwa tańce? kosmyki z boku chyba szybko opadną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98765345687
nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba to raz, a dwa- nie każda fryzurka, choćby nie wiadomo jak piękna, pasuje do każdego typu urody i to trzeba brac pod uwagę. Sama byłam na slubie koleżanki, która zrobiła sobie takiego fryza, że az nie mogłam się nadziwic ile LAT sobie tym dodała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolkak - skoro z ciebie taka "stylistka" to może zamiast głupawkowo komentować sama coś zarzucisz? ja nie wiem skąd tyle jadu cokolwiek się nie zaproponuje to źle, be itd :O loczki fuj, lakier do włosów fuj, upięcia fuj to najlepiej chyba nic nie robić żeby było ok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
laryss - autorka WYRAZNIE napisala, ze nie chce koka, bo jej nie pasuje i trzeba to uszanowac, pytala ktora z jej 3 fryzur jest najladniejsza i sie wypowiedzialam ze 3 i 2. a fryzury piwa sa dla mnie okropne i wyrazilam swoje zdanie. fryzury autorki mi sie podobaly:)nie ma we mnie jadu:)wyrazam swoje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
laryss - podoba mi sie Twoja, sliczna i naturalna, a fruzury, ktore piwo sprezentowala jak dla starych bab:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:41 lolkak boze piwo jaki Ty masz gust??????????????????????? sama robisz te fryzury czy co, bo nie wierze, ze komus moze sie podobac taka masakra w stylu 20 lat do tylu ani ladne, ani gustowne, ani dobrze wykonane nie podobają ci się ? ok twoja sprawa ale nie pisz, że niby gustu nie mam i inne pierdoły bo nawet mnie nie znasz :O i nie wiesz jakie mi pasują a jakie nie. Zresztą te fryzury dałam tu aby doradzić autorce a nie po to abyś ty mnie najeżdżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama robisz te fryzury czy co, bo nie wierze, ze komus moze sie podobac taka masakra w stylu 20 lat skoro takie fryzury są to znaczy że komuś się podobają, mnie osobiście podobają się nieco inne. A jeżeli chodzi o styl lat 20 to chyba trochę się zamieszałaś bo wyglądają raczej tak http://www.stylistka.pl/images/article/948/8192_318x500.jpeg http://img27.imageshack.us/i/92726518.jpg/ czy nawet tak ;) http://weddingsisters.pl/wp-content/uploads/2009/10/suknie_slubne_lata_20-5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkak
wiem jaki masz gust, bo chyba przyklady fruzur, ktore dalas go ukazuja, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jaki masz gust, bo chyba przyklady fruzur, ktore dalas go ukazuja, nie? - wcale nie :D pisałam, że podobają mi się nieco inne ale TE CO PODAŁAM TU NIE UWAŻAM ZA NAJGORSZE, zrozum co pisze. Lubię np też koki ale autorka pisze ze nie chce wiec jej na siłę nie wciskam koków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za syfff
lolkak - nudzi ci się? wiesz od czego jest forum? od doradzania a nie głupiego krytykowania, nie podoba ci się nie krytykuj i każdy będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BędęTwojąDziś
A mi się jedyneczka podoba. Generalnie trzeba przetestować 3:) Wiadomo, jak ktoś wspomniał wyżej, wszystko zalezy od urody, kreacji, a nawet stylu wesela, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ładna ale czy przetrwa tańce? kosmyki z boku chyba szybko opadną.." Moja jedna kolezanka miala wlasnie takie rozpuszczone wlosy spiete troszke na bok i nic jej sie nie rozwalilo:) Jak ktos ma podatne na ukladanie wlosy to nic sie z fryzura stac nie moze. Ja z kolei musze miec upiete bo te piekne loczki by mi sie rozwalily pewnie po godzinie. Skoro autorka chce miec taka fryzure to znaczy ze lepiej zna swoje wlosy niz my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobór odpowiedni....
dziękuję za odpowiedzi i podesłane linki. Fryzury podesłane przez Was chętnie obejrzałam, niektóre mi się podobają, ale biorę pod uwagę którąś z tych trzech, które podałam w pierwszym poście. Włosy niestety mam proste z natury i dość cienkie, także nie wiem, jak długo loki wytrzymają, ale mam nadzieję, że fryzjerka zrobi mi fryzurę tak, że po paru godzinach dalej będę miała kręcone włosy, a nie proste. Widzę, że 3 podoba się najbardziej, a i myślałam o przedziałku z boku, bo taki mi bardziej pasuje i o jakiejś ozdobie albo kwiat albo małe białe różyczki we włosach, fryzjerka doradziła raczej różyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimozaa
Nie wiem co za glupia moda na jakies termoloki a'la dziewczynka do komunii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×