Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzychu nie Zbychu

Który pierścionek spodoba się mojej dziewczynie??

Polecane posty

Gość Krzychu nie Zbychu

Kocham bardzo moją dziewczynę i chcę jej sprawić przyjemność na urodziny. Hmmm... pomyślałem o pierścionku... a, że tutaj są kobiety to mnie najlepiej zrozumieją i doradzą. Proszę powiedzcie, który chciałybyście dostać to na pewno naświetli mi który się też jej spodoba: http://slubowisko.pl/products/view/1183/pierscionek_crystallized%E2%84%A2__swarovski_elements__kemonart/satff_sc/pierscionek_swarovski_pierscionek_srebrny_swarovski_bizuteria_swarovski_kemonart http://www.bankier.pl/static/att/41000/1715044_Model1337bialy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ring namber 2
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
zdecydowanie 2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta2222222
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyggtderswes
2 mam taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu nie Zbychu
Wiedziałem, że kobiety to umieją doradzić. Hmmm.. ale moja dziewczyna powiedziała właśnie, że nie chce stereotypowego pierścionka. A mi się wydaje, ze 2 właśnie jest stereotypowy. A co z 1??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgdfgdfgfgdfgdf
http://chce.to/content/meli1990/big.64689.DC19B67C-5AB9-48A3-ABB2-1364E383472A.jpg ten jest najpiękniejszy, przyznam sie szczerze ze nie przepadam za zółtym złotem zawzse nosze srebro, białe złoto jets fajne ale piersionki z białego złota wyglądaja identycznie jak te srebrne a srebrny pierscionek nie wyglada jak zareczynowy :( dlatego powiedziałam facetowi ze chce zółte złoto ;d mam cichą nadzieje ze kupi podobny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fgfdgdfgdfgfgdfgdf akurat zupelnie mi sie nie podoba.zolte zloto kojarzy mi sie z tandeta:P Tylko biale zloto ewentualnie z dodatkiem zoltego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz nr 2 chłopie.. Sporadycznie wszystkie się tutaj zgadzamy, a w tym temacie krzyczymy jednym głosem.. Coś w tym jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to 2
taki fajny klasyczny, no chyba ze lubi jakiś mały szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to 2
no tylko że wyglada bardzo zaręczynowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz gustu swojej ukochanej?dziwne troche. ja bym wolala drugi gdyby nie byl tak strasznie sterczacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni pierscionek jest bardzo piekny. Model 1337. Ale jest to typowo zareczynowy model i wzor pierscionka. Moze na urodziny cos bardziej niezobowiazujacego. Z kolorowym oczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na urodziny jako prezent nadaje sie bardziej na przyklad zawieszka do lancuszka, jakies serduszko a nie zareczynowy pierscionek model nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł. Sprawdź sobie może na stronie allinside.pl tam są przepiękne pierścionki, jeżeli to będzie za mało to możesz dokupić jakąś ładną szkatułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby jej się spodobał najlepiej aby ona wybrała są różne gusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×