Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mgiełka789

Łączony pierwszy taniec

Polecane posty

Gość mgiełka789

Witam :) Mam pytanie czy ktoś może był lub sam coś takiego zastosował na swoim weselu jak łączony pierwszy taniec? Mam na myśli to że młoda para zaczyna tańczyć walca angielskiego i po jakimś czasie zmienia się muzyka i młodzi tańczą np. cha-chę bądź rumbę. Sama tańczę od kilku lat i zastanawiam się nad czymś takim, a słyszałam że to się zdarza na weselach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeron
zdarza sie taki taniec i widzialam wiele takich na youtube i szczerze nie podoba mi sie to... jesli nauczycie sie tanczyc jeden taniec raz a porządnie to bedzie pięknie wyglądalo zresztą mozecie przeciez w trakcie wesela poprosic muzyke cha-che czzy rumbe i zatanczyc sami w ten sposb zaskoczycie gosci :) i napewno bedą pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeron
ja chcialam nauczyc sie tanczyc tango tak namiętnie zgrać się w tańcu ale moj partner ma "cięzkie" nogi do tanca i obawiam sie ze przez cale wesele bedzie kaleczyl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsafkmf
tez to widziałam na youtube, ale tak za bardzo to mi sie to nie podoba, jest takie dziwne;P moze jestem staroswiecka;P ale moj pierwszy taniec powinien byc powolny, tacy ze zapomnimy o wszystkim i bedziemy chociaz przez chwile tylko dla siebie;) ale zrobisz jak zechcesz:P pozdrawiam:) i wszystkiego dobrego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezszczelnaaaaa
tylko potrzebny dobry zespół bo kiepski tylko zwali wszystko tak jak u nas...muszą byc ładne przejścia w muzyce. Ale w ogóle pomysł suuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacyjna
a mnie się podoba. sama nie umiem tańczyć i lubię patrzeć z zazdrością na innych. chociaż walc też może być cudownie zatańczony a nie bum cyk cyk jak było u mnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jest zwolenniczką tradycyjnego pierwszego tańca - my mieliśmy walca angielskiego, ale rumba też nadaje się idealnie. cha-che i jive'a tańczyliśmy podczas kolejnych utworów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirujaca sukienka
Tez jestem za jednym pieknie zatanczonym tancem. Bardziej spojne mi sie to wdaje. I do roznych tancow nalezaloby miec rozne kroje sukienki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerona
Mnie też sie to "łączenie nie podoba", głównie z tego powodu, że zawsze jest przestój 1-2 sekundowy miedzy jednym tańcem a drugim i robi to totalnie nieharmonijne wrazenie. Lepiej weźcie sobie klasycznego walca, wplećcie w niego parę bardziej wymyślnych figur i bedzie ładnie, płynnie i z harmonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Zajrzyjcie na www.chomikuj.pl/korsrelax jeśli komuś potrzebny mix na pierwszy taniec to go zrobimy a tak wyglądają te już zrobione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie lubię takich łączonych różnych piosenek w pierwszym tańcu:-( zgrozą jest jak widzę na początku walca a za 30 sekund tańczą makarene a potem on rock and rolla a po nim ona kankana itd:( jednak w tym wzgledzie jestem staroświecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wprost przeciwnie.Taki "łączony"taniec bardzo ładnie się prezentuje,zostaje pamiątka na DVD..Wymaga to jednak przygotowań ze strony pary młodej,co jest oczywiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć rumbę i tango. :) Wymaga to bardzo długich przygotowań, treningów itd. ale myślę, że będzie się opłacać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
moja kuzynka zrobiła tona swoim weselu i wypadło toim fantastycznie!!!wszyscy byli zaskoczeni ale też wszystkim się podobało nawet starym ciotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
moja kuzynka zrobiła to na swoim weselu i wypadło to fantactycznie!!wszystkim sie podobało nawet strym ciotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua mua
