Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ines1983

KTORY WYBRAC ZESPOL NA WESELE?????????????????????????????????

Polecane posty

Gość ines1983

dziewczyny, mam kilka zespolow do wybrania.. Zespół "GANG MUSIC" SHOOTER'S BAND YELLOW MELLOW CHIMERA BAND szczegolnie jestesmy zainteresowani SHOOTER'S BAND, ale oni graja tylko na keybordzie.. moze u was jeden z tych zespolow gral i mozecie sie podzielic opiniami bo juz zuplenie zglupialam;/ i nie wiem co wybrac:( chimera jest tanszy a pozostale w tej samej cenie.... dziewczyny pomozcie;(((... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale nie drzyj się tak
to nie obora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsmak
Atrybut tel.602514529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia -mizia
hahahah znalazl sie idiota ktoremu sie nudzi... SAM SIE NIE DRZYJ!!!!!. sluchaj ja slyszlam dobre opinie o tym shooter's band...niby maja ten jeden instrument ale ponoc wesela niezle rozkercaja i spiewaja slicznie.. moja kolezanka byla na weselu jak grali i swietnie sie bawili... ponoc piosenki tak spiewaja ze czasem nie wiadomo czy orginal czy ich wykonanie;) yellow mellow i gang music tez maja niezle opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale nie drzyj się tak
Myślę że to jednak Ty się drzesz. Nie wiem czy wiesz, ale drukowane litery oznaczają krzyk na kafeterii. Nie znasz regulaminu? To go poznaj, leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten shooter to wiocha
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili34
spadaj gamoniu:))) KRZYK TO ZDROWIE!!!! i nie zasmiecaj watku....bo twoje 10gr jest tu nie potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines1983
a skoro uwazasz ze wiocha to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale nie drzyj się tak
Chyba śmiech...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale nie drzyj się tak
I mówi się 3 grosze...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten shooter to wiocha
posłuchaj wokalów na stronie wiocha jedzie na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten shooter to wiocha
no i w końcu jak masz placic to nie tylko za darcie sie do mikrfonów ale też za granie nainstrumentach przypadkiem widziałem ich na Torwarze wizualnie sie nie czepiam,ale muzycznie cienko,ze o wokalu tej skarpety nie wspomne a biorą 2800-3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia892
dokladnie to biora 3500 ale wokale maja sliczne. jeden z najlepszych zespolow jakie slyszlam grali u mnie na weselu i goscie byly zachwyceni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines1983
dobra kazdy ma swoj gust ale wokale to maja jedne z najlepszych jak sluchalam na stronkach zespolow:) a innych zespolow ktore wymienilam nikt nie zna???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kici
grali ? :-p jestespewna ze to własciwe słowo ? odpalali mp3 z magla:-p do de cover możesz zajrzeć - i ...wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines1983
eh u kogos grali????? czy kazdy bedzie tylko pisal o stronach interentowych itd?? czy ktos mial ktrorys z tych zespolow na weselu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no yellow mellow
możesz soboe darować,słyszałam ich na zywo na wesele w tym roku bardzo przecietnie repertuar tradycyjny czyli Cyganeczka Zosia i Gigolo :o daj sobie spokój zespołu szukaj po znajomych,ktoś pewnie był na weselu w tym roku w ten sposób trafisz tylko na tzw.Kominiarzy :-p czyli takich co w tygodniu pracuja a w sobotę sa "artystami" Przejdż sie po pubach.Dobry zespół gra w Arkadii w W-wie, albo w Yesterdayu,też w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! ja będę miała zespół Shooter\'s band. uważam ,ze sa swietni. Słyszałam ich wokale na żywo i uważam ze nic im nie brakuje. Poza tym sa bardzo elastyczni, zarowno jesli chodzi o muzyke jak i o prowadzenie, mają klasę, czego chciec więcej... Aha i widziałam jak ludzie szaleja przy ich muzyce, to mi wystarczyło ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Twoja opinia efcia
albo jesteś glucha jak pień,albo nienormalna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość road manager
a skąd jesteś to ci coś dobrego doradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weszłam na stronę
wokalnie jest ok.ale za jeden instrument 3500zł.to przesada poza tym to są te same aranże co i u innych.Chyba kupione w internecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten shooters band
to taki drugi Fortepian:o wszystko z mp3 a i wokale czasami nadaja z tzw.100-ek ...bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich krytykujacych: słyszeliscie ich osobiście??? ja tak ;))) Śpiewaja na zywo, aranżacje robia sami( nie kupują w internecie) i maja sliczne głosy. Wole jeden fortepian ( jak to ktos ujął) i trójke dobrych wokalistów niż za głośną perkusję zagłuszającą miernego wokalistę/wokalistke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno... rozumiem ze te złośliwe docinki to od zrospaczonej konkurencji ;))) Jestem spod warszawy, chetnie posłucham rady ale co do zespołu to już jestem zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie konurencja
w dupie mam co myslisz,uważam tylko ze wydawanie 3500 na kogos kto rżnie ludzi na zywca jest przesadą,ale to Twoja sprawa. Tak sie składa,że znam tez zespoł i nic do nich nie mam,ale zapewniam Cie ze aranzy sami nie robią.Oni nie odrozniają Ddur od d mol więc jak sie nie znasz to sie nie kompromituj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie konurencja
prawdziwa konkurencja nie musi sie chyba uciekać do tego typu watpliwej antyreklamy.:-p Rad żadnych nie daję,nie moja branża :-p Może jak Cie stać na wyrzucanie pieniędzy weź sobie Lady Punk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu sie tak goraczkujesz skoro nie jesteś konkurencją???? Zastanawia mnie jak ludzie po szkole muzycznej moga się nie znać...i skąd tylu zadowolonych z ich usług ludzi i właściwie jaki masz interes zeby źle o nich mówić. Wcale nie uważam ze 3500 to mało ale mysle ze sa warci swojej ceny. Organizujesz teraz swoje wesele????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw piszesz \" Oni nie odrozniają Ddur od d mol więc jak sie nie znasz to sie nie kompromituj\" a potem \"Rad żadnych nie daję,nie moja branża \" - to na jakiej podstawie twoja opinia??? W tym momencie robisz im bardziej reklame niz antyreklame, a Twoje uwagi na niskim poziome sprawiaja tylko ze jestem zadowolona z wyboru zespołu, bo wiem ,że poprostu nie byłeś/byłas w stanie docenic dobrej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka23
Efciu co sie przejmujesz przecież takich tu gromy na kafeterii :P Gdzie można posłuchać jakiegoś demo albo cokolwiek tego zespołu? (Shooter's band)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka23
Da daaa :D mam juz ich stronkę, ściągam miusic i jak ktoś chce to powiem co ja o nich sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×