Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..Anonimowa24..

LILIOWY STAW - Małachowo Złych Miejsc

Polecane posty

Gość ..Anonimowa24..

Witajcie! Czy ktoś z was zna tą restaurację? Jestem z Gniezna i chcę aby moje wesele odbyło się w Liliowym Stawie. Chcę jednak poznać waszą opinię na temat tego miejsca. Myślę, że znajdzie się tutaj ktoś z Gniezna bądź okolic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
No nie wierze, że nie ma tutaj nikogo z Gniezna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek888888
prosze bardzo strona: www.liliowystaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
polecam restaurację www.zasrana-obora.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Ja z moim narzeczonym mamy już zarezerwowaną salę w Liliowym Stawie. Sala weselna jest piękna , wystrój i kwiaty żywe dopełniają wszystkiemu. Najlepiej to jest tam po prostu jechać i samemu zobaczyć - WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
A ile płacicie od osoby? I co będziecie mieli w menu? Cena obejmuje również ciasta? Na ile osób robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Robimy wesele dopiero za dwa lata w czerwcu , ale pojechaliśmy tam i zarezerwowaliśmy sobie bo z tego co wiem to na rok 2013 już jest wszystko zajęte . Właściciel jak z nami omawiał tę sprawę to mówił , że większe szczegóły dopiero później omówimy typu menu , bo wiadomo ,że w ciągu dwóch lat może się jeszcze coś zmienić. Ale wiem ,że napoje i ciasto jest w cenie tylko nie tort no i wiadomo alkohol. Gratis jest stół kawowy ( fontanna , ciasteczka , owoce ) . W tej chwili od osoby jest 169 zł. Ta cena może wzrosnąć z roku na rok. Robimy wesele na ok. 100 osób i będziemy mieć okrągłe stoły. Na razie tyle uzgodniliśmy. A wy kiedy chcecie ślubować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
No to nie tak źle jak jest 169zł od osoby. Cieszy mnie to, że ciasto byłoby w cenie. A wpłacaliście jakąś zaliczkę? Macie podpisaną umowę? Nas interesują terminy piątkowe, więc myślę że będzie wolny termin. Ślub planujemy na okres od czerwca do sierpnia 2013. Wesele na ok. 60 osób. Wszędzie są jakieś wolne terminy:-) W tym tygodniu jedziemy się dowiedzieć co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Jesteśmy tylko wpisami w notes właściciela , nie wpłaciliśmy żadnej zaliczki jeszcze , bo to za wcześnie dwa lata wcześniej . Tak , najlepiej jest po prostu pojechać i samemu sprawdzić wszystko. I jak wrażenia ? Byliście już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Byliśmy tam, jestem zachwycona tym miejscem:-) :-) Widziałam również ubiór sali tuż przed weselem. Jednym słowem bajka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo
W przyszłym roku będę miała wesele na tej sali. Sala jest piękna, najpiękniejsza jaką kiedykolwiek widziałam, będąc tam pierwszy raz żeby się zorientować jak wygląda i jaka jest oferta weselna od razu podjęliśmy decyzję, że nasze wesele odbędzie się właśnie tam. Dostaliśmy menu weselne na dzień dzisiejszy, mówię dzisiejszy ponieważ co jakiś czas menu jest urozmaicane i jeszcze bardziej bogate i muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona różnorodnością i bogactwem jedzenia pracuję w cateringu i zapewniam że ilość jedzenia jest duża i każdy znajdzie na stole coś dla siebie. Jeśli komuś zależy na zabłyśnięciu przed rodziną jest także możliwość wykupienia różnych atrakcji takich jak fajerwerki, bańki i tym podobne. Nowożeńcy w cenie dostają sypialnie, oraz w dzień pierwszej rocznicy kolację. Zaliczkę płaciliśmy w kwocie 1000zł i z tego co pamiętam ostateczne rozliczenie jest po przyjęciu weselnym co dla mnie też dobrze świadczy o właścicielu. Ogólne właściciel wywarł na nas dobre wrażenie, dokładnie tłumaczy wszystkie kwestie i niejasności. Dodatkowym plusem było dla nas to że ciasto, napoje oraz owoce są zawarte w cenie, może i cena nie jest niska bo 169na ten rok w przyszłym będzie to uzależniono wiadomo od ewentualnych podwyżek cen żywności lecz nie więcej niż bodajże 180 (nie pamiętam dokładnie) ale odliczając to co wymieniłam wcześniej myślę, że cena jest przystępna, Tort można zamówić u nich bądź kupić we własnym zakresie cena jest uzależniona od ilości osób u nas na 110 osób wychodzi 600zł. Chyba opisałam wszystko co wiem do tej pory. Mam nadzieję, że pomogłam niektórym przyszłym Pannom Młodym, ja tak naprawdę nie wiedziałam nic jadąc do Małachowa ponieważ sala jest otwarta od stycznia i nie było żadnych informacji na forum o Liliowym Stawie. Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Faktycznie sala wygląda jak z bajki , a ja jeszcze będzie udekorowana żywymi kwiatami to już w ogóle przecudownie. Uważam , że Liliowy Staw to jedna z najpiękniejszych restauracji i sal weselnych w okolicy jak nie w Wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Aglo czy macie już podpisaną umowę? Jak ona wygląda? My jesteśmy wpisani w terminarz właściciela, a w następnym tygodniu jedziemy podpisać umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
