Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boska lasia

męzatki unikajcie przyjaciółek domu

Polecane posty

Gość boska lasia

mając męża uważac nalezy na nasze przyjaciółeczki, które nas odwiedzają, podczas naszej nieobecności gotują naszym dzieciom i męzowi. Podczas naszego pobytu w szpitalu opiekują sie tez..męzami. Tak miała kinga Rusin , mandaryna. I co? teraz Lis romansuje z smoktunowicz i rozwódł się z Kingą. Wiśniewski tez nagle zakochał się w świątczak przyjaciólce domu. I jak u ufac/jak one do nas przychodzą niby na pogaduszki a potem uwodzą męzów i na końcu mówią bo zaikskrzylo, bo tak wyszło, bo ty mu nie dałas i on sie żalił no i tak wyszło, ze mi sie twój mąz zwierzał no i tak się zblizylismy a sio przyjaciółeczki i te wolne i te w nieszczęsliwych związkach. najlepsze to te w szczęsliwych związkach ,ale tez na oku trzeba je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
Znam historię. Pewna kobieta Y miała męza, do nich wpadła z bloku obok sąsiadka X, kolezanka tej babki. herbatka, ciastko i znalazła sie w łóżku męza kolezanki. I w ten sposób juz pani Y nie ma męza a pani X ma męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
Foremiak zabrała męza (W. Dziki) Darii Trafankowskiej świetej pamięcie.I teraz juz zdradza goz młodym Maserakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
najlepiej nikogo nie zapraszać.... i tylko się przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGADZAM SIĘ Z AUTORKĄ
Nie ma nic gorszego niż SAMOTNE "przyjaciółki". Zadnej kobiecie nie ufam. Faceci nie szukają okazji do zdrady, tylko wykorzystują nadarzające się okazje. Taka jest smutna prawda o kobietach w gruncie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre ale prawdziwe
i nie ma co naiwnie wierzyć, że nas to nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa
moze spotka a może nie..... ale nie wyobrażam sobie domu bez znajomych - zawsze jest otwarty dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
dokładnie własnie tak jest, wpuśc tylko jakąs nieszczęsliwą w związku przyjaciółeczke a zaraz okręci ci męża , który to wykorzysta, no co okazja trzeba brac, a facet to samiec i niech nikt nie mówi - ze mój mą ztaki nie jest :) akurat nie jest, Lis tez nie był, Ibisz tez niebył i co? śluby rozwody zdrady, Nawet najporządniejszemu jak podstawisz dupe pod noc to ja wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
:D:D:D Ale jak to świadczy o kobietach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
tu nikt nie mówi zebys nie zapraszała znajomych, ja mówię o samych kobietach, nieszczęsliwych przyjaciókach czy samotnych. No chyba ze chcesz by pod twoija nieobecnośc się spotykali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
kobiety szukaja pocieszenia i szczęscia i miłości , skoro nie mają tego u siebie chca by ich przyjaciółka tez nie miała i zabieraja im męza i wtedy sa szczęsliwe a ta kobieta której zabrały męża teraz nieszczęsliwa. I się los odwrócił. Bądzmy dobre dla męzów, szanujmy ich, dopieszczajmy bo jak nie ma facet w domu tego to szuka poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a facet zawsze jest bez winy
tak? Ja bym takiego za jaja powiesiła jak by się dał namówić. Wina jest po obu stronach tylko zakochane kobitki czują zawiść do przyjaciółki a nie do faceta bo później takiem ciulowi wybaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nie jest bez win
ale jednak to kobiety powinny być solidarne i myślące głową jako że f... nie posiadają :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
jak suka nie da pies nie weżmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
facet to samiec, zdobywca, bzykacz, nie wazne co i jak wazne ze da dypy to bierze. Od kobiety zalezy duzo. Nie dasz mu to taki facet nie wezmie i nie ma zdrady. Więc wina babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a facet zawsze jest bez winy
może suka ale nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
kobieta to suka więc daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
jak dla ciebie ten przykład nie przemawia to pwiem tak:suka ma pipke i jak ją da psu to pies bierze. Kobieta tez ma pipke i jak ja da facetowi to on weżmie. Facet i pies to samce i zdobywcy, biorą jak dajesz. Więc kobieta i suka to aby nie powiedziec że suki to powiem samice i jak dają to faceci czyli samce biorą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARA ŻYCIOWA PRAWDA
