Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorolko

MALE PYTANIE O SLUB KOSCIELNY

Polecane posty

Gość kolorolko

czy ktos moglby mi odpowiedziec na jedno pytanko zwiazaneze slubem:) chodzi mi mianowicie o to czy slub koscielny musi miec cala msze??? tzn chodzi mi o to czy np.moze byc tylko sakrament udzielony przez ksiedza i to wszystko czy trzeba miec msze od poczatku do konca??? ciekawi mnie to bardzo??? Ja bede slubowala w tym roku i na moim slubie beda tylko swiadkowie no i my ja i moj chlopak:)wiecej w kosciele ludzi nie bedzie i w zwiazku z tym chcialabym wiedziec czy to wszystko musi tak dlugo trwac:) prosze odpowiedzcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego,co wiem, to mozna zamowic sobie sam slub bez mszy. Musisz tylko pogadac z ksiedzem,ktory bedzie ci dawal slub i wszystko ustalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorolko
no to super:) a moze jest ktos kto taki slub akurat mial:) bede wdzieczna za wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiądz może udzielić slubu bez mszy, zależy od księdza, ale przygotuj sie na pytania typu: a dlaczego. Oczywiscie to Twoja prywatna sprawa, ale dlaczego na ślubie bedzie was tylko czworo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mialam
całej mszy poprosilam tylko o udzielenie ślubu i było ok.wszystko w kościele trwało ok. 25 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mialam
mnie ksiądz sam spytal czy chce mszę czy sam slub,ale było to troche dawno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorolko
rodziny naszej niestety nie bedzie bo troche zbyt jest to klopotliwe wiec slub bedziemy brali w moim kosciele a z zabawa:) taka troche opozniona poczekamy az sie wybierzemy do rodzinki:) inaczej naprawde nie mozna za dlaeka droga :( a z kolei abysmy slubowali u nazyczonego to tez jest z tym troche problemu bo pracujemy tu na miejscu wiec urlopy nie wchodza w gre:( dziekuje serdecznie za wypowiedzi:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko musi miec cala msze, po towygralem wybory, synu i corko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×