Odpowiedz na ten temat

Łódź zespol/dj na wesele

• gość 2016.12.26 [22:05]
    Ja poleciłabym wzięcie pod uwagę kapeli Mid-Max, bo muzycy są rewelacyjni i umieją się dostosować do każdego typu wesela. Bez problemu można się umówić na dany repertuar. Zabawa przy nich to jazda bez trzymanki.
  • Norka841 2017.01.10 [13:00]
    Zależy od towarzystwa oraz własnych upodobań. Osobiście preferuje zespół. Polecam przeczytać ten artykuł http://solidnilekarze.pl/jak-uczynic-wesele-w -pelni-udanym-wziac-zespol-na-wesele/ na temat porządnego zespołu.
  • gość 2017.01.19 [16:34]
    Polecam odwiedzić http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Lodz/Zespol- DJ/ tam znajdziecie obszerną i aktualną bazę świetnych dj-ów na wesele z Łodzi i okolic!
  • gość 2017.01.21 [15:58]
    Wydaje mi się, że opcja wynajęcia zespołu Mid-Max na wesele jest trafną decyzją i nikt tego nie pożałuje. Ponieważ grają doskonale i są niepowtarzalni w swoim rodzaju ze względu na wokal i melodyjność piosenek. Polecam!
  • gość 2017.01.22 [18:30]
    Jak dla mnie najlepszą opcją wyboru zespołu na udane wesele to jest wynajęcie kapeli Santrope, która wybornie się wywiązuje ze swoich zadań i potrafi świetnie zabawiać salę weselmą swoimi wykonaniami. Można powiedzieć, że to jest show muzyczne.
  • gość 2017.02.02 [10:44]
    Polecam DJ'a Mario-usz https://www.planujemywesele.pl/31966-mario-us z znakomita zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych, muzyka i repertuar świetnie dobrany!
  • gość 2017.02.21 [13:03]
    Zgadzam się Mario-usz jest ekstra. To niesamowite jak jedna osoba potrafi rozkręcić zabawę.
  • gość 2017.02.22 [13:51]
    Szukając dobrego zespołu na wesele, który jest niezapomnianym dniem w życiu pary młodej warto pomyśleć o MID-MAX, który doskonale się sprawdza na tego typu imprezach, zwłaszcza że ma bogaty repertuar wykonań na każdą okazję i świetną muzykę. POLECAM!
  • gość 2017.02.22 [16:40]
    Dosyć często chodzię na wesela i mam porównanie pomiędzy kapelami i Santrope zdecydowanie jest najlepsza. Mają najciekawszy repertuar, najlepszy wokal i profesjonalny sprzęt. Super sprawa.Polecamoczko.gif
  • gość 2017.03.16 [15:12]
    Wesele ma się jedno w życiu i warto wydać kilka złotych więcej, żeby mieć zespół, który zagwarantuje dobrą zabawę i niezapomnianą noc. Ta kapela Mid – Max jest niesamowita i potrafiłaby nawet umarlaka zagonić do tańca. Po prostu spontan na maksa.
  • gość 2017.03.18 [15:29]
    Z autopsji mogę powiedzieć, ze warto postawić na SanTrope, bo umieją naprawdę dobrze śpiewać i zagrać każdy utwor. To nie są weekendowi grajkowie, a profesjonaliści, którzy kochają swój zawód. Polecam!
  • gość 2017.03.19 [16:42]
    Bardzo zadowolona jestem, że na moim weselu zajął się oprawą muzyczną profesjonalny dj Mario-usz, który zarazem był świetnym wodzirejem. To co wyprawiał przeszło moje najśmielsze oczekiwania i z czystym sumieniem go polecam.
  • gość 2017.03.21 [15:44]
    A zaglądałaś na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Lodz/Zespol- DJ/ Sama znalazłam swój zespół właśnie tam Myślę, że na pewno coś wybierzesz tam jest dużo ofert i co najważniejsze są AKTUALNE!
  • gość 2017.04.14 [23:31]
    Mogę z czystym sumieniem polecić zespół Santrope, bo zagrali na moim weselu i spisali się kapitalnie. Po uzgodnieniu zaśpiewali wszystko co chciałem włącznie z pierwszą piosenką weselną. Też świetnie prowadzą zabawy weselne, które bawią i nikogo nie obrażają.
  • gość 2017.04.19 [15:54]
    Myślę, zę warto zadbać o dobrą oprawę muzyczną i zaprosić do współpracy naprawdę dobry zespół, który da wszystkim dużo satysfakcji. Jak tak postąpiłam i dzięki temu MID-MAX zagrali niesamowicie, a ja miałam niezapomniane chwile. Warto było!
  • gość 2017.04.19 [21:36]
    Świetnie się bawiłam na weselisku, gdzie za muzykę odpowiadał dj Mario_usz i wyjątkowo świetnie mu to szło. Miał duże poczucie humoru, świetny sprzęt i kapitalne płyty. Myślę, ze uda mi się go zaprosić na moje przyjęcie.
  • piterka3232323 2017.04.23 [22:59]
    U mojej przyjaciółki na weselu grał całkiem udanie zespół o nazwie Motiv. Zapamiętałam dobrze, że muzycy fajnie pokierowali całością oprawy muzycznej i ich przerwy nie były zbyt długie, ale wiadomo, że trzeba zregenerować siły. Co do zabaw, nie miałam żadnych zastrzeżeń, bo były na dobrym poziomie i wywoływały nie zły aplauz na Sali. Na koniec trzeba wspomnieć, że muzycy mają też dobry gust nie tylko w doborze wykonań, ale także w ubiorze. W związku z tym śmiało ich polecam!
  • gość 2017.05.13 [14:35]
    Po przykrych doświadczeniach, co widziałam na weselach u znajomych nie chciałam adnego zespołu i z góry byłam nastawiona, że będzie to dj, który zadba o dobry poziom muzyki i modne szlagiery. Wybór padł na dj’a Mario_usza i była to świetna inicjatywa, bo miał dobry spręt i się sprawdził na 100%. Konkretny, miły i profesjonalny dj. Polecam.
  • gość 2017.05.15 [10:32]
    Hejo usmiech.gif Koniecznie zobaczcie sobie tutaj http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Lodz/Zespol- DJ/ Ja tam właśnie szukałam (i znalazłam!) swojego dj-a na wesele w Łodzi.
  • sasha_załuska 2017.05.19 [20:53]
    Z polecenia od znajomej miałam namiary na zespól mid-max i skorzystałam, co było dobrym krokiem.potrafili dobrze bawić gości melodyjnymi wykonaniami biesiadnymi i nie tylko, a oczepiny to był istny popis. Bardzo polecam!
  • gość 2017.05.21 [21:41]
    My bawiliśmy się ostatnio na przepięknej Sali Kryształowej w Zgierzu a bawiliśmy się przy Calypso Band naprawdę super zabawa.Polecam i miejsce i zespół.
  • mikolaj32R wczoraj [15:37]
    Kolega ze szkoły dał mi dobry namiar na rzetelny zespół SanTrope i z jego polecenia skontaktowałem się z zespołem i wynająłem na wesele. Wszystko o co prosiłem zaśpiewali, a także wszystko było zgpdne z wcześniejszym ustalonym scenariuszem weselnym. Z takimi miłymi muzykami bez problemu można współpracować.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...