Jak kobieta chce utrzymać męża to musi mieć oko na wszystko. Niech obserwuje, pilnuje, ale nie nachalnie, oczywiście. Jednak Trzeba trzymać rękę na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z W-wy
Wiele związków rozpada się "dzięki" nielojalnym przyjaciółkom. Na moich oczach rozpadły się trzy. Więc ja również jestem nieufna i wiem, że kobieta kobiecie potrafi zrobić najwieksze świństwo. I nie baczy na dotychczasową przyjaźń, na to, że małżeństwo przyjaciółki było szczęśliwe, że są dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przypadkiem gdzie przyjaciółka wieloletnia zajęła się moim mężem. Najpierw wysłuchiwała moich zwierzeń a potem mojego męża i nad nim się użalała jaka to ja jestem wredna. Od tamtej pory wiem jedno przyjaciółka tak owszem, ale spotkania na neutralnym terenie. Kontrolować faceta i tak nie ma co bo on zrobi co chce niech lepiej się boi o nas a nie my o niego. Kontrola nad facetem myślenie wiecznie czy chce zdradzić, czy nie, czy może to zrobił wpędza czasami w paranoię i strach. Poza tym kobiety wcale nie są lojalne wobec siebie, potrafią zrobić wszystko żeby odebrać faceta najbardziej najpodlejsze świństwo. Same kobiety powiedzcie dlaczego tak jest? Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami \"jak suka nie da pies nie weźmie\" Buziaki dla wszystkich normalnych kobiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
Ty masz to fajne a ja nie i zrobie tak aby miec to fajne co ty masz i ty wtedy bedziesz cierpiała.I raz dwa zabieramy męza, który jest przystojny mądry, a jaki bogaty.no ale tak wyszlo, tak mi przykro , ale ziskrzyło między nami...wrrrrrrr jak ja nieufam babom, unikam ich jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z W-wy
Agnieszka - współczuję. Twoja opowieść tylko potwierdza to, co zostało tu napisane. Kobiety są wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonka
Powiem tak: Jest kobieta X ma męza , jest w ciązy. I panienka spotyka się z tym facetem zonatym. Z nim chodzi sobie po ulicy, po dziurach, gdzieś po placach zabaw, zona wie i opiernicza ja jak ją widzi. Wszyscy na tej samej ulicy mieszkają. Dziewczyna rodzi tzn ta zona rodzi. A w tym czasie kochanka w ciązy. Facet zostaje z żona ale adal spotyka się z kochanką. Nie bedę pisała co się dzieje jak sie kochanka na ulicy spotyka z żona, wyzwyska, machanie rękami. Szok. Kobieta rodzi tzn ta kochanka w tym czasie żona znów w ciązy. Teraz tak: mąz w więcieniu, żona z 2 dzieci żyje jakość. Kochanka uciekła za granice z dzieckiem. Wstyd był tu na ulicy. Musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonietak
a ja jestem przyjaciółką domu,z Isią znamy się jeszcze z technikum,czasami jestem gościem pare dni.to ja byłam z dziećmi i mężem w domu jak Isia rodziła czwarte szczęście,jestem matką chrzestną,po mnie dzwoni jak jest chora,mąż pracuje na noce.siedziałam z nią jak wróciła ze szpitala,możemy na siebie liczyć,to ONI pomogli mi wyjść z deprechy,uratowali mni życie,zawsze mogę na nich liczyć,a oni na mnie...Mąż Isi jest kimś bliskim,jak rodzina.nie sypiam z krewnymi,żonaci też odpadają...i jeszcze jedno jestem samotna,ale nie rzucam się na facetów,może nie mam rui?tak jak to jest w przypatku suki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedulki ci wasi mężowie
tak bardzo są narażani na pokusy,a zakuć baby w szmaty od stóp do głów! No po prostu nie można czytac tych głupot,żefacet to samiec,zdobywca itp.Fajnie rozgrzeszacie swoich byków rozpłodowych,którzy nie umieją pilnować swojego ku...sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasu
do czasu laska do czasu. chybaze jestes taka brzydka ze nawet pies nie spojrzy na ciebie, wtedy to i ja bym ciebie zostawiła z męzem samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulki ci wasi mężowie - dokładnie Takie skoki w boku najlepiej świadcxzą o zonach, którym najwyrazniej cos brakuje a nie o męskicj instynktach lub kobiecej zazdrości. Pamietajcie że to facet jest zobowiazany (zonaty) a nie przyjaciółka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość texasu
popieram przedmówczynie. Ultra jestes ultra stuknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonietak
t e x a s u jeżeli o mnie chodzi nie jestem brzydka,ale jakie to ma znaczenie?prosze nie mierz każdego swoja miarą,czy spędzenie nocy w jednym domu z facedem =sex.czy nie za dużo seriali oglądasz.Poza tym ciągnie swój do swego,jakie wy jesteście takie macie koleżanki i mężów,chory jest wasz świat.nie wiem co mnie spotka za pare lat,ale lubię ludzi z zasadami,i takich mam przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×