Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

kwiaty z bibuły

Polecane posty

witam, co myślicie o kwiatach z bibuły?? myślę nad zrobieniem kilku bukietów do ozdoby domu weselnego, np.róże, słoneczniki, kwiaty wiśni itp, dziękuje za odpowiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaaa
Tandeciara z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już widzę że
Ślubniczka 2012 zakłada kolejny temat to zastanawiam się co ta kobieta "tandetnego" znów wymyśliła albo jaki idiotyczny problem znowu ma. Kobieta która ma już rodzinę powinna skupiać się na ważniejszych rzeczach a nie na takich błahostkach. Sama wymyślasz sobie coraz to głupsze rzeczy i nie mam pojęcia po co. Masz już dziecko, powinnaś być dojrzałą kobietą bo już wiele przeszłaś a zachowujesz się jak głupiutka nastolatka. Może nawet niektóra nastolatka ma poważniejsze problemy niż ty i jest mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przezywa
wszystko jak swinia okupacje...zygac mi sie chce jak widze jej tematy i te gryzmoly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...niedługo
slubniczka zacznie pytac jakie majty ma wlozyc,albo co gorsza czy ma sobie wsadzic tampona czy podpaske.... Kobieto opamietaj sie!!!! Ile masz lat?! Jesus Christ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że każdy może
mieć jakiś problem i może założyć temat ale żeby zakładać x tematów. Już nawet nie wiem ile ale Ślubniczka 2012 jest wszędzie. Boję się że otworzę pewnego dnia lodówkę i też tam będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego że mam dziecko? to mnie dyskwalifikuje aby coś zrobić?? mam na myśli te kwiaty http://kwiaty-z-bibuly.pl/04/jak-zrobic-cesarska-korana.html?pid=92 http://kwiaty-z-bibuly.pl/02/sloneczniki-z-bibuly-jak-zrobic.html http://kwiaty-z-bibuly.pl/01/jak-zrobic-kwiaty-wisni.html http://kursykrokpokroku.blogspot.com/2011/02/kurs-krok-po-kroku-roze-z-bibuy-z.html to az takie okropne?? watpię, ale wy i tak jesteście co poniektórzy upośledzeni bo tylko krytyka, żeby ona jeszcze była normalna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
okropne i tandetne, jeśli chcesz ozdobić dom, to zainewstuj trochę kasy w świeże kwiaty- przynajmniej będzie to wyglądało elegancko i z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meena
Patrząc obiektywnie, to tego typu "rękodzieło" może co najwyżej sprawić, że czyjś pokój stanie się bardziej przytulny... Ale na pewno nie jest to elegancka, weselna ozdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zauważyłaś
ale w eleganckich restauracjach nie znajdują się sztuczna kwiaty a prawdziwe. Ciekawe dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ^
Poziom ze ho ho to było modne 20 lat temu idz z duchem czasu Kobieto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie lubię ściętych kwiatów, mam zrobić coś co mnie denerwuje i irytuje?? nie będę się zmuszać, kupuję tam kwiaty gdzie muszę czyli do kościoła i swój bukiet, i tyle, a w domu weselnym mogę zrobić co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę robić czegoś co robią wszyscy bo taka moda, jak była moda na pocięte ręcę od zyletek to znaczy ze ja też mam sie ciąć?? robię to co lubię i to co mi sie podoba, a gdzie jest napisane ze kwiaty z krempliny są nie modne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ^
to zrób to co lubisz nawet ładnie wygladaja tylko czy umiesz je zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest duza suma
jak wreszcie wezmie ten slub to przetsanie pisac na ten temat,bo przezywa ten swój ozenek jak by szła na wojnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umiem, bo zawsze zdolnosci artystyczne miałam, tak samo sie zastanawiałam nad własnoręcznie zrobionym obrazem świetej rodziny co dzieci niosą przed młodą parą stylem haftu krzyżykowego, ale niestety nie znalazłam wzoru, będzie wyrzeźbiony w drzewie lipowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ^
wyzej dobre nawet ten Jej nik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ^
to zrób cały duzy bukiet przeplatany wiosenni i letni:) na stoliki małe bukieciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórzę się
"mieć jakiś problem i może założyć temat ale żeby zakładać x tematów. Już nawet nie wiem ile ale Ślubniczka 2012 jest wszędzie. Boję się że otworzę pewnego dnia lodówkę i też tam będzie " - już kiedyś pisałam, że ona to taka "Zia dla ubogich" :P Może chce powtórzyć jej "sukces", tyle że dysponuje nieco mniejszym budżetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ^
moze chcesz zrobic cos tematycznie?jakis temat co oboje lubicie? piłka ,sport,morze .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co taka bogata??, zreszta nie ochodzi mnie to, ja sie uważam za bardzo bogatą, o mam 2osoy które mnie kochaja nad zycie, i zawsze mogę na meża liczyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sluchaj autorko tego watku
skoro wiesz ze i tak te kwiaty upleciesz to po jakiego chu....piszesz o tym pytajac debilnie?! Zrob se kwiatuszki,pukladaj po calym domu,powyszywaj jakies tam wzoreczki i po sprawie:) Gorzej jak slubniczka wychodzi za maz dopiero w grudniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego się pytam, ponieważ liczyłam na normalne odpowiedzi ale na kafe oczywiscie się nie da mój dom weselny zapewnia kwiaty żywe do flakonów, ale ja z nich zrezygnowałam, ponieważ ich nie lubię, sztucznych kwiatów nie chcę, i pomyślałam nad tymi z krempliny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×