Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuponek

Kupon totka zamiast kwiatow. Czy udalo sie wam cos wygrac?

Polecane posty

Gość kuponek

Pytanie kieruje do tych, ktorzy na swoj slub od gosci zamiast kwiatow zazyczyli sobie kupon totolotka: czy udalo wam sie cokolwiek wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaala
moj brat mial 250 kuponow srednio po 2 zaklady wygral... dwie trojki.... poza tym jak dla mnie to jakies naciaganie... kopertki kupony i co jeszcze wymysla? lepsze miski bo przynajmniej da sie biednym dzieciom albo do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuponek
Tak myslalam hihi:) Ale przynajmniej bedzie kupe zabawy przy sprawdzaniu;) Co do miskow, to moze jestem egoistka, ale wole te moje kupony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mt zamiast kwiatów poprosiliśmy o książki z dedykacją i okazało się trafieniem w dziesiątkę! Zadna się nie powtórzyła a tematyka była bardzo rozpięta- od pieknych atlasów i albumów, po książki kulinarskie, opowiadania, przewodniki, poezja- no po rpstu super :) Każdy się wpisał i teraz mamy extra pamiątkę :) Każdy kupił książkę na miarę swojego portfela i było ok :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam toto lotki i nikt sie nie obrazał że właśnie to wybraliśmy zamiast kwiatów. bylo 120 gości, mnóstwo kuponów, sprawdzalismy w totalizatorze prawie godzine czy cos wygralismy, bo tak normalnie, ręcznie nie dalo by rady bo na każdym kuponie bylo po ok. 10 zakładów, czasem wiecej- trafilo sie trzy trójki, dostalismy tez kilka kuponow zdrapek. w sumie za wszystko dostaliśmy 70 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuponek
Lepsze 70zl niz kupa zwiednietych kwiatkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie bo ide na taki
slub, gdzie prodza o kupony - jak wyscie je dawali, jakis bukiet z nich? po ile tych kupoionow dac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden kupon może
być kilka zakładów w kopercie razem z kasą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszy raz ide na wesele
mam pytanie - kiedy te koperty sie wrecza - przed kosciolem przy zyczeniach? A nie zgubia? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn koperty z kasa kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy jakies 20 kopert, wygralismy okolo 100zl. mala wygrana ale nie zaluje ;) moim zdaniem kwiaty to strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem co ludzie sobie
usrali sobie z tymi miskami (bylam, na praktykach w DD)??? Przeciez one w domach dziecka nie sa potrzebne bo dzieci maja ich za duzo ;/ Na przyszlosc radze sie zorientowac co danemu domu dziecka brakuje bo na pewno nie sa to zabawki. Najczesciej brakuje podstawowych artykulow zywnosci typu maka, cukier. A dzieci najbardziej to by sie chyba ucieszyly ze slodyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgesest
tak, znajowi wygrali 5000 i pojechali za to w podrusz poslubna:) A tak na marginesie, to kiedy daje sie prezenty?????Bo ide na wesele i nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wre4t45y67y
boze kochany, mialo byc "podróż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha w podrusz fajne
:) My trafiliśmy trzy trójki, ale dostaliśmy tylko kilka kuponów, i była to inwencja własna gości. Co do prezentów - to różnie. Niektórzy dają pod kościołem. Niektórzy w trakcie wesela polują na młodych i wręczają. Inni przy wyjściu. Ja wolę dać pod kościołem, ale kiedyś zobaczyłam, że pod kościołem nikt nic nie daje, więc też nie dałam i tachałam pakę z prezentem aż do knajpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem to doskonale
ostatnio idąc na wesele dawaliśmy kupon. Ale w domu mieliśmy drugi, z takimi samymi numerami, just in case... Wstyd mi się do tego przyznać, ale też bym chyba nie przeżyła, gdyby akurat tam padła 6, a ja oddałabym kupon. Oczywiście nie było nawet trójki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gnarled_tree
nie potrafisz czytać?? nie widzisz jaki jest temat?? wyjeżdżasz z książkami a co ma piernik do wiatraka??? sękata zmień sposób wypowiedzi bo ten jest za bardzo rzucający w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jha tez idac na slub
i dajac mlodej parze kupoin wczesniej takie same skreslilam :P A co niech 2 osoby trafia 6 jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym kupownow nie dala
, we lbach juz sie poprzewracalo :O moze niedlugo zazycza sobie akcje jakichs firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poprosila o karme dla zwierzat ze schroniska albo slodycze,jakies gry dla dzieci:) Szczesciem trzeba sie podzielic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuponek
Ja sie ewentualnie podziele, jak juz trafie te moja szostke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj od razu poprzewracało
ze poprzewracalo we łbach, tak naprawde pomyslec to na te kwiaty trzeba min wydac 30 zł, czasami mlodzi od razu wyrzucają je do kosza bo w domu nie ma miejsca na nie a tak kupon totka kosztuj 2 zł, kupmy ich 5 dla pary mlodej wychodzi 10 zł jesli nic nei wygrają to pojdzie do kosza tak samo jak i kwiaty ale jest mozliwosc ze mozna wygrac, to czemu z tego nie skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym kuponow nie dala
bo to co ze kwiaty pojda do kosza, to taki symbol, zacznijmy od tego ze nie wydaje na kwiaty nigdy 30 zl, szkoda kasy :O a kupony totolotka ot dla mnie taki zenujacy materializm, bo wiadomo ze licza na jakas wygrana, karme dla schroniska, zeszyty czy przybory szkolne jak najbardziej bym kupila, ale kupony, never :O od razu mi sie kojarzy to z parka ktora liczy za zwrot kosztow wesela z kopert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku ale zwrot kosztów
wesela a wygrana w totolotka to dwie zupelnie inne sprawy przeciez praktycznie 95% ludzi wygrywa od 100 do 300zł nawet jak wesela sa na 150 osób, to jest fajna zabawa same sprawdzanie tych totków, zreszto neiwiem jakim symbolem jest dla ciebie wiązanka którą dajesz ja tam nigdy nei kupuje kwiatów, zawsze jakz mezem kupujemy prezenty czy na imieniny, urodziny, dzien babci, matki czy dzien kobiet (oczywiscie jak kupujemy dla naszych babc, matek i innych kobiet z rodziny) nigdy nei kupujemy kwiatów bo to szkoda kasy, te 25-30 zł na kwiaty które postoją ze 3 dni i pojdą do kosza a w dobroczynnosc nie kazdy chce sie bawic, zreszto jesli pary chcą byc takie milosierne to neich odpalą z prezentów z 30% na dom dziecka czy schronisko i tyle a nie kazac latac do kosciola z torbą karmy:O no i wyobrazam sobie te twoje kwiaty:O jak tobie szkoda wydac na nie 30 zł, pewnie bukiet z margaretek (z jednej gałązki:O) owinięty folią, dziewczyno ty chyba straszną sknerą jestes totolotka nie dasz bo nie daj boze wygrają, bukietu ladnego nie kupisz bo szkoda kasy hehehhe smieszy mnie to ja jak idę do kogos nie wazne czy na urodziny, wesele, czy zwyklą imprezkę zawsze staram się kupić coś co zadowoli gospodarzy a do tego coś co bedzie ladne efektowne więc jesli ktos chce kupony to dlaczego mam ich nie kupic, zawsze kupuje ba nawet za całą sumę którą przeznaczyłabym na wiązanke a więc przewaznie 15 zakładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kupony to mega kretynizm. Pomyśl sobie - idzie ponad 1000 złotych na taki bzdet. Postawiłabyś swój tysiąc złotych na Totka? Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×