Ten pomysł jest oklepany i wygląda żałośnie. Jednym słowem tandetne show no ale nie wszyscy mają klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z klasą przedypcić:) jeden biesiadno-disco-polowy utworek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pani powyzej
Mówisz z doświadczenia?:-P lepsza piosenka discopolo niż robienia z siebie debila i tańczenie walca a za moment udają zmobie, a za chwilę on robota a ona baletnice. Typowo amerykański pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia:))
Jest to siwietny pomysl. My zamierzamy zatanczyc taniec DIRTY DANCING (ostatni taniec filmu)i chcemy mojego narzeczonego braci wlaczyc do solowki jaka ma Patric Swayze w filmie. Zaczniemy przygotowania pod koniec tego roku. Mam nadzieje ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widziałam i podziwiałam, było super..Wymaga to jednak przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nikt nie mówi o tych wstawkach z tańca nowoczesnego tylko o połączeniu dwóch normalnych tańców towarzyskich. Bez udawania, że się zacięła płyta itd. Normalny układ, z klasycznymi figurami z obydwu tańców i z normalnym przejściem od jednego do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh............
Uwazam ze koszmarny pomysl jakies taneczne brzydactwo pierwszy taniec to pierwszy taniec elegnacki dostojny pokazujacy glebie uczucia a nie jakies wygibasy i tez mamwrazenie ze to jakad glupia tandena moda. A Dirty Dancing o ludzie to jest wesele doroslych ludzi czy bal dla przedszkolakow ?? Chcecie pochwalic sie umiejetnosciami tanecznymi nie ma sprawy mozecie pozniej zatanczyczc osobno cos innego w trakcie wesela jest kilka momentow gdzie para tanczy tylko sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie jaki pierwszy taniec jest godny pierwszego tańca? Walc tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jest tu grono tych co na pierwszy taniec proponują tzw.taniec hasany:) i nie dla nich tańce łączone.A swoją drogą widziałam jak para młoda odpierdzieliła cudowne połączenie kilku rytmów tanecznych.Było to coś innego...Nikt nie mówi,że odtańczenie standardowo /jeden utwór/pierwszego tańca przynosi młodym ujmę:) Róbta co chceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka789
Moim zdaniem każdy ma prawo zatańczyć pierwszy taniec według własnego uznania :) Dużo osób wypowiedziało się tutaj, ze nie podobają im się "wygibasy" w pierwszym tańcu. A ja muszę powiedzieć że nie podoba mi się jak para tańczy bez ładu i składu z byle jaką ramą, a w zasadzie żadną i jeszcze nie do rytmu :/ Ale tak jak napisałam to jest każdego indywidualna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka789
A co do różnych sukienek, to widziałam taką sukienkę, której dół można bardzo szybko i ładnie zdjąć, a pod spodem jest krótka spódniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka789
Hej :) Podnoszę swój własny temat, bo chciałam powiedzieć (tzn.napisać) że przemyślałam wszystko dokładnie i stwierdziłam, że pierwszym tańcem będzie tylko walc angielski (oczywiście układ :)), bo faktycznie zmiana muzyki+zmiana sukienki mogłaby być trocę skomplikowana i mogłoby to nie wyglądać za fajnie...ale...wymysliliśmy że później, już w trakcie zabawy zatańczmy krótkie 2 tańce (około półtorej minuty). Jeden od Pani Młodej a drugi od Pana Młodego. Wychodzi tak, że ode mnie będzie rumba a drugim tańcem będzie tango :) Co o tym sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas uwazam że tango jako taniec symbolizujący kłótnię kochanków i ogromne napięcia miedzy nimi nie jest dobrym pomysłem na pierwszy taniec weselny :P ale to tylko tak o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka789
Tango nie będzie pierwszym tańcem tylko walc angieski :) Tango później :) Tango to ulubiony taniec mojego lubego :) poza tym pomyślałam sobie że tango to kłótnia kochanków, ale z jaką pasją! A rumba to znowu namiętność, czyli trochę jak w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×