Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Legato Band Olsztyn

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Chciałbym uzyskać kilka opinii od osób u których na weselu grał zespół Legato z Olsztyna lub może ktoś był na weselu z tym zespołem. Film promujący na YT mają super, opinie w sieci też, ale są one dosyć "stare". Czy mogę prosić o opinię? :) Ewentualnie mogę odezwać się bardziej prywatnie. pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Też szukam jakiś opinii. Jeśli u kogoś grał to o jakieś materiały z wesele :D Bardzo by mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiłem się niedawno na weselu z zespołem Legato Band z Olsztyna. Chociaż się wybawiłem, to była to jedynie zasługa towarzystwa, z którym równie dobrze można by poskakać przy muzyce z kompa. Za około 4000zł oczekiwałbym więcej profesjonalizmu, ich podkłady mogłaby równie dobrze włączać jedna osoba i wyszłyby dużo taniej. Źle wysterowane nagłośnienie, niezrozumiały tekst, bardzo słabe głosy, zarówno męski jak i damski, zupełne przeciwieństwo zamieszczonych w sieci demówek. Zabawa przy stołach polega na tym, że akordeonista wraz z wokalistą grają z jednego miejsca, nie wszędzie są słyszani. Na plus, dobre oświetlenie i bardzo dobrej firmy nagłośnienie, niestety nie umieją zrobić z niego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadek
Byłem na "ich" weselu w sierpniu 2017 i muszę powiedzieć, że było MEGA. Dla mnie naprawdę bomba. Grają sporo polskich kawałków takiuch do pośpiewania i trochę disco i trszkę polo, w sumie wszyscy sie wybawili. Oczepiny poprowadzone bez żenujących konkursów. Kawałki i brzmienie super, ja i nie tylko ja byłem nieźle zaskoczony - pozytywnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legato
Witam, zawsze bardzo nam to pochlebia gdy ludzie podejrzewają, że gramy z podkładów. Uzyskanie takiego zgrania i brzmienia kosztowało nas sporo wysiłku. Dla nas najważniejsze aby ludzie się bawili co, jak widać po wpisach, udaje nam się osiągnąć. Pozdrawiamy Legato Cover Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×