Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mówienie Mamo do Tesciowej!

Polecane posty

Gość gość

Jak można mówić "mamo" do tesciowej? Przeciez to praktycznie obca baba jest :o Nie wyobrazam sobie do innej kobity mowic mamo :o Matke mam tylko jedną ale widze ten wkurw żony i teściowej jak mówie "proszę Panią" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tego nie rozumiem. W życiu matki mojego męża nie nazwę mamą. Lubię ją, ale bez przesady, mówię do niej po imieniu, tak ustaliłyśmy i pasuje, choć rodzina gdy słyszy to się nieźle w*****a faktycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do swoich teściów też nigdy nie powiem "mamo", czy "tato", mówię do nich Pan, Pani i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, to nieco krępujące mówić to teściów mamo i tato... może gdybym była z nimi jakoś bardzo związana, długo mieszkała, przyjaźniła się z nimi to wtedy bym pomyślała ale tak to najlepiej po imieniu :) Polecam wam sprawdzić stronke http://www.gdziewesele.pl/ tam był fajny artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego "obca baba". To bardzo bliska osoba waszego partnera, możliwe że przyszła babcia waszych dzieci, z którą zawsze będziecie mieć bliższe bądź dalsze kontakty, wiele z was z teściowymi mieszka. Nie wyobrażam sobie takich oficjalnych relacji z osobą z którą zasiadam do stołu świątecznego, która opiekuje się moimi dziećmi, można normalnie zwracać się do kogoś po imieniu albo chociaż "pani Gosiu" a nie "proszę pani" jak do całkiem obcej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×