Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bosssman

Która z Was dziewczyny miała/ma sukienkę z kolekcji Annais Bridal?

Polecane posty

Gość Bosssman

Bo wciąz tylko La Sposa, Madonna i takie tam. A nasze suknie? Też przeciez są piękne. Zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KairaK
ja - model kristi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez madonna
przecież madonna to nie marka sukien, tylko nazwa salonu. kiedy to do was wreszcie dotrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Annais to chyba nie jest polska firma? czy sie myle? ja bede miec suknie szyta na wzor Annais Rita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest polska firma, ale często można spotkać kolekcje w naszych salonach. Rita jest przepiękna -gratuluję wyboru! Ja wybrałam moon - tak wiem, na modelce wygląda nieciekawie i został juz tu odpowiednio \"zjechany\", ale dla mnie i tak pozostanie jako moja wymarzona suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) spodziewalam sie komentarzy w stylu \"przeciez to firanka\" Rita na modelce na zdjeciach kolekcji tez nie jest oszalamiajaca, prawodziwego uroku nabiera na realnych pannach mlodych, tak ja wyszukalam i sie zdecydowalam Z Moon jest to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw wybrałam, a potem zobaczyłam na zdjęciach i sama byłam zaskoczona... moim zdaniem modelka ma zbyt duże koło do tego fasonu a zdjęcia są zbyt jaskrawe i widać na nich bardziej "zarys" sukni niż ją samą. "Twoja" modelka przynajmniej ma zdjęcie w miarę normalne... w ogóle zdjęcia tej kolekcji w większość wyglądają bardziej na artystyczne niż prezentujące same suknie, nie wydaje Ci się? I również dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się zastanawiałam czy Annais Bridal to rzeczywiście firma \"powstała w 2005 r. w Stanach Zjednoczonych\" a \"Od 2007 r. także polskie przyszłe panny młode mają możliwość wyboru na najważniejszą suknię swego życia kreację z Annais Bridal\" (źródło http://www.annaisbridal.pl/pl/firma.php); przegooglowałam Annais Bridal i jedyne strony po angielsku to są anglojęzyczne wersje stron polskich sklepów; nie znalazłam nic o Annais Bridal na żadnej amerykańskiej stronie (może firma całkiem przeniosła się z USA do Polski??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa - to faktycznie będziesz wyglądała jak Księżniczka :) I biorąc pod uwagę Twoją opinię na temat zdjęcia potwierdzasz też to o czym już tu z j3nny dyskutowałyśmy - zdjęcioa kolekcji w większości są FATALNE i nie ukazują walorów sukienek - a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a princessaa hehe wzielo sie od kocurki ktora znalazlam z taka obroza:-) nie od moich upodoban:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Annais, Kristi. \"Firma Annais Bridal powstała w 2005 r. w Stanach Zjednoczonych. Jej założycielką jest projektantka polskiego pochodzenia – Anna Ismenska. \" Może dlatego są dostępne też w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadze salon slubny i kilka lat temu posiadalam suknie Annais w swoim sklepie Naprawde mieli piekne modele klientki byly zachwycone ale wtedy byly to suknie szyte w Usa. Byla to jeans z lepiej sprzedajacych sie marek na rynku polskim Obecnie sukienki Annais sa szyte w Chinach. We Wroclawu znajduje sie glowny dystrybutor firmy Annais. Niestety niczym die nie roznia od tanich chi skich masowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×