Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

MAM PROBLEM

Polecane posty

W niedziele jedziemy rozwieść kolejne zaproszenia, teraz to rodzina mojego ojca, nie prosimy kuzynów, bo by nam wyszło strasznie dużo osób, ale rozważam zaproszenie mojej kuzynki z mężem i 2dzieci, kuzynka jako jedyna z naszej rodziny pracuje w szpitalu jest sprzątaczką, ale to nie o to chodzi,chodzi o to ze jak mama leżała w szpitalu to ona sie nią opiekowała, w każdej chwili jak tylko mogła była przy niej, jak umierała takze była, rok temu ojciec był w szpitalu i też do neigo chodziła, po operacji pomagała mu, myśmy jeżdzili czy do mamy zy to ojca ale godziny widzenia były krótkie a ona mogła wejs zawsze jakchciała, chciała bym ją zaprosić, wiem proszę kogo chce ale czy reszta kuzynów sie nie obrazi że ich nie proszę?? prosze was teraz nie macie powodu żeby mnie wyzywać, czy zaprosić ta kuzynke czy dać sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_Kasienka
Jak najbardziej zaproś, moja siostra też prosiła część kuzynów o tej samej linii pokrewieństwa- wszystko kwestia tego czy utrzymuje się z kimś kontakty. Jeśli się obrażą to ich problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś:))
Ja robię dokładnie tak samo. Niestety nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich kuzynów. Zapraszamy tylko tych, z którymi mamy kontakt. W szczególności, że wesele tylko na 80osób. A wiem, że i Ty robisz niewielkie także jeśli czujesz, że chcesz by kuzynka była z Wami tego dnia to nie patrz na nic tylko ją zaproście. Jest Ci bliska ze względu na pomoc Twojej mamie. Także jest to zrozumiałe, że chcesz by była obecna na Twoim ślubie. Z kuzynostwem tak jest, że niestety kontakty w większości się rozluźniają. Ja za dzieciaka ze wszystkimi się spotykałam, bawiłam dzięki rodzicom, bo się spotykali z ciociami, wujkami, i nas brali jako ogonki. A w dorosłym życiu wszystko się pozmieniało. Także myślę, że kuzynostwo się nie obrazi. Szczególnie, że wiele osób nie ma jednak parcia na chodzenie na wesela, bo to jednak w dzisiejszych czasach bardziej kłopot niż przyjemność oczywiście jeśli chodzi o dalszą rodzinę. Bo wiem, że bliscy przyjdą do nas jak i pewnie do Was szczerze i z radością:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram - zaproś. Rozumiem, że jesteś jej wdzięczna za to, co dla Ciebie zrobiła i chcesz się z nią weselić tego dnia :) Jeśli pozostali się obrażą to się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie ma obowiązku zapraszania wszystkich. Na ślubie i weselu powinni być goście, z którymi chcesz dzielić ten wyjątkowy czas. Nie ma sensu zapraszać kogoś, nawet z bliskiej rodziny, jeżeli nie utrzymuje się z nim kontaktów. Skoro owa kuzynka zaskarbiła sobie waszą wdzięczność to nie zważając na "(nie)wypada" po prostu ją zaproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrea jagar
toż to ślubniczka ma kolejny, wielki problem ! Chciałabym mieć tylko takie problemy jak ta dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za podbicie tematu dzięki suszonejroze i innym postanowiłam wypisać zaproszenie i zaprosi tą kuzynkę i tylko nią z kuzynostwa, a wy jak macie taki problem że ja piszę i was to tak drażni to po co tu wchodzicie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
a po gówno 😠 jestes taka głupia czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkujm
nie wiem moze ona jakas niedorozwinieta jest :O zal dupe sciska jak sie czyta o takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
po prostu niestabilna emocjonalnie osoba z przerostem ego! Narcyz idealny i doskonała manipulantka. Jak ją czytam to mi słabo po prostu. Stale śpiewka o zmarłej matce, kochanej rodzinie i o tym, ze pieniądze są nieważne. Nawet jak są poruszane inne tematy, to ta idiotka w końcu zejdzie na któryś z tych trzech motywów (albo wszystkie razem) i pierdoli od rzeczy. Oczywiście zaraz powie, że jej zazdrościmy bo to, bo tamto, bo siamto. Nie dociera do niej, że nikt jej nie zazdrości, tylko każdego irytuje jej infantylnośc i głupota. Tak jakby na siłę chciała wmówić sobie (i nam), że jest mega szcześliwą osobą, ale kompleksy wychodzą w każdym jej słowie, a ona uparcie wmawia co innego. Nie wiem czy udowadnia, że jest szczęśliwa nam czy bardziej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkujm
nie zadław się od tego śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
slubniczka nie przejmuj sie, to jakas idiotka z kompleksami pod jednym i tym samym nickiem caly czas na Ciebie czatuje i podpisuje sie roznymi nickami. moze to jakas Twopja zazdrosna kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
no własnie o tym pisałam hahahahahahaha :D jaka ona jest słodko przewidywalna:D gdyby ta dziewucha miała koleżanki, nie latałaby z każdym problemikiem na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale nie obchodzi mnie to, będę nadal pisać i jak będę mieć znów jakieś problemiki ślubno-weselne to będę pisać pytać zawsze się ktoś normalny znajdzie, haha ale już nie długo i was nie bede zadreczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania ania
jaka koleżanka ślubniczki tu jest? bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
a czy slubkalubka to nie ślubniczka? Czyżby ślubniczka miała jakiegoś wroga na kafe i starała się wybadać grunt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie podszywam się, ciekawe niby po co, to że wy dogryzacie to myślicie że ja przez to nie wiem przestanę pisać pod swoim nickiem albo co gorsza rzucę się z mostu???? chcielibyście, ja przynajmniej mam odwagę pisać zaczerniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahaha ale wpadka
pod jednym i tym samym nickiem caly czas na Ciebie czatuje i podpisuje sie roznymi nickami to w koncu pod jednym i tym samym czy różnymi ? :D Też myślę, że to ślubniczka to napisała, bo ma tu z kimś na pieńku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea jagar
i ta jej odpowiedź: nie wiem z kim zadarłaś ślubniczka, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
andrea czyzbys byla z nowego sacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz
ja nie mogę co za bezmózg taa na pewno zazdrościmy ci ze matka ci zdechla, ze wpadlas i musialas na szybko brac slub, ze nie masz gustu. Tak naprawde ci tego zazdrozcze chcesz sie zamienic? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×