Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mańka___

kucharka na ślub ...

Polecane posty

Gość mańka___

dziewczyny ile płaciłyście za kucharkę na wesele? mm zamiar wybrać się do takiej która "bierze" 30 złotych od osoby, gotuje świetnie plus sprzatanie sali po weselu plus poprawiny plus strojenie stołów. i jak mysliie ile zapłacę za zakupy dla 120 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płacę mojej
Czy w tej cenie Twoja kucharka opłaca też kelnerki i panie do zmywania czy płacicie im swoją drogą? i jeśli tak to czy tylko na sobotę czy na wszystkie dni? ja płacę 6 zł od talerzyka, sprawdzona bo robiła wesele u mojej siostry. nie piecze tortu. szykuje wesele od środy-czwartku (zależy ile osób), po weselu ona i kelnerki szykują jedzenie na poprawiny (wstawiają do lodówek, żeby było gotowe na drugi dzień), salę sprzatamy sami (tzn. nie kucharka tylko we własnym zakresie, właściciel ma sąsiadki, które biorą 200 zł za sprzątanie i pewnie je weźmiemy). oprócz tego wynajmujemy też kelnerki po 250 zł i panie do zmywanie po 200 (za sobotę oczywiście, jeśli chodzi o szykowanie to ona może też je wziąć ale wtedy nie wiem ile biorą za dzień) co do zakupów to nie mam pojęcia ile mogą wynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka___
zmywanie i sprzatanie wliczone z przygotowanie stołów do poprawin i przygotowaniem jedzenia na drugi dzien kurcze 6 zł a 30... jest róznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka___
kelnerki w zestawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
To ile zakupy będą kosztować zależy od tego co i na ile osób chcesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascyn
zajmowałem sie troche przy weselach i wiem z doswiadczenia ze lepiej powierzyc sprawe ludzi na kuchni itp jednemu konkretnemu osobnikowi. Podejrzewam z tego co piszesz ze chodzi Ci o jakas straznice czy cos w tego typu wiec ja proponuje znalesc jednego konkretnego Kucharza a on sobie juz swoich ludzi znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka___
to jest jedna konkretna kucharka i jej ludzie:) z tym że zakupy będę robiła sama. w sumie ona mi powie co i jak, chciałm po prrostu mieć jakikolwiek punkt zaczepienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płacę mojej
właśnie dlatego jest taka różnica, bo masz w cenie kelnerki :) a co do produktów to zalezy jakie dania, jakie przewidujesz porcje itp. moja kucharka też przygotowuje stoły, ponad to jej córka układa też kompozycje kwiatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Zespół kucharek ( mają swoje kelnerki, sprzątają, myją itd.) oczywiście, że to kucharki na weselu rozstawiają talerze, napoje itd.. a niby kto? Przeważnie niezaleznie od ilości osób biorą 2.200 - 2.500 zł. Ja rozstawiam tylko wtedy, kiedy są tak powolne, a mi się śpieszy zeby wyjść z sali. Nie wiem ile masz gości ale możesz sobie to jakoś wyliczyć. Przewaznie są to wesela na 100-150 gości za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz
kucharki sa nieogarniete w kuchni tak samo jak niesmiałe kobiety w łużku... do Kuchni jest potrzebny facet, prawdziwy kucharz a nie baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele-organizacja
WITAM ;) Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych tj. wesela, komunie, chrzciny itp. Młody, energiczny i niebojący się wyzwań zespół "obgotuje" i obsłuży każdą imprezę. Duża elastycznośc w ustalaniu menu i cen. Pozdrawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a dla was trzeba dać jeść czy bierzecie swoje kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna frania83
to ja was wezmę jak bierzecie swoje kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
polecam catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moumine
Imbir czy również organizacja w Łodzi ? odezwij się na maila moumine89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY ADRES
WITAM, ZAJMUJEMY SIE ORGANIZACJA WIELU IMPREZ OKOLICZNOSCIOWYCH, TAKZE WESEL. CENA ZALEZY OD WYMAGAN KLIENTA ALE STANDARDOWO TO OK 20 ZL. OD OSOBY. POZDRAWIAM PAWEL w razie pytan: pawel.egon1982@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wam fajna i dobra w tym co robi kucherke , robila mi teraz wesele bylo super , robi wszystkie imprezy . okolicznosciowe , komunie , imieniny , itp. numer 600203984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś poda namiary na kucharza lub kucharkę z okolic kalisza??dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam polecam mila i dobre pania do imprez na wesela , ustali meni wyliczy , super gotuje robia mi wesele 600203984 polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula S
dolnyśląsk - kucharka weselna super gotuje ma swoją ekipę kelnerek , robi zakupy oszczędzając kupe kasy 668362816 Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Lewandowska
A nie lepiej catering a nie kucharkę? Restauracja Na Skarpie ze Świdnicy ma bardzo dobre jedzonko i cenowo też to dobrze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na slubie w tamtym miesiacu i fajne bylo to, ze po uroczystosci taksówki nas odwozily do domu, wiec nie trzeba bylo sie o to martwic www.radiotaximpt.krakow.pl :) fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja brała 10 zł ....a robiliśmy wesele na 150 gości wiec to chyba normalna cena. Pani mielismy tylko dostarczyć wszystko co nam napisała i co my chcieliśmy. Tort we własnym zakresie i tp. Wędlinki i miesa wybralismy się do sprwadoznej masarni http://czachorowskamasarnia.com.pl/ maja naprawde dobre wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinkaFiga
Po co kucharka, lepiej kup sobie gotowy catering okolicznosciowy, najlepiej z mrrollo, bo tanio i super dobrze i smacznie. Pewniejszy wybor wedlug mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdabelaada
Witam oferuje ogólny catering tzn. Jestem w stanie dopasować się do oczekiwań klienta,czy to bedzie catering z dowózką czy na miejscu oraz z obsługą. Menu jest dowolne my podajemy swoje albo dopasowujemy do potrzeb klienta. Organizujemy wesela,komunie,stypy ,imprezy firmowe,imprezy okolicznościowe Ale jesteśmy otwarci na pomysły i na propozycje. Można też u nas zamwówić nie tylko catering ale organiacje pełną lub poszczególną wesel i imprez. Strojenie sali i wiele innych... Zapraszamy :) Dodam że przepisy które mamy są przepisami naszych babć i zwracamy uwagę aby wszystko było dopięte na ostatni guzik jak najlepiej. Robimy z serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2017 o 13:40, Gość EwelinkaFiga napisał:

Po co kucharka, lepiej kup sobie gotowy catering okolicznosciowy, najlepiej z mrrollo, bo tanio i super dobrze i smacznie. Pewniejszy wybor wedlug mnie :)

Catering to największa tandeta, tych dań nie da się konsumować - niestety taka nastała moda ! 

Catering dba o wygląd dań a nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×