Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZuzannaM

Kwiaty na wesele

Polecane posty

Cześć dziewczyny, czeka mnie za nie długo wesele. Fajnie, ale kompletnie się nie orientuje jakie kwiaty dać Młodej Parze... Dla mnie istnieje tylko czerwona róża, sama ten kwiat uwielbiam i do tego jest uniwersalny, ale na wesele to chyba nie bardzo.... Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiaty kwiatami zwiedną i tyle bedzie. lepiej kupic dobre winko albo cos innego , bo kwiaty na prezent ? potem leza uschniete takze wiesz .:) a jak uparcie kwiaty to do kwiaciarni i popros o zrobienie bukietu na wesele, a jak nie poszukaj propozycji w internecie ;) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty, to nie jest prezent. To symbol. Mają zwiędnąć. Dobre winko, to jest prezent, ale dobre winko kosztuje tyle co bardzo ekskluzywne kwiaty. Można winko wypić i mieć po nim kaca. Pazernym i uzależnionym winko, nawet to w cenie taniej róży będzie pasować lepiej. Ja wiedząc, że za cenę skromnego bukietu dobrego winka się nie kupi, wolę kwiatki, a nie byle jakie wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wino też nie przekonuje...tzn na prezent urodzinowy jako w zasadzie dodatek do prezentu to ok, ale na wesele? chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym planujemy poprosić o książki z dedykacją zamiast kwiatów. Co zrobię z 70 bukietami? A tak to można sobie ładną biblioteczkę założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wino nie przekonuje. Raczej nie poszłabym na ślub z flaszką. Jeśli już to tylko kwiaty do prezentu, bo co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobisz z 70 książkami, z których zainteresje cie może kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem. Ja polecam jakiś mały ładny bukiecik. Jeśli chodzi o kolor moim zdaniem w tonacji jasnej - pudrowy róż, kremowe itp. Czerwone róże raczej nie bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jakoś opcja z winem na wesele też nie przemawia... Książki - ok, ale nie wiem też jakoś tak nie bardzo.... Kurcze już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki są ok, ale nie jak wszyscy je kupują. A wino tak jak pisałam nie jest dobrym pomysłem - raczej na urodziny/imieniny. Ja zdecydowanie byłabym za bukietem - nie koniecznie jakimś super dużym i kopertą z kasą - nie będzie wtedy z pewnością sytuacji z nietrafionym, albo powielonym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wino nie? Lepsze kwiaty które padną za 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zamiast kwiatow prosimy o karme dla psow , ktora pozniej zawieziemy do schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli pomagacie biednym zwierzątkom rękoma gości? :D To szczyt hipokryzji. Lepiej przekazalibyście np. 10 czy 20% zawartości kopert na wspomaganie schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja musialabym z ta karma wejsc do kosciola, bo dopiero po mszy wujostwo mnie podwiezie do domu weselnego, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo gość
jak ktoś chce byc wielkoduszny w dniu swojego ślubu to niech wyjmie z koperty 1000 zł i kupi karmę zwierzakom albo zabawki chorym czy biednym dzieciom i je zawiedzie jako prezent od siebie , a nie prosi gości o przynoszenie Bóg wie czego na ślub i robienie z siebie wielkiego darczyńcy. Do życzeń pasują kwiaty, ostatecznie czekoladki lub alkohol a nie karma miśki czy zabawki.. Do Autorki: zdecydowanie na ślub pasują jaśniejsze kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie przesadzajcie....co to za problem, ze mlodzi chca komus pomoc w zamian za to ze goscie nie przyniosa kwiatow tylko co innego...jestescie chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nie młodzi pomagają tylko goście, a ma to wyglądać jak pomoc młodych. A ja jako gość gdybym chciała pomóc, to sama poszłabym do schroniska z karmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Ja wybieram się niedługo na wesele i MaM zamiar wziąć wino chyba ze młodzi poprosza o cos innego to się do stosuje. Nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech mlodzi ze swej kieszeni kupia jedzenie dla zwierzat i zawioza-moze nie kazdy z gosci wyraza taka zgode? Kwiaty na slub sa jak nabardziej na miejscu i swiadcza o szacunku do danej osoby.Z flaszaka wina to mozna leciec na urodziny albo impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę, kwiaty mają symboliczne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wesele w górach, 2 dni później będę już w domu na Kujawach. I na co mi te kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 1982
często młodzi zostawiają część kwiatów w kościele więc chyba lepiej symbolicznie kwiaty (bo wypada) a kwotę przeznaczoną na bukiet dołożyć do prezentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiają ale te z wystroju. U mnie prezenty daje się pod salą weselną, więc jakoś nie wyobrażam sobie, żeby młodzi specjalnie wracali do kościoła, żeby oddać kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? a Ci co przychodzą tylko na ślub a nie są zaproszeni na wesele tylko na ślub specjalnie gdzieś jadą, żeby wręczyć kwiaty i złożyć życzenia?;) nie spotkałam się ze składaniem życzeń/dawaniu prezentów nie pod kościołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się spotkałam, bo jak np. na 17 i 18 są śluby, to ci wychodzący i składający życzenia przeszkadzają tym następnym. I msza się opóźnia. Oczywiście, że są ludzie, którzy są tylko na mszy, ale ile ich jest? 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie daje nigdy kwiatow,tylko do koperty wkladam 50 zl wiecej,a jak ktos pisze ze chce wino to kupuje takie wino marki wino za 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast bukietu kwiatow na ktore wydasz i tak 30 / 40 zl daj jakis skromny upominek np. kieliszki do wina ladnie zapakowane itp. Napewno mlodym sie bardziej spodoba niz 50 - ty bukiet kwiatow ktory za 3 dni wyrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem przyszłą panną młodą, mam mieszkanie i 5 zestawów kieliszków. Na co mi kolejne 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazerne panny młode!!! Nie stać was na kieliszki, ksiązki, wino że musicie o nie żebrać swoich gości? A jak nie wiecie co zrobić z 50 bukietami kwiatów to w zaproszeniu zaznaczcie że nie chcecie kwiatów ale też żadnych zamienników. A ta od karmy dla psów to chyba na łeb upadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie żebraj też o kasę z kopert i w zaproszeniu pisz, że nie chcesz prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×