Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

małe wesele...

Polecane posty

Gość gość

tak ok.40 osób, czy ktoś miał albo był na takim? czy to może sie udać, z tak małą ilością osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na takim 50 osób (ale było w tym 8 dzieci) było koszmarnie. Ale to zależy od tego, czy ludzie lubią się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmarnie? nikt sie nie bawił czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie rozumiem Twojego problemu ;) Jeśli macie gości - sztywniaków to i przy 200 osobach będzie wiało nudą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nikt się nie bawił. Ileś osób od razu poszło na dwór, starsi woleli posiedzieć i porozmawiać, na parkiecie para młoda i 4 inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było 45 osób i bardzo fajna zabawa. To nie od ilości osób zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ma się nie udać? Byłam na podobnym rok temu (ilości osób dokładnie nie pamiętam ale między 40 a 50, nie więcej) i było świetnie. Wybierz odpowiednią wielkościowo, klimatyczną salę, zadbaj o dobrą muzykę, i niezależnie od ilości osób będziesz mieć super imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki mały ślub to jest dobra opcja. Ja sie zastanawiam nad takim. Powiedzcie mi czy lepiej jest wziać zespół czy DJa na takie wesele? POważnie zastanawiam się nad DJem (http://www.artmargot.pl/). Zespół to sporo osób dodatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j bylam na takim "bankiecie" weselnym...tzn zabawa do 24.00 , w hotelu, byl DJ , bylo ok 40-50 osob. bylo calkiem fajnie.goscie sie bawili dobrze, nie bylo jakis zabaw weselnychy,ale fajna muzyka lata 80, wiec kazdy tanczyl ..troche niezreczny byl moment kiedy mlodzi nusieli konczyc zabawe bo dobijala 24,a goscie jeszcze sie swietnie bawili ( sama bym sie na taki bankiet nie zdecydowala wlasnie z uwagi na to,ze przykro wyganiac bawiacych sie gosci) ale byla tam zabawa jak na fajnym calonocnym weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika299
No pewnie, że takie wesele może się udać :). Ja bym koniecznie zorganizowała coś z fajną muzyką(nie disco polo tylko jakaś klasyka, muzyka lat 80 i 90), fajne menu(dania kuchni europejskiej) i na pewno będzie fajnie :). jak szukasz jeszcze jakiś wyjątkowych pomysłów, to napisz do konsultantki weselnej http://www.anuznieroz.pl/ ,uzyskasz duuużo świetnych porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam coś w tym stylu, ale raczej to był obiad (do północy) z możliwością tańca, a nie jakaś mega-balanga. Ja byłam zadowolona (akurat byłam w ciaży i nie chciałam hucznym imprez), ale dochodzą mnie słuchy, że dalsza rodzina (tj. ludzie, których nie widziałam na oczy, ale moi rodzice byli na ich weselach) się obrazili. Dużo zależy od tego, czy zapraszasz dużo starszych osób, które raczej nie tańczą, czy raczej młodych, tylko rodzina, czy też znajomi. A i tak ktoś będzie narzekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jest koszt takiego wesela-bankietu ślubnego na 20-40zl osób? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płace ok.140zł -160zł za osobę ale zależy w jakim mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ślub 19 września potem bankiet (obiad deser 2 dania ciepłe i zimna płyta).Liczba gości 47 nie będzie dj ani orkiestry tylko muzyka puszczana z laptopa.koszt mniej więcej 130 od osoby .u nas sami załatwiamy alkohol (1200 zl za 45 0,5 l butelki wodki i 15 butelek wina) ciasta tort i paczki dla gości 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wesele na 46 osob, 44 dorosle i wszyscy sie swietnie bawili, mielismy dobrych djow, ktorzy rozhulali nam cala sale! Bylo wybitnie zaje.bi.scie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam skromne wesele w plenerze pod namiotem. :) Było naprawdę super! Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Wynajęłam namiot z http://namiotyhalowe.pl/ , to bardzo porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×