..Anonimowa24.. i jaki termin wybraliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
14.06.2013. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
A my rok po Was - czyli 14.06.2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
:-) to ale trafiłyśmy na siebie! Ja mam wesele w piątek, a Tobie wypadnie w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Tak zgadza się :) A macie już wybraną orkiestrę? Bo my tak i mamy już podpisaną umowę. Bo oni akurat są bardzo rozchwytywani i nie ma na co czekać. Lepiej brać tych co dobrze grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
No mamy:-) Ale jeszcze nie podpisaliśmy umowy:-) 14 lipca jedziemy do nich. A pan z Liliowego mówił że później podpiszecie umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Tak , bo dwa lata na przód to jeszcze trochę czasu jest . Jesteśmy wpisani w notes , a podpiszemy umowę z właścicielem bliżej wesela może z rok przed weselem. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJuliaKlientka
Wedlug mnie mniejce bardzo fajne, ladne, jedzenie stosunkowo dobre (choć kartofelki ktore tam jadlam wydawaly się byc naprawde kilka razy odgrzewane.....) ale obsluga M A S A K R A, kelnerki kraza z talerzami zastanawiajac sie czy to ten czy to nie ten stolik, została wylana nam szklanka z napojem i zero reakcji, nawet nie wymieniono serwetki calej mokrej! dodatkowo polano osobe z ktora bylam tluszczem z talerza po plecach, bo jak widac trzymanie dwoch talerzy dla kelnerek to juz zbyt duzy wyczyn. dopoki nie zmienia obslugi na pewno sie tam nie pojawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dorabiam jako kelnerka i wiem że nie jest to lekka praca, ale niektórzy ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Nie krytykuj dziewczyny za to że niechcący kogoś ubrudziła bo na pewno nie zrobiła tego specjalnie i kosztowało ją to sporo stresu. Idąc do pracy na co najmniej 20godzin ciągłego biegania takie rzeczy się zdarzają rzadko ale zdarzają zwłaszcza kiedy goście siedzą ciasno przy sobie, kręcą się a ty próbujesz między nich postawić półmisek uważając żeby z tego drugiego nic nie wyrzucić. A przyjdzie taki gość któremu ciężko podać talerz bo on tu jest gościem i rąk sobie brudzić nie będzie potem wymaga jeszcze żeby kelnerki wymienić no na litość Boską bądźmy ludźmi. Pomyśl człowieku czy Ty jesteś na tyle doskonały że w swojej pracy zawsze wszystko Ci się udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! planuje wesele w Liliowym Stawie jednak mam obawy co do właściciela. Czy mogę prosić o kontakt do osoby która miała już wesele w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Dlaczego obawy do właściciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Ja odniosłam takie samo wrażenie. A co zrobił nie tak? Jeśli możesz to rozwiń swoją wypowiedź:-) Na kiedy macie zarezerwowany termin? Wiecie może jaka jest cena za osobę w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam jeszcze terminu - aktualnie brak wolnych miejsc na 2014 roku. jeśli chodzi o cenę na 2013 to niestety nie wiem..... na ile osób planujecie wesele w Liliowym Stawie? na której sali? może ktoś kto jest już po weselu Liliowym Stawie podzieli się wrażeniami:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
No my mamy wesele na ok. 70 osób, na małej sali. Tam gdzie jest restauracja. Początkowo mieliśmy mieć na tej dużej ale właściciel zaproponował nam wesele na tej małej, twierdząc że duża jest za duża. Zobaczcie w Drogoradzie, tam jest bardzo ładnie. Wiesz gdzie to jest? Moi znajomi mieli wesele w Liliowym Stawie w ubiegłym roku chyba w kwietniu. Byli bardzo zadowoleni i nie narzekali na współpracę z właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest ktoś kto ma zarezerwowany termin w liliowym stawie na czerwiec lub wrzesień 2014, jednak nie podpisał jeszcze umowy i chce zrezygnować z rezerwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
a nie ma już wolnych miejsc w liliowym stawie na rok